Jeffrey Gutt ťahá za srdce Struny s Leonardom Cohenom „Hallelujah“ na „X Factor“

Ďalšie na & X Factor & apos bol 36-ročný slobodný otec Jeffrey Gutt . Prvýkrát sme sa stretli s Guttom vonku, keď jeho syn chatoval s iným otcom, ktorý so sebou priniesol aj svojho malého syna.

Gutt sa počas svojho konkurzu rozhodol spievať Leonarda Cohena & aposs & aposHallelujah & apos a človek to ťahal za naše srdcia. To, čo začalo mäkko a silno, skončilo pevne, chrapľavo a hlasno, takže Gutt urobil pieseň úplne svojou vlastnou a dynamika jeho hlasu mu umožňovala roztiahnuť jeho rozsah, pričom Cohen bol hrdý.

Po jeho perfektnom konkurze sa dav zdvihol na nohy, aby dal Guttovi jeden z najdlhších standing ovations, aký šou doteraz videla. 'Myslím, že si neuveriteľný,' povedal L. A. Reid , ktorí tam sedeli s úžasným pohľadom, ktorý sa zhodoval s ostatnými sudcami & apos. 'Milujem, aký záhadný bol tvoj hlas,' povedal Britney Spears . „Bolo to skutočne upokojujúce a jedinečné. Miloval som to. ' Demi lovato potvrdili obidve ich kritiky a vysvetlili, že má úžasnú drť do hlasu a že takúto pieseň nikdy nepočula. „Boh a aposs sa práve teraz rozkývajú,“ povedala a spomenula hrom, ktorý sa ozval zhora.

Ale ešte raz to bolo Simon Cowell ktorý dokonale zhrnul výkon Gutt & aposs. „Jeffrey, ja som túto pieseň počul veľa, ja som sedel na tomto kresle dlho, bol to jeden z najskvelejších konkurzov, aké som počul,“ povedal, keď sa Gutt zúfalo snažil zabrániť slzám v očiach.

Potom sa podľa očakávania naše oči naplnili slzami, keď jeho štvorročný syn vybehol na pódium, aby svojho otca objal veľkého medveďa, a dalo sa povedať, aký šťastný a hrdý bol, že to dokázal - všetko pre jeho syna.