Video „No Sleeep“ od Janet Jackson je záležitosťou jedného mrazu

Dobrá správa? Janet Jackson vyzerá úžasne (a zdanlivo nestarnúce) v novom videu k jej zvodnému comebackovému singlu No Noeep.

Meh? Nečakaj tiež veľa akcie - v spálni alebo inak.

V novo premiérovom videu k džemu vyrobenému Jimmym Jamom a Terrym Lewisom udržuje Janet veci super cool a ležérne (a kučeravé!) Vo svojej najnovšej óde na celonočný (don & apost stop) dovážanie, hravo sa usmieva pri potulkách elegantným štýlom kaštieľ a blázon jej zmyselnú melódiu.Vo chvíľach stojí pri stene osvetlenej starými fotkami dieťaťa ... a jej otca. Počas sexuálnej piesne? Err. Nuž. Je to nostalgia, miláčik! Hádam. K dispozícii je tiež trochu trippy zväčšovacej akcie.

Čo sa týka tanca? Nie, vlastne nič - hlava hodí sem fedoru (pocta jej zosnulému bratovi Michal , určite), otočný kĺb tam - ale žiadny z nich podpisová choreografia že efektívne otriasol svetom ktoré očakávame. Ale, hej: Nie všetky skvelé videá Janet obsahujú hlavné tanečné rutiny.

Neskôr, J. Cole sa objaví, aby dodal jeho novoinštalovaný verš , ktorá sa predstaví ako verzia albumu a ktorá sa nevysvetliteľne rozdelí na viacero J. Colesov, pričom všetky synchronizácie pier (tak nejako zle?) prebiehajú súčasne po celom dome. Slečna Jacksonová s ním nikdy skutočne nekomunikuje, keď sa usmieva a sleduje - ale zdá sa, že spoločnosti to tiež neprekáža.

Na konci bol Jan & aposs roztomilý, objatý a útulný na gauči a pripravený konečne chytiť nejaké Z & aposs. Možno odpočíva a dodá tovar v ďalšom kole od jej pripravovaného albumu ? (Páči sa mi časť na začiatku, keď pripravovala šálku čaju.)

Svojím spôsobom je to niečo ako vyzretejší a nežnejší prístup k zmyselným grindinom medzi miestnosťami „Rock With U“ a „To & aposs The Way Love Goes.“ Druh.

Pozrite sa na video s názvom „No Sleeep“, v ktorom účinkuje J. Cole, a dajte nám vedieť, či vám Kráľovná nespavosti v tento večer pumpuje krv.

Kontroverzné časopisy od Janet Jackson a ďalšie