Janet Jackson je na nových fotografiách viditeľne a veľmi tehotná

Kedy Janet Jackson oznámila, že odloží svoju ďalšiu nohu Nerozbitné Svetové turné do založiť si rodinu ešte v apríli to myslela vážne. Popová legenda oznámil že s manželom Wissamom Al Manom ​​čakajú dieťa o mesiac neskôr - a dorazil vzácny dôkaz o jej tehotenstve, ktorý všade poteší nadšencov hrčiek.

Zábava dnes večer zdieľa exkluzívne fotografie Janet, ktoré opúšťajú obchod s detským nábytkom v Londýne, urobené 27. septembra. Oblečená v tmavom oblečení, teniskách a prízvučnom šále je nepochybná, že speváčka „Dammn Baby“ je tehotná ... veľmi tehotná. A predpokladá, že spevák má prísť v novembri.

Odhlásiť sa ET & aposs nižšie video s fotografiami Janet Jackson a apossovho dieťaťa a všetky obrázky tu .Janet vo svojom videu pre fanúšikov v apríli naznačila, že bola položená na posteľ.

„Prosím, ak sa môžete pokúsiť pochopiť, že je dôležité, aby som to urobil teraz , “povedala speváčka, možno narážajúc na to, že mala vtedy 49 rokov.„ Musím si oddýchnuť, na lekársky príkaz, ale nezabudla som na vás. V prehliadke budem pokračovať, akonáhle to bude možné. “

Zostaňte naladení na ďalšie novinky pre deti - správy o turné, na ktoré si budete musieť nejaký čas počkať.

Celebrity ženy, ktoré mali deti po 40 rokoch