James Durbin hlasoval pre dnešný americký idol

Bolo to dosť rozrušené na & apos Americký idol & apos dnes večer, ako rocker James Durbin bolo odoslané balenie Sudcovia predtým vyhlásili, že sa stal priekopníkom Durbin, tvrdili, že je jeho konkurenciou prehra, a tlieskali mu, že podáva vynikajúci výkon za druhým. Amerika, bohužiaľ, nesúhlasila a povedala, že speváka poslal na cestu.

Kamery zachytili Jennifer Lopez, keď sa objavila správa, že Durbin ide domov a táto country speváčka Scotty McCreery zdržiaval sa a z jej tváre padal stály prúd sĺz.

Hoci bol Durbin jeho vylúčením viditeľne zarmútený, ponúkol niekoľko pozitívnych nálad, vďaka ktorým sa cítime presvedčení, že táto rana pre neho zvíťazila a bola pre neho oslabujúca. „Pracoval som tak sakramentsky ťažko, aby som sa sem dostal, dúfal som, že sa tam dostanem, urobil som toľko, že & aposs sa v šou nikdy predtým nekonal,“ uviedol. „V duchu a v to, čomu verím, som urobil to, čo som sem prišiel, a to bolo dať metalu šancu.“ Dva rohy hore, James, za to, že mal odvahu predvádzať hard rock, metal a balady na pódiu & aposAmerican Idol & apos po celú sezónu.Jeho rozlúčkovou piesňou bol Paul McCartney & aposs & apos Možno I & aposm Amazed & apos a zatiaľ čo & aposs je vždy nepríjemné nechať niekoho spievať hneď po prijatí taký zlá správa, Durbin zaspieval pieseň svojím podpisom Jamesom Durbinom, akoby bol svet v poriadku. Možno si sudcovia želajú, aby boli držaní svojej karty single & apossave & apos až do hlbších fáz súťaže.

Ale ešte raz, to je apoštol najhorších bodov. James Durbin bude chýbať. Lauren Alaina , Scotty McCreery a Haley Reinhart zostaňte na vojne tým, že budúci týždeň predstavíte tri piesne. Finále 3 sú na svojom mieste a je to oficiálne čas do-or-die.

Sledujte Jamesa Durbina a Scottyho McCreeryho v predstavení & amp; Spustenie kapely & amp; v & amp; American Idol & apos