Milostný život Jacoba Sartoriusa: Kompletný sprievodca po speváčkinej priateľke a zoznamovacej histórii

Kompletný sprievodca Jacobom Sartoriusom

Shutterstock/Instagram (2)

Od vtedy Jacob Sartorius vstúpili na hudobnú scénu v roku 2015, dámy boli speváčkou posadnuté. Od jeho hudby po jeho kúzlo a dokonca aj od jeho epických tanečných schopností sa jeho ženské fanúšičky nemohli nabažiť.

Po celú dobu svojho pôsobenia v centre pozornosti bol hudobník spájaný s niektorými veľmi známymi tvárami Jenna ortega , Millie Bobby Brown a Baby Ariel - a zdieľal niektoré zo svojich romantických vzťahov so svojimi 9,3 miliónmi sledovateľov na Instagrame. Jacob v máji 2020 tiež odhalil, že jeho minulé vzťahy inšpirovali pripravovanú hudbu.Je to o mojich minulých vzťahoch a tiež o láske k sebe, povedal spevák Chapstick pri rozhovore s Hollywire o nových melódiách.

Pokiaľ ide o jeho významných ostatných, Jacob tiež publikácii povedal, že sa naučil byť zraniteľnejší voči svojim priateľkám.

Vždy som sa toho bál, ale za posledný rok som bol rád, že som zraniteľný, vysvetlil.

Čo sa teda vlastne stalo s Jacobom a jeho bývalými? No, Coolshippodcast urobil veľké vyšetrovanie a vylial všetok čaj. V našej galérii nájdete kompletný sprievodca Jacobovým milostným životom vrátane jeho bývalých priateľiek a rumorských románkov.

1 z 3

Kompletný sprievodca Jacobom Sartoriusom

Instagram

Jenna ortega

Romantické zvesti sa medzi Jennou a Jacobom začali šíriť po tom, čo si zahrala v jeho videoklipe Chapstick z roku 2017. Jenna bola si všimol, že je super útulný s Jacobom v tom čase v New Yorku, keď zdanlivo išli na rande, hrali karnevalové hry, jedli zmrzlinu a spoločne kráčali po Brooklynskom moste.

Ako sa ukázalo, Jenna dať rekord na pravú mieru vo februári 2019 a odhalili, že nikdy nechodili. Keď Zakliesnený v strede pridala sa herečka Bailee Madison a Kaitlin Vilasuso na ich Len medzi nami podcast, odhalila to najbláznivejšie, čo o sebe online čítala, a to, že chodila ako šesť chlapcov.

[Ale ja] nechodím s nikým z nich, objasnila Jenna.

2 z 3

pes s blogom mick
Millie Bobby Brown Jacob Sartorius Plážový pár PDA

Instagram

Millie Bobby Brown

Millie a Jacob boli spolu sedem mesiacov, než sa rozhodli ísť každý svojou cestou. Dvojica sa najskôr so svojim vzťahom dostala na verejnosť v októbri 2017 a rýchlo sa stali pár gólmi. Počas svojho spoločného času Millie a Jacob zdieľali veľa záberov naplnených PDA a preháňali sa jeden cez druhého na sociálnych médiách! V júli 2018 herečka vzala na svoje Instagram Stories, aby všetkým oznámila, že sa rozišli.

Rozhodnutie s Jacobom a mnou bolo úplne vzájomné, napísala vtedy. Obaja sme šťastní a zostávame priateľmi.

O niekoľko mesiacov neskôr, v decembri 2018, Jacob odhalil, že má tajnú priateľku, a fanúšikovia sa rýchlo začali zaujímať, či má na mysli Millie. Špekulácie o tom, že sa tajne dali opäť dohromady, sa začali víriť potom, ako boli prichytení, že si navzájom obľúbia fotky na sociálnych sieťach, zanechávanie koketných komentárov a nosiť si navzájom šaty . Fanúšik tiež tvrdil, že dvojicu v tom čase videli držať sa za ruky v New Yorku.

Nie je jasné, čo sa medzi nimi stalo, ale s Millie bol romanticky spojený Romeo Beckham v marci 2019, čím zdanlivo ukončila svoj vzťah s Jacobom.

3 z 3

dieťa-ariel-Jacob

Instagram

Baby Ariel

Fanúšikovia si mysleli, že veci sú zahrievanie medzi týmito dvoma začiatkom roku 2020, potom, čo boli spozorovaní, ako spolu trávia veľa času na sociálnych médiách. Dvojica navzájom zverejnila veselé fotografie a videá vo svojich príbehoch na Instagrame a v marci 2020 sa Ariel dokonca ocitla uzamknutá mimo Jacobovho domu, keď sa mali stretávať. Potom, čo sa ľudia pýtali, či sú viac ako priatelia, Ariel vtedy urobila rekord vo videu na YouTube

Posledná otázka: Chodíte s Jacobom Sartoriusom? povedala pred ukončením deväťminútový ventilátor Otázky a odpovede . Nie, sme len priatelia. Sme BFF.

Jacob tiež vytvoril rekord priamo v máji 2020.

Nie, nechodíme, ona je moja priateľka, povedal Hollywire .