Jacob Black odtlačky na Bellu Swanovú a dcéru Edwarda Cullena Renesmee: Čo to znamená?

Čo presne to znamená, že Jacob odtlačky prstov na Bellu a Edwarda

Andrew Cooper, SMPSP

V poriadku, Súmrak fanúšikovia, sme tu, aby sme zodpovedali všetky vaše otázky o imprintingu! Nie je žiadnym tajomstvom, že Jacob Black tlačil na dcéru Edwarda Cullena a Belly Swanovej, Renesmee Cullenovú, ale čo to presne znamená? Pripravte sa na celkové zrútenie.

Ako fanúšikovia vedia, Twilight sága rozprával romantický milostný príbeh normálnej teenagerky Belly a upíra Edwarda. Pätica filmových sérií bola založená na knihách rovnakého mena od Stephanie Meyerová a hral niekoľko docela veľkých mien ako Kristen Stewart, Robert Pattinson, Ashley Greene, Peter Facinelli Nikki Reed, Taylor Lautner, Elizabeth Reaserová , Jackson Rathbone a Kellan Lutz. Herečka Mackenzie foy sa pridal k obsadeniu ako Renesmee v posledných dvoch filmoch.Fenomén imprintingu predstavili fanúšikom vlkodlaci. Keď prišlo na uvedenie príbehu Jacoba a Renesmee na veľké plátna, dokonca aj Taylor - ktorý hral Jacoba - potreboval pomoc, aby si mohol zamotať hlavu, ako to pôjde dole.

To bolo ... ťažké, povedal herec Urýchľovač v roku 2011 scény imprintingu. Pretože čo je to imprinting? Ako vyzeráš, keď tlačíš? To boli všetky otázky, ktoré mi prebehli hlavou. Našťastie sme Stephanie nechali celý čas zapnutú a verte mi, že som sa jej miliónkrát opýtal: „Dobre, vysvetli mi ešte raz, čo je to vlastne imprinting?“ A „Vedeli ste si niekedy predstaviť, ako Jacob vyzerá ... aký je robí, keď tlačí? '

Pokračoval: Bolo to veľmi, veľmi mätúce. Preto sa o tom veľa hovorilo. A potom nepomohlo, že keď sme to natočili, položili X na stenu a povedali: „Toto je Renesmee. Pôjdeš do miestnosti, pozrieš sa na X a odtlačíš. “A ja som rád:„ Robíš si srandu? “Bolo to ťažké, naozaj to bolo. Ale teraz, keď som videl konečnú verziu, som s ňou skutočne spokojný. Je to emocionálne. Odviedli skutočne dobrú prácu, keď priniesli späť skvelé flashbacky a uviazali v komentári. Je to skutočne špeciálny okamih, ale v ten deň to bol skok vo viere.

Našťastie to všetko nakoniec vyšlo! Potom, čo Jacob vtlačil Renesmee, chránil ju a staral sa o ňu ako opatrovník. Stále ste zmätení? V našej galérii si pozrite úplný rozpis imprintingu a toho, ako presne to vošlo Súmrak.

1 zo 4

Aktualizácia odtlačku

Andrew Cooper, SMPSP

Sophia Grace and Rosie 2020

Čo je to imprinting?

Ako je vysvetlené v románoch a vo filmoch, imprinting je niečo, čo Quileute, ktorí menia tvary, aka vlkolaci, robia, že v podstate nájdu svoje spriaznené duše. Nemôžu kontrolovať, kedy sa to stane alebo komu, a môže sa to stať v každom veku.

Vtlačiť do niekoho je ako keď ju vidíte, všetko sa zmení. Zrazu vám planétu nedrží gravitácia, je to ona. Na ničom inom nezáleží. Urobil by si čokoľvek, čokoľvek by si pre ňu urobil, opísal Jacob Belle v Zatmenie , čo vedel len preto, že mal priamu väzbu na Samove myšlienky, vodcu svojej svorky. Pretože sa vlci dokázali telepaticky spojiť, Jacob videl Samove myšlienky, keď premýšľal o láske svojho života, Emily.

2 zo 4

Aktualizácia odtlačku

Andrew Cooper, SMPSP

Je Jacob zamilovaný do Renesmee?

V Jacobovom prípade vtlačil Renesmee - ktorú láskyplne nazýval Nessie - keď bola dieťa, takže nie, neznamená to, že je do nej zamilovaný. Jacob má k Renesmee silné puto a je viac ochrankyňou, a keď starne, bude najlepším priateľom, niekým, kto je tu pre ňu, keď to potrebuje.

Keď však vyrastie, s najväčšou pravdepodobnosťou skončia spolu ako pár, pretože pohodlne je napoly človekom a napoly upírom, a ako si možno pamätáte, rýchlo starne až do určitého bodu. Potom navždy zostane mladým dospelým. A pokiaľ sa Jacob bude stále meniť vo vlka, bude aj naďalej vyzerať tak, ako vyzerá, takže v podstate budú s Renesmee rovnako starí.

kto je maddie v živote a maddie

3 zo 4

Aktualizácia odtlačku

Andrew Cooper, SMPSP

Vo filmoch

Taylor sa za tie roky otvorila o nakrúcaní impresionistickej scény vo viacerých rozhovoroch.

Dostal som X na stenu. Neviem, čo by som [namiesto] chcel; tu nie je žiadna ideálna situácia, hviezda povedal na Comic-Con v roku 2011. Musel som vojsť do miestnosti s úmyslom zabiť toto dieťa a potom sa zastaviť, skrútiť a odtlačiť, nech to znamená čokoľvek. Strávil som veľa času rozhovorom s [režisérom] Bill [Condon] a [autorke] Stephenie a pýta sa: „Ako presne vyzerá imprinting?“ Bolo to náročné, takže dúfam, že to bude v poriadku.

4 zo 4

SÚMRAČNÁ SÁGA: PRERUŠENIE SVETLA-ČASŤ 2

Andrew Cooper, SMPSP

Čo sa stalo medzi Bellou a Jacobom?

Aj keď Bella skutočne nechápe, prečo to muselo byť jej dieťa, na ktoré mal Jacob odtlačok, ak vôbec niečo, dokazuje to, že jeho spojenie s Bellou bolo určené na niečo väčšie. Len to ešte nevedeli! Fanúšikovia vedia, že nakoniec Jacob a Renesmee spolu spolu s Edwardom a Bellou žijú šťastne až do smrti. Kričte o Aliceho schopnostiach hovoriť o budúcnosti! Na konci roku poskytla divákom pohľad do budúcnosti Breaking Dawn: 2. časť.