J. Cole zdieľa svoje zraniteľné miesta v rámci „Colea leta“

J. Cole zdieľali novú skladbu & aposCole Summer, & apos, o ktorých rapper prehlasuje, že nie je ukážkou albumu & aposBorn Sinner, & apos out 25. júna. Cole & aposs má na mysli veľa vecí a chce získať veľa vecí z jeho hrude.

Na základe textov to znie, akoby bol na mozgu neustále sa točiaceho kolieska škrečok, ktorý chrlí rýmy o svojich starostiach, obavách a úzkostiach. Dúfajme, že táto pieseň mala rovnaký účinok ako dávka Xanaxu alebo Klonopinu a pomohla potlačiť jeho obavy.

Cole sa vrhá na beaty varenia a ponúka refundácie tým, ktorí kupujú, ale jeho hudba je sklamaná z nerozhodnosti jeho vydavateľstva o tom, kedy vydať jeho album, a kompenzácie (vrátenia peňazí, ktoré nahrávacia spoločnosť vynaložila na propagáciu albumu) v prvom týždni.Vzorkuje Lauryn Hill & aposs & aposNic, na čom by záležalo, & apos a žiada ju, aby ho žalovala, zatiaľ čo sa na ňu odvoláva svojím preferovaným menom Miss Hill. Brownie body!

Prezradí, že dostal svoju mamu do triedy E (Mercedes), ale obáva sa, že obaja smerujú späť na koncerty pošty.

Vďaka obratnému spôsobu, akým Cole manipuluje s lenivým backbeatom a dômyselnej povahe svojich riekaniek, si však nemyslíme, že by niektorý z jeho obáv mal legitímnu hrozbu stať sa realitou. Sú do značnej miery neopodstatnené.

Na konci spieva, 'Musím to nechať ísť.'

Z mentálneho hľadiska áno, J. Ale robte stále také piesne!

Ďalej: Vypočujte si J. Colea, Miss America

Vypočujte si J. Cole & aposCole Summer & apos