Je to najbližšia vec, ktorú dostaneme k videu „Láska na mozog“ od Rihanny?

Samozrejme, Rihanna & aposs a lil & apos trochu zaneprázdnený v súčasnosti uvedením do práce (práca, práca, práca) ako herečka, čo s Bates Motel a Valerián a Oceán a osem a všetko. Aby však nezabudol veliteľ námorníctva, bola by v jadre stále popovou kráľovnou - a minulý týždeň si so svojím Motown-y iba pripísala ďalších 10 najlepších na Billboard Hot 100 Anti silová balada „Love On The Brain“, ktorá stále , nejako nemá a nemá hudobné video.

Ako pred pár týždňami počas nej Papier strieľať na Manhattane, Rih záhadne odpovedal na otázku paparazzo & aposs o hudobnom videu s: „... dúfam, že áno.“ Takže, žiadne kocky.

Dnes (29. marca) však dorazilo oficiálne hudobné video - v podobe remixu Don Diablo dňa jeho vlastný kanál . A nie, Rihanna a aposs sa v samotnom videu nenachádzajú.„Kričte na RiRi, že mi dovolil remixovať tento! Toto video sme urobili na oslavu viac ako 10 000 000 streamov v mojom remixe! ' napísal DJ. Je to určite obrovský úspech - ale pre všetkých nádejných a vyprahnutých námorníkov stále sakra.

Pieseň, ktorá vyšla ako singel až v septembri 2016, má stále veľa života v rádiách a v kluboch, takže nejde o nemožný sen. Prinajmenšom zatiaľ existuje toto oficiálne susedné hudobné video, aby ste si našli čas.

Stačí znova naskočiť na Instagram Live a synchronizovať pery s vaším životom na trati iba raz, Rih. Berieme to.

Rihanna a aposs Najúchvatnejší vzhľad: