Existuje postkreditová scéna „Avengers: Endgame“?

Na rozdiel od väčšiny filmov od Marvelu Avengers: Endgame nemal post-kredity. Namiesto toho na konci zaznel veľmi známy zvuk.

Varovanie: Tento príspevok obsahuje MAJOR spojlery pre Avengers: Endgame .

otec Scotty a Toddy Smith

Ako všetci vieme Koniec hry znamená koniec éry MCU, ktorá sa začala rokom 2008 & aposs Železný muž . Ale aj keď sa táto kapitola už oficiálne skončila, fanúšikovia čakali na nejakú stopu o tom, čo & aposs sa bude diať ďalej. Bohužiaľ, žiadne neboli. Ale bolo niečo . Nad kreditmi začne hrať cinkajúci zvuk ... zvuk kladiva na kov.Podľa Zábava týždenne „Je to jemná pocta prvému filmu Iron Man, v ktorom diváci videli, ako Tony Stark vyrába svoj prvý oblek, zatiaľ čo bol uväznený v jaskyni v Afganistane. On sa obetuje na konci roku Koniec hry aby sme zachránili zvyšok ľudstva, takže hluk mohol byť prikývnutím k filmu a postave, ktorá to všetko začala.

čo sa stalo Samovi a mačke

Iní ľudia však teoretizovali, že zvuk môže byť ukážkou toho, čo & aposs bude nasledovať. Nakoniec, Tony Stark nie je apostost jediný Iron Man v komiksoch - a hoci nám bude chýbať Robert Downey jr. , možno ďalší Iron Man zaujme jeho miesto v budúcich filmoch. Zaznievanie môže byť zvukom iného človeka, ktorý si robí svoj oblek.

Musíme si len počkať, kým to ďalší film bude vedieť.