Dáva sa One Direction opäť dohromady? Všetko, čo povedali o stretnutí

Jeden smer

Getty Images

Odkedy v roku 2015 oznámili, že si dajú pauzu na dobu neurčitú, fanúšikovia One Direction trpezlivo čakali na návrat kapely.

Skupina (ktorú tvorila Louis Tomlinson , Niall Horan , Liam Payne , Harry Styles a Zayn Malik ) zostavil Simon Cowell 23. júla 2010, potom, čo všetci absolvovali konkurz na X Factor ako sólisti. 23. júla 2020 chlapci oslavovali svoje 10-ročné výročie uvedením pútavú a interaktívnu webovú stránku .Podľa tlačová správa „Stránka mala formu časovej osi mapujúcej históriu skupiny od prvého konkurzu až do začiatku ich prestávky. Na jednom mieste bude k dispozícii archív hudobných videí, umeleckých diel, televíznych predstavení, zákulisia a málo vídaného obsahu. K dispozícii bolo aj nové video, ktoré zvýraznilo kariéru kapely od začiatku do vydania histórie.

amy z tajného života amerického tínedžera

Niekoľko mesiacov po epickom míľniku 1D Liam povedal, že dúfa, že čoskoro príde ďalší One Direction. Myslím si, že v skutočnosti potrebujeme len riadne doťahovanie, povedal v rozhovore v decembri 2020 s CapitalFM . Bolo pekné dožiť sa desiateho výročia. Dúfam, že od nás ešte veľa príde.

O niekoľko mesiacov neskôr, v marci 2021, Niall premýšľal o svojom čase v kapele a o tom, aké to bolo jednať s fanúšikmi na vrchole slávy 1D. Bojoval som s myšlienkou: „Prečo nás jednoducho nevypustíš?“ spomína spevák Ľudia, len ľudia . Ale nemôžete sa dostať do mozgu fanúšika a teraz to úplne chápem, ale v tom čase ste ako: „Ste v našom veku. Len nás pusť von. “

Napriek zaneprázdnenosti majú chlapci stále k sebe blízko. V júni 2021 počas Instagram Live v skutočnosti Liam odhalil, že s Harrym mali krásny telefonický rozhovor. Rozprával som sa s ním a bolo to skutočne krásne, ako to dohnať, a ja som toho muža veľmi miloval. Je úžasný, je skutočne úžasný, povedal spevák a poznamenal, že by bol rád, keby sa všetci chlapci v určitom okamihu dostali do miestnosti. To by sa nám tiež páčilo!

Keďže sa rozhodli ísť každý svojou cestou, neprešiel deň, kedy by fanúšikovia netúžili po tom, aby sa vrátili, takže tento úplne nový web je vážne splneným snom! Na počesť vzrušujúceho oznámenia, Vegánsky zážitok pokračovali a zhrnuli všetko, čo chlapci kedy povedali o možnosti, že sa za tie roky znova dajú dohromady, takže sa tešte, ľudia! V našej galérii sa pozrite, čo každý člen skupiny One Direction povedal o návrate skupiny.

1 z 48

liam payne 1d stretnutie

Richard Young/Shutterstock

Liam Payne

Liam začal škádliť ich výročné plány, keď zamieril do Dubaja, aby predviedol niektoré hity z jeho nového albumu, LP1 . Kedy City Times spýtal sa ho, či si pamätá, kedy naposledy navštívil krajinu so svojimi spoluhráčmi z kapely, vysvetlil: „Je pre mňa ťažké zapamätať si konkrétne koncerty, pretože to bolo rozmazanie lietadiel a zvukové kontroly a krik. Myslím, že sme túto show natočili a bude súčasťou dokumentu okolo výročia.

2 zo 48

liam payne 1d stretnutie

Anthony Harvey/Shutterstock

Blíži sa desaťročné výročie, takže sme sa spolu počas posledných týždňov veľa rozprávali, čo bolo naozaj pekné, povedal tiež Liam Slnko v apríli 2020. V tejto chvíli si nie som istý, čo môžem povedať. Všetci pracujeme na tom, aby sa niečo stalo a ľudia preposielajú e -maily. Ale viac ako čokoľvek iného, ​​bol to naozaj dobrý čas na to, aby sme sa znova spojili.

3 zo 48

liam payne hovorí o jednosmernom stretnutí

BabiradPicture / Shutterstock

Liam o tom znova povedal, keď vystúpil Neskorá, neskorá show s Jamesom Cordenom .

Nemôžem zjavne povedať príliš veľa, pretože by som to rozdal, povedal. V tejto chvíli sme hovorili oveľa viac, myslím si, že všetci cítime, že tých desať rokov ... Je to veľmi zvláštny moment.

4 zo 48

liam payne hovorí o jednosmernom stretnutí

Richard Young/Shutterstock

Počas Instagram Live tiež vysvetlil, že väčšina z nás je v Londýne. V súčasnej dobe sme sa pokúšali zariadiť prvú skupinu FaceTime. Nemôžem povedať príliš veľa, ale v skutočnosti mi Louis povedal, že som toho dňa niečo odhalil o našich plánoch. Nechal som sa teda skupinkou rozprávať na skupinovom chate.

Spevák zdanlivo odhalil, že Zayn nebude súčasťou stretnutia, keď sa spýtal speváka Alesso zaujať jeho miesto. Môžete prísť a vyplniť Zayna. Pripojte sa k skupine, povedal.

5 z 48

liam payne hovorí o jednosmernom stretnutí

David Fisher/Shutterstock

Keď sa Alesso spýtal Liama, kto bol z opätovného stretnutia počas ďalšieho priameho prenosu najviac nadšený, odpovedal vysvetlil „Myslím si, že od vzrušenia sa k sebe hodíme. Tam, kde sme s kapelou skončili, sme práve dokončili album a nedostali sme sa k nemu na turné, takže tam vždy chýbala tá maličkosť. Každý, s kým som hovoril, sa vždy v určitom okamihu dostane k téme opätovného stretnutia, nie je to tak, že by sa tomu niekto pokúšal vyhnúť, je len otázkou času.

6 zo 48

liam payne hovorí o jednosmernom stretnutí

Steve Meddle/Shutterstock

Ale pri rozhovore s People Magazine 6. mája 2020 Liam povedal, že nemôže nič sľúbiť.

Očividne vieme, že je to veľmi veľké výročie, a určite chceme niečo urobiť. Myslím, je to ťažké. Nemôžem sľúbiť žiadne plány na opätovné stretnutie, pretože to práve teraz nie je. Vždy som to dal na hudobný jazyk, pretože všetci v súčasnej dobe vydávajú s promo v hodnote približne dva roky, povedal spevák. Ale viete, v tomto oddelení to stále vyzerá veľmi nádejne. Začínam si myslieť, že sa to niekedy stane. Je to teda vzrušujúce.

Dodal: „Bolo pekné znova otvoriť komunikačné kanály, pretože sme chvíľu nehovorili. A myslím si, že sme to všetci potrebovali po tom, čo sme spolu strávili toľko času - len aby sme zistili, ako ľudia sme sami, pretože všetci vieme, čo v kapele sme. Trávili sme spolu toľko času, že som nevedel, kam sa sakra zmestím, kým skončí. Bolo to akési šialené. Ale bolo to pekné. Bolo to také milé A je pekné vidieť, že všetci sú milí ľudia, vieš?

7 zo 48

Liam Payne potvrdzuje jednosmerné stretnutie

Ken McKay/ITV/Shutterstock

Mesiace predtým, ako potvrdil, že plánujú niečo k 10. výročiu, Liam informoval všetkých o veľmi potrebnej aktualizácii stretnutia v decembri 2019.

Myslím, že v určitom okamihu sa dáme znova dohromady. Myslím si, že to určite urobíme, povedal Nedeľný brunch . Ešte neviem, kedy to je, ale viem len to, že existujú najmenej dva roky, pretože všetci vydali novú hudbu a vy musíte ísť promo. Existujú najmenej dva roky.

8 z 48

Liam Payne One Direction Reunion

David Fisher/Shutterstock

V rozhovore s Denná hviezda “Na udeľovaní cien BRIT Awards vo februári 2019 vysvetlil spevák Strip That Down,„ Naposledy som povedal, že dátum je 2020 a stále tam nie sme, takže s tým pôjdem a budeme musieť počkať. Každý si robí radosť po svojom.

9 zo 48

Liam Payne One Direction Reunion

David Fisher/Shutterstock

Ale bohužiaľ, zatiaľ čo sa zobrazuje ďalej Show Jonathana Rossa v októbri 2019 Liam tvrdil, že v roku 2020 sa skupina opäť nedá dohromady.

Každý navonok v tlači niečo povedal, ale v skutočnosti sme spolu nehovorili ako kolektív. Jediné, čo môžem povedať, je, že prostredníctvom cyklov albumov a jednotlivých cyklov vidím, ako v súčasnosti každý vydáva piesne, nemyslím si, že najmenej nasledujúce dva roky sa to stane.

10 zo 48

Liam Payne potvrdzuje jednosmerné stretnutie

David Fisher/Shutterstock

V poslednej dobe sme sa rozprávali oveľa častejšie a neviem si predstaviť, že by sme nedokončili príbeh tam, kde sme to urobili odhalil v decembri 2019. Chlapcom sa však individuálne darí veľmi dobre a zažívajú nové veci, ako je film a televízia, takže asi chvíľu potrvá, kým sa to vôbec stane.

11 zo 48

Liam Payne Tetovanie

James Shaw/Shutterstock

Stále hovorím rôzne časy, povedal Liam v rozhovore s Sirius XM v septembri 2019 na otázku, kedy sa kapela opäť stretne. Je to zložité. Chvíľu som s Harrym nehovoril, takže neviem, kde mu hlava stojí [stretnutie]. Počul som, že to spomenul v nejakom časopise alebo v inom dni, čo je skvelé.

Podľa kronikára Strip That Down sú však Niall a Louis určite na palube.

michael čo hovorí

Myslím, že všetci ostatní boli skutočne otvorení. Myslím, že sú pripravení ísť kedykoľvek, pokračoval. Myslím, že Niall bol pripravený v deň, keď sme sa rozhodli zastaviť. Hovoril: „Som si istý, že sa zajtra vrátime, chlapci! Bol pripravený ísť.

To isté, Niall. To isté.

12 zo 48

Jednosmerné stretnutie

Getty Images

Na otázku, či existuje šanca, že by sa 1D mohol opäť dať dohromady pri udeľovaní cien BMI v októbri 2018, Liam odpovedal, že existuje.

Nedávno som videl Louisa kvôli niečomu, čo nemôžem povedať pokračoval (Teraz vieme, že mal na mysli X Factor .) Trochu som bol v kontakte s Niallom a Harrym. Myslím si, že by bolo pekné, keby sme sa dali znova dohromady, ale uvidíme. Na čas. Všetko včas.

13 zo 48

Jednosmerné stretnutie

Getty Images

Je úžasné, že robíme svoje a potom, dúfajme, že sa jedného dňa čoskoro dáme znova dohromady a užijeme si to znova, ktovie? Liam povedal v júni 2018.

14 zo 48

Jednosmerné stretnutie

Getty Images

Pri rozhovore s Nick Grimshaw Počas Raňajková šou BBC Radio 1 v apríli 2018 mal spevák niekoľko epických myšlienok na svoje stretnutie.

Toto je jediný spôsob, ako by sa One Direction mohol stať väčším, než bol. Nasledujúcich pár rokov, ak sa nám bude dariť v sólovej kariére, si predstavte koncert piatich masívnych sólových umelcov, ktorí sa spoja a budú si robiť svoje. Získate päť koncertov v jednom! Bude to úžasné, povedal Liam. Myslím, že [by sme] mohli vyskočiť s rôznymi melódiami v rôznych časoch. A mohli by sa pridať aj ľudia. Možno by Louis mohol robiť J Balvin rap [v známom].

Páni, už len z tej myšlienky, že Louis a Liam spievajú bop, nám behá mráz po chrbte.

Trpezlivosť je kľúčová, pokračoval. Neskôr to bude pre divákov a ľudí, ktorí sú veľkými fanúšikmi, stáť za to. Bude to pre vás ešte lepšie, ako sa očakávalo, takže sa len držte.

15 zo 48

Jednosmerné stretnutie

Getty Images

Myslím si, že sa to stane niekedy v budúcnosti, povedal Liam pre nemeckú online spravodajskú publikáciu Promiflash . Všetci sme o tom hovorili. A viete, sen je pre túto najfantastickejšiu show, aká môže byť, je to úžasné!

16 zo 48

Jednosmerné stretnutie

Getty Images

A keď sa dizajnér Hugo Boss objavil na MTV’s TRL ešte v októbri 2017 opäť potvrdil ich stretnutie.

Mám pocit, že sa to čoskoro stane, mám pocit, že povedal . Som z toho nadšená. Chcem aby sa to stalo K dispozícii je celý album, ktorý sme neprešli, viem, že musíme ísť a napísať ešte jednu hudbu. Bola to taká zábava a každému sa to tak páčilo, že musíme ísť určite znova.

Nehovoriac o čase, keď tweetoval fanúšika, že si je stopercentne istý, že sa stretnutie uskutoční počas otázok a odpovedí v decembri 2016.

Uf, vážne sa nemôžeme dočkať.

17 zo 48

Harry Styles potvrdzuje jednosmerné stretnutie

Kristina Bumphrey/StarPix/Shutterstock

Harry Styles

Pokiaľ ide o Harryho, nevylučuje opätovné stretnutie.

Nemyslím si, že by som niekedy povedal nikdy, povedal Harry Bozk 106,5 v novembri 2019. Rozhodne nikdy nehovor nikdy. Viete, že to bola obrovská časť môjho života a niečo, čo vždy máme. Je úžasné byť súčasťou.

Pokiaľ ide o to, kedy sa stretnutie uskutoční, pokračoval: Ak príde čas, keď to budú chcieť urobiť všetci. Všetci ideme na turné [budúci rok] ale ak to vyjde, povedz o tom.

18 z 48

Všetko, o čom vieme

Fotografie MJ/Variety/Shutterstock

Fanúšikovia žili, keď sa Backstreet Boys virtuálne stretol počas pandémie koronavírusu. Áno, pretože praktizovali sociálne dištancovanie a počas vypuknutia sa nemohli stretnúť, všetci sa spolu stretli vo videorozhovore a zahrali niekoľko piesní a nahrali ich pre fanúšikov.

Keď rádio hostí z britskej rannej show Srdcové raňajky spýtal sa Harryho, či má záujem urobiť niečo podobné s One Direction, vysvetlil, myslím tým, že práve nepracujeme, takže pravdepodobne nie túto sekundu, bol by to určite zaujímavý spôsob, ako sa stretnúť. Bol by to zaujímavý spôsob, ako sa znova spojiť.

Tiež povedal Sirius XM „Neviem, či je to stretnutie, ktoré sme mali na mysli, a nie som si istý, či by to bol spôsob, ako to urobiť, ale áno, rýchlo sa pohnem.

19 zo 48

Harry Styles One Direction Reunion

Michael Buckner/Variety/Shutterstock

Nemyslím si, že by som niekedy povedal, že to už nikdy neurobím, pretože sa tak necítim. Ak príde čas, kedy by sme to všetci naozaj chceli urobiť, je to jediný čas, kedy to môžeme urobiť, pretože si nemyslím, že by to malo byť o inom, ako o tom, že všetci hovoríme: „Hej, toto bola naozaj zábava. Mali by sme to urobiť znova, “povedal Valiaci sa kameň . Ale do tej doby mám pocit, že ma baví robiť hudbu a experimentovať. Baví ma robiť hudbu týmto spôsobom príliš na to, aby som sa videl naplno, vrátiť sa a urobiť to znova. Pretože si tiež myslím, že keby sme sa vrátili k tomu, že robíme veci rovnakým spôsobom, nebolo by to rovnaké.

20 zo 48

Jednosmerné stretnutie

Getty Images

Možno v určitom okamihu bude každý chcieť urobiť niečo znova, ale je lepšie, ak sa to stane prirodzene, povedal vo svojom Iný muž titulný príbeh. Ak by sa to stalo, bolo by to úžasné. Nikdy by som to nevylúčil. Je to najdôležitejšia a najväčšia vec, ktorá sa mi v tejto kapele kedy stala. Úplne mi to zmenilo život.

O MÔJ BOŽE. Aké sladké to je? Je to úprimne najväčšia vec, aká sa nám kedy stala, Harry.

21 z 48

Jednosmerné stretnutie

Getty Images

Je to niečo, čo by som nikdy nevylúčil, Harry povedal keď sa ich pýtali na stretnutie v máji 2017. Práve teraz má každý šancu preskúmať veci, ktoré chce vyskúšať, a je naozaj skvelé vidieť, s čím prichádzajú, keď to píšu len v štúdiu.

22 z 48

celebrity, ktoré majú narodeniny cez prázdniny

Sara Jaye Weiss/Shutterstock

Louis Tomlinson

Pokiaľ ide o Louisa, je tiež na opätovné stretnutie!

Pozrite sa, milujem One Direction, povedal Spojenému kráľovstvu Telegraf v novembri 2020. Som si istý, že sa jedného dňa vrátime spolu a na svojom koncerte urobím niekoľko piesní One Direction. Vždy to robím, takže to nespomína žiadne opätovné stretnutie alebo čokoľvek. Ale myslím, pozri sa, som si istý, že jedného dňa sa dáme znova dohromady, pretože, vieš, boli sme skvelí.

alex z alex a sierra

23 zo 48

Louis Tomlinson One Direction Reunion

Richard Young/Shutterstock

Mali sme prestávku len asi štyri roky a ja sa len chystám vydať svoj prvý album, vysvetlil BBC . Fanúšikovia, ktorí sledujú náš pohyb každý deň, majú pravdepodobne pocit, že sme chvíľu neboli kapela, ale ja len nachádzam svoje nohy. Stane sa to v jednom bode. Boli by sme hlúpi, keby sme to neurobili, ale teraz len skúmame a užívame si život ako jednotlivci.

24 zo 48

Louis Tomlinson hovorí o jednosmernom stretnutí

Broadimage/Shutterstock

Tiež povedal Kozmopolitný v januári 20202, že ak by mal hádať, bol by to on, kto by poslal prvú správu, chlapci, poďme na to. Pripustil však aj to, že ak by sa chalani dali znova dohromady, hudba by musela byť iná. Vysvetlil, že aj keď boli piesne skvelé, odzrkadľovali skutočnosť, že ich predvádzali tínedžeri. Pokiaľ ide o to, kedy sa stretnutie uskutoční, povedal: Čokoľvek po 35 je príliš neskoro, ale nechcel myslieť príliš ďaleko do budúcnosti.

25 zo 48

Louis Tomlinson potvrdzuje jednosmerné stretnutie

Dymond/Temža/Syco/Shutterstock

Povedal som, že som nebol pripravený na to, aby si kapela urobila prestávku Metro v októbri 2019. Pokiaľ ide o mňa, rád robím to, čo robím. Ale v deň, keď sa [stretnutie] stane a všetci sú pripravení to urobiť, som pripravený.

26 z 48

Louis Tomlinson One Direction Reunion

Joel C Ryan/Invision/AP/Shutterstock

Musí byť! Sto percent, povedal Louis Časopis 1883 o 1D stretnutí. Pokiaľ ide o mňa, všetci sme dobrí v tom, aby sme teraz robili svoje individuálne veci a je to skvelé pre vás ako jednotlivca, ale deň, keď sa dáme znova dohromady, bude pre nás všetkých magický deň. Myslím si, že v tejto záležitosti sú všetci na jednej lodi. Je to nevyhnutné a otázkou je, kedy to urobíme. Teraz, keď sme v tejto prestávke, môžem sa pozrieť späť a povedať, že to bolo obrovské, ale pri pohľade z druhej strany vidíte vplyv a dôležitosť. To je naozaj skvelé, len vidieť náš pozitívny vplyv. Boli sme taká veľmoc. Je to zbytočné. Som prvý, kto podpíše listy, aby sa dal znova dohromady.

27 zo 48

Louis Tomlinson 1D Reunion

Getty Images

Myslím si, že sa to stane, povedal ITN v máji 2019. Určite by som mal k tomu čo povedať, ak nie. Myslím si, že je to nevyhnutné. „Kedy?“ Je veľká otázka. To je niečo, na čo v súčasnej dobe nikto z nás nepozná odpoveď.

Povedal len nevyhnutne? Páni, naše srdcia vážne praskajú.

28 zo 48

Louis Tomlinson potvrdzuje stretnutie 1D

Getty Images

A na otázku, či s chlapcami stále udržiava kontakt, Louis to opäť potvrdil sú si ako vždy blízki .

Absolútne áno, všetci sme v kontakte, vieš, čo tým myslím, chlapci mi poslali niekoľko správ, povedal KIIS 106,5 pri propagácii svojej úspešnej piesne Two Of Us. Od všetkých chlapcov som mal text o piesni, takže to bolo naozaj pekné.

Navyše opäť raz vynechal hlavný náznak o opätovnom stretnutí.

A pokiaľ ide o to, aby sme sa dali znova dohromady ... v určitom okamihu očividne Louis pokračoval. Ako viete, čo tým myslím, máme veľa ľudí, ktorým skutočne vďačíme. Preto si myslím, že všetci sú teraz na tom rovnako. Všetci si robíme svoje.

29 z 48

Louis Tomlinson One Direction

Getty Images

Mojím snom je, aby sme sa jedného dňa vrátili ako kapela spolu na turné. To by bolo kráľovské eso, povedal House of Solo Magazine v marci 2019.

30 zo 48

Louis Tomlinson 1D Reunion

Getty Images

Ešte sme o tom nezačali hovoriť, ale pravdou je, že by bolo zlé nestretnúť sa ani jeden deň, bolo by to zlé aj pre fanúšikov, povedal Louis Vanity Fair Taliansko v marci 2019. Problém je povedať, kedy. Všetci sa zaoberáme svojou kariérou. Videl som Liama ​​v X faktor , prišiel v epizóde ako hosťujúci sudca. Veľa sme sa rozprávali, bolo to milé. Potom som išiel za Niallom na turné. Pravdou je, že sa nemôžeme navzájom počuť ani vidieť, ale máme jedinečné, neobvyklé puto.

31 z 48

Louis 1d reunion

Getty Images

Samozrejme, [One Direction] mi veľmi chýba, pokračoval Louis Vanity Fair Taliansko . Ako všetci tí, ktorí boli toho súčasťou. Žili sme na horskej dráhe a bolo to úžasné. Precestovali sme svet. Dostali sme sa na všetky stupne. Chýba mi to a keď si spomeniem, cítim len hrdosť.

32 z 48

Louis Tomlinson 1D Reunion

Getty Images

Kapela mi chýba každý deň - klamal by som, keby som povedal, že nie. Samozrejme, že áno, povedal Louis inews.co.uk vo februári 2019. Bolo to úžasné obdobie, takže keď nemáte rovnaký rytmus, cítite to. Ale práve to ma poháňa. Dáva mi to opäť niečo, na čo sa môžem zamerať. A samozrejme, v ideálnom svete, kto vie kedy, sa v určitom bode opäť stretneme a vy viete ... čokoľvek. Ale keď som mal v hlave myšlienku skutočne tvrdej práce každý deň, dalo mi to cieľ.

33 z 48

Louis Tomlinson One Direction

Getty Images

Tiež povedal Metro UK že on a jeho priateľka, Eleanor Calderová , strávte veľa času počúvaním starej hudby skupiny.

Boli časy, keď som ja a moja priateľka počúvali albumy, povedal. Tieto chvíle sú špeciálne a každou skladbou sa dostanete späť na určité miesto. Nemohol som byť pyšnejší.

Aké sladké to je?

34 z 48

Jednosmerné stretnutie

Getty Images

Všetci si užívame čas, ale pre mňa neexistuje žiadna taká šanca, že by sa s kapelou ako One Direction už niečo také nestalo, Louis. povedal v septembri 2018. Nedá sa povedať, kedy. To musí

35 z 48

Jednosmerné stretnutie

Getty Images

A keď hovoril s Danom Woottonom v roku 2017, bol si istý, že sa skupina opäť stretne.

Nie je pochýb o tom, či - je to nevyhnutné. A myslím si, že s tým sme na tom všetci rovnako. Pre niekoho z nás by bolo príliš ťažké povedať nie, šibalský spevák Back To You povedal .

36 z 48

Niall Horan vyzerá ako vzácny v tmavomodrej farbe počas vzácnych výletov v Londýne - viď fotografie

Beretta/Sims/Shutterstock

Niall Horan

Nikto skutočne nehovorí o [stretnutí], priznal Show Jonathana Rossa v júni 2021. Ak by to každý chcel urobiť, bol by som za to. V súčasnosti sú pravdepodobne štíhli. Musíme sa dostať do jednej miestnosti a porozprávať sa. Neviem kedy to bude.

Niall pokračoval: Pokiaľ by neboli všetci úplne dovnútra, nechcel by som to urobiť. Nechcel by som niekoho nútiť, aby to robil.

37 z 48

Niall Horan hovorí o jednosmernom stretnutí

Scott Garfitt/Shutterstock

Niall hovoril o nadchádzajúcom výročí a svojich plánoch znova sa stretnúť Nové FM „Sotva sme o tom hovorili ... Bavili sme sa o tom, že existuje niečo, čo môžeme zverejniť, páčiť sa, obsah alebo niečo?

Keď však ľudia začali prekrúcať jeho slová, obrátil sa na Twitter, aby všetkým oznámil, že o tom skončil raz a navždy.

Na túto otázku už neodpoviem, pretože ak si prečítate tento citát, bude to zrejme znamenať, že to myslím vážne ... Ak sa pozeráte na rozhovor, som 100 000% sarkastický a je to zrejmé. Znova neodpoviem.

38 z 48

Nové hudobné albumy, na ktoré sa môžete tešiť

Beretta/Sims/Shutterstock

V inom rozhovore trval na tom, že chlapci nakoniec neplánujú stretnutie. On vysvetlil „V tejto chvíli sa o tom evidentne veľa hovorí, pretože tento rok sa koná 10-ročné výročie, kedy sa kapela stretla. Je to úplne šialené, je to zvláštne. Niekedy sa zdá, že to bolo včera, niekedy ako pred 50 rokmi. Je to zvláštne, ale nie, neexistuje žiadne opätovné stretnutie ako také. Nedávno sme sa rozprávali trochu viac.

39 z 48

Niall Horan Jeden smer späť spolu

MediaPunch/Shutterstock

V minulosti však Niall potvrdil, že kapela sa jedného dňa dá opäť dohromady! Počas účasti na James Corden 'S Carpool Karaoke v marci 2020 moderátor diskusnej relácie speváčku zapojil do testu na detektore lži. Keď sa ho spýtal, či si myslí, že sa skupina dá znova dohromady, Niall odpovedal, že áno - čo podľa automatu bola pravda!

40 zo 48

Jednosmerné stretnutie Nialla Horana

RMV/Shutterstock

Nenávidel by som, aby ľudia boli: „Tu si idú po peniaze - pretože ich minuli všetko.“ Ak a keď sa vrátime, bude to priniesť radosť späť ľuďom, ktorí nám chýbali. tiež povedal . Chcem to urobiť, keď budú všetci pripravení na kráľ.

41 z 48

Bit Awards 2020 Fotografie z najhoršieho vzhľadu na červenom koberci

David Fisher/Shutterstock

Nie je si však istý, kedy sa to stane. Keď sa zúčastnil na udeľovaní cien Brit Awards 2020 vo februári 2020, on vysvetlil „Odpoveď je, že nevieme [kedy]. Nehovorili sme o tom a vy to budete vedieť.

42 zo 48

Jednosmerné stretnutie Nialla Horana

Larry Marano/Shutterstock

Bolo by úplne smiešne nereformovať kapelu, povedal RTE vo februári 2020. V skutočnosti sme nehovorili o tom, kedy sú, ale vieme, že budeme. Všetci sme jednotlivo povedali, že budeme a myslím si, že by bolo hlúpe, keby sme to neurobili.

43 zo 48

Jednosmerné stretnutie Nialla Horana

Broadimage/Shutterstock

Na medzere nebola žiadna časová os. Bol by som radšej, keby niekto povedal, že päť rokov, a pravdepodobne to skončí niečím takým, prezradil Telegraf v októbri 2019. Baví ma to, čo robím, ale keby jeden z chlapcov zdvihol telefón a povedal, že je čas, urobil by som to.

44 z 48

Jednosmerné stretnutie

Getty Images

Je to niečo ako malá kapitola uprostred, kde si robíme svoje, povedal Billboard počas podcastu Pop Shop v júli 2018. Nemôžete skutočne vylúčiť nič, však? Myslím, že teraz by to bolo trochu divné, ale ak mám byť úprimný, nikdy nič nevylučujem.

45 zo 48

Jednosmerné stretnutie

Getty Images

Sú to iba dva roky alebo menej ako dva roky [od chvíle, keď sme si urobili prestávku]. Sú to ako dva roky v mojom živote. Dúfam, že budem žiť dlho, takže dva roky z toho nie sú veľmi dlhé doby, ani tri alebo štyri, povedal Niall. Írske slnko v septembri 2017. Musíme počkať, kým budú všetci znova pripravení ísť, pôjdeme znova. Bolo by pekné myslieť si, že sme sa zastavili na vysokom mieste, bolo by pekné odtiaľto vyzdvihnúť.

46 z 48

Jednosmerné stretnutie

Getty Images

kto je mod sun dating
Nechceme tomu venovať čas. Ale keď ten telefonát príde, bez ohľadu na to, od koho príde, sme späť, povedal Slnko v máji 2017.

Môžeme a nemusíme plakať.

47 zo 48

Jednosmerné stretnutie

Getty Images

A aj keď robia svoje vlastné veci, speváčka Slow Hands si nerobí starosti.

Určite sa to stane, samozrejme, povedal Austrálska rozhlasová šou Smallzyho chirurgia vo februári 2017. Ako som už mnohokrát povedal, boli by sme hlúpi, keby sme to neurobili. Robím [svoju hudbu], chystám sa urobiť malé turné. Harrymu vychádza film, Harry robí svoje. Louis robí svoje a Liam robí svoje. Rok uplynul už tak rýchlo. Ale keď dôjde k [stretnutiu], bude to skvelé.

48 zo 48

Simon Cowell potvrdzuje jednosmerné stretnutie

Anthony Harvey/Shutterstock

Simon Cowell

Simon, ktorý pôvodne skupinu založil X Factor , povedal si, že si myslí, že chlapci sa dajú dokopy do piatich rokov.

Môj vnútorný pocit je áno, povedal v britskej rozhlasovej relácii Srdcové raňajky . Myslím si, že v súčasnosti sa všetci majú veľmi dobre sólo, ale mali veľa hitov. Takže mohli robiť turné, po turné, po turné. Viete, že by ste mohli vypredať koncert One Direction alebo turné po štadióne asi za 20 sekúnd.

Chlapci, je jasné, že opätovné stretnutie je nevyhnutné a nemôžeme sa dočkať, až opäť uvidíme svojich obľúbených chlapcov na pódiu.