Je O.J. Skutočný otec Simpsona Khloe Kardashian?

O.J. Simpson nakoniec uviedol na pravú mieru rekord v tom, či je & aposs Khloe Kardashian & aposs skutočný otec.

Po tom, čo si cez víkend založil vlastný účet na Twitteri, bývalý hráč NFL oslovil dlhoročné fámy a poprel, že by s nimi mal niekedy romantický vzťah. Kris Jenner zatiaľ čo bola vydatá za jeho najlepšieho priateľa Roberta Kardashiana. V skutočnosti tieto príbehy nazval „falošnými, zlými a nevkusnými“.

Už roky sa špekuluje o Držať krok s Kardashianmi hviezda a aposs otcovstvo, ktoré často podporovala skutočnosť, že Kardashian nevyzerá ako jej sestry Kim a Kourtney . Hoci Kardashian a jej rodina neustále popierali, že je nelegitímnou dcérou Simpsonovej, stále sa okolo nej šíria povesti.„Bob Kardashian, bol pre mňa ako brat,“ vysvetlil Simpson vo videu. 'Ale nikdy - a nikdy nechcem zdôrazniť - žiadnym spôsobom, tvarom ani formou som nikdy nemal o Kris záujem - romanticky ani sexuálne - a nikdy som nemal náznak, že by mala o mňa záujem.' Takže všetky tieto príbehy sú iba falošné, zlé a nevkusné. “

„Na Khloe, rovnako ako na všetky dievčatá, som veľmi hrdá, rovnako ako viem, že Bob by bol, keby tu bol, ale prostý fakt je, že ona nie je moja,“ potvrdil.

zoey 101 zoey a james

Pozrite si jeho celé video na Twitteri nižšie:

Simpson bol neslávne oslobodený z vraždy svojej manželky Nicole Brown Simpsonovej a jej priateľa Rona Goldmana v roku 1995. Jeho prípad vraždy dostal názov „Súd storočia“.