Je „÷“ (rozdelené) názov ďalšieho albumu Eda Sheerana?

Po prelomení mlčania v sociálnych sieťach 1. januára až ohlasujú, že prichádza nová hudba v piatok 6. januára tweetoval pesničkár Ed Sheeran kryptické video s videom, ktoré vyzerá ako symbol animovaného rozdelenia na nebesky modrom pozadí nasledujúci deň. A 3. januára nadviazal na to, čo môže byť textom z jeho pripravovaného vydania.

tajný život americký teenager obsadenie

„Keď mi bolo šesť rokov, zlomil som si nohu ...“ znie text v najnovšom videu Sheeran & aposs. Aby som citoval jedného z jeho nasledovníkov, „ČO TO ZNAMENÁ“? Možno sa to dozvieme 6. januára.

Predchádzajúce albumy Sheerana a apossa sú pomenované & apos + & apos (plus) a & aposx & apos (násobenie), takže symbol & apos ÷ & apos (rozdeľovať) v jeho tweete z 2. januára by dával zmysel ako názov jeho tretej nahrávky.Správa prichádza, keď sa Sheeran pomaly vracia na sociálne médiá po takmer jednom roku neprítomnosti. Pred rokom spevák „A-Team“ napísal fanúšikom: Dávam si na chvíľu pauzu od telefónu, e-mailov a všetkých sociálnych médií. Za posledných pár rokov som zažil takú úžasnú jazdu, ale zistil som, že vidím svet cez obrazovku a nie očami, takže využívam túto príležitosť, aby som nemusel byť nikde a nič robiť, aby som precestoval svet a pozri si všetko, čo mi chýbalo.

kel mitchell veľa šťastia charlie

Vyskúšajte zbierku Eda Sheerana a najlepších živých vokálov: