Zomrela postava Meryl Streepovej Donna mŕtva v snímke Mamma Mia! A sme tu znova'?

Najprv nás zaujímalo postavenie Donny Sheridan-Carmichael, Meryl Streep & aposs rozmarný matriarcha v Mamma Mia! , kedy prívesy pre ďalšie sledovanie prepustený koncom minulého roka akoby naznačoval, že mohla zomrieť.

Vďaka pokračovaniu úspešného muzikálu a apossu Mamma Mia! A sme tu znova dní pred uvedením do kín po celej krajine máme konečne odpoveď na to, či je postava Streep & aposs skutočne mŕtva alebo živá.

** SPOILERY NIŽŠIE **Mamma Mia! A sme tu znova začína Sophie, dcérou Donna a apossom a postavou, ktorú hrá Amanda Seyfried , tehotná a bojujúca v manželstve so Skyom, mužom, za ktorého sa vydala na konci filmu z roku 2008. Je však v hoteli nažive jej mama hotelového manažéra Donna Mamma Mia! pokračovanie?

Ako sa ukázalo, Donna zomrela len rok pred filmovými udalosťami a jej smrť je náhodou udalosťou, ktorá prepožičiava emocionálnu krízu Sophie & Apossovej, a tak sa čuduje, ako je schopná vychovávať dieťa bez pomoci. jej vlastnej milovanej matky, ktorá bola slobodnou mamou.

Nikdy sme skutočne nezistili, ako Donna zomrela, hoci to & aposs naznačovalo, že to bola choroba, ktorá odviezla našu milovanú Tancujúcu kráľovnú do posmrtného života.

To však neznamená, že sa Donna neobjaví v Mamma Mia! A sme tu znova vôbec. Streep sa objaví v portréte ako Donna v jednom okamihu ako duet na konci filmu a postavu stvárňuje aj Popoluška a Baby Driver herečka Lily James vo viacerých flashbackoch počas celého filmu.

Mamma Mia! A sme tu znova je vonku 20. júla.