Je s „Liv a Maddie“ nadobro koniec?

Liv a Maddie

Getty Images

jessie na obsadení Disney Channel


Je vždy ťažké, keď sa to páči jednému z našich obľúbených predstavení Liv a Maddie konečne končí. Diváci si toho s fiktívnou sadou dvojčiat prešli tak veľa a s herečkou Dove Cameronovou tiež za tie roky vyrástli. Napriek tomu budeme mať vždy spomienky, o ktoré sa s nami Rooneyova rodina podelila!Je Liv a Maddie skončil?

Nerád ti to lámem, ale áno. Hit show Disney Channel mal svoju poslednú epizódu 24. marca 2017. Štvrtá sezóna z Liv a Maddie bol konečný. Epizóda s názvom End-A-Rooney zviazala voľné konce a poslala naše milované postavy k väčším a lepším veciam.

UPOZORNENIE SPOILERU: Zásadným dejovým zvratom sa séria končí, keď sa dozvedáme, že rodina Rooneyových celý čas hrala v televíznej reality šou. Vo finále strávi Liv leto v New Yorku, kde si zahrá v broadwayskom muzikáli, a potom sa vráti do Los Angeles, aby nakrútila ďalšiu sezónu. Spievaj to naživo . Maddie dostane finančný príspevok na stavbu domov v New Orleans, pričom Diggie je hneď po jej boku. Joey pristane na stand-up komediálnom koncerte a Parker sa vydá k biodómu, ktorý bol premiestnený v Bolívii.

Takže, čo bolo Štýl Liv a Maddie Cali , presne?

Keď tretia sezóna Liv a Maddie sa skončilo, fanúšikovia sa začínali obávať, že sa to nevráti. Potom Disney Channel konečne oznámil, že prinášajú show späť, ale už to nie je to, čo bývalo! Štvrtá sezóna Liv a Maddie sa volá Štýl Liv a Maddie Cali .

Rooneyovci sa sťahujú do Kalifornie potom, čo bol ich dom zničený a je to perfektné, pretože Liv sa môže herectvu venovať naplno a Maddie môže ísť na vysokú školu! Existuje toľko zmien, ako malý bratranec s názvom Ruby. Joey sa navyše pokúša znovu objaviť ako chladné dieťa. Rovnako ako sme sa milovali Štýl Cali , bolo po tejto sezóne Liv a Maddie že sa Disney Channel rozhodlo show definitívne ukončiť.

Bude tam a Liv a Maddie film?

Neexistuje žiadny dôkaz, že by sa mohol stať film, Joey Bragg to rýchlo navrhol!
Navrhol ďalej Instagram že fanúšikovia sa zhromaždia za film s cieľom ukončiť franšízu. Teraz požadujme #LivAndMaddieMovie, napísal.

Spisovateľ John Beck navyše tweetoval, že by si želal, aby mohli vyrobené v sezóne 5 predstavenia. Keď sa fanúšikovia pýtali, prečo nepíše viac Liv a Maddie John hovorí, že si želá, aby mohli mať!

film liv and maddie

Napriek tomu si nerobíme veľké nádeje. Okrem toho, že je dej celý zabalený, showrunneri televíznych seriálov prešli na Nickelodeon! Pracujú na novej šou s názvom Rytierska skupina . Zdá sa, že sa skutočne posunuli ďalej…

Ako sa rozlúčilo obsadenie Liv a Maddie ?

Dove Cameron zdieľala sériu príspevkov na sociálnych sieťach, ktoré nás všetky dohnali k slzám. Napísala dlhý príspevok na Instagram sprevádzaný super sladkou fotografiou z poslednej epizódy. Dove tiež tweetoval:

Fanúšička sa dokonca pýtala, ako sa vôbec dostala bez plaču do záverečnej piesne, a ona priznala, že je veľa spôsobov, ako som to neurobil. Pocity!

holubica cameron liv maddie zbohom

Joey tiež napísal super dlhý popis na Instagram, v ktorom hovorí, ako veľmi mu bude chýbať show a jej členovia obsadenia. Napísal: Som smutný z toho, že to vidím Liv a Maddie prestaňte vysielať nové epizódy, ale toto bude navždy v pamäti ako vrchol mojej kariéry, než na aký budem môcť uvažovať zo dna. Fanúšikom, ktorí ma sledovali od začiatku, nemôžem dostatočne poďakovať.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes je tá noc. Pred štyrmi rokmi som bol nadšené dieťa, ktoré práve získalo vodičský preukaz, keď mi zavolali, že budeme seriál. Viem, že cestu alebo osobu zodpovednú za spravodlivosť Liv a Maddie nemôžem zvládnuť dlhšie ako obvykle na Instagrame. Môžem však povedať, že som sa dozvedel viac o sebe, o zábavnom priemysle a o tom, ako úžasní ľudia môžu byť, ako by som mohol kdekoľvek inde dosiahnuť. Je mi smutno, keď vidím, že Liv a Maddie prestávajú vysielať nové epizódy, ale toto bude navždy v pamäti ako vrchol mojej kariéry, na ktorý nemôžem myslieť zo dna. Fanúšikom, ktorí ma sledovali od začiatku, nemôžem dostatočne poďakovať. Každý z vás, kto sa naladil na každú novú epizódu, bol palivom do ohňa, ktorý sme hasili dvakrát mesačne. Všetci ste boli tak ústretoví a podporovali ste svoju konštruktívnu kritiku alebo kritiku. Sledujte túto veľmi špeciálnu epizódu dnes večer o 5:30 a plačte spolu so zvyškom americkej mládeže. Strieborná podšívka; teraz mám dôvod vrátiť sa a pozrieť si všetky scény, ktorými som sa rýchlo presúval dopredu, pretože som v nich nebol. Prial by som si, aby som mohol všetkým, ktorí umožnili túto show (vrátane fanúšikov), vyjadriť, ako veľa pre mňa každý jeden z vás znamená. Nie vy, @tenzingt4 Teraz požadujme #LivAndMaddieMovie.

kde je teraz sonenclar carly rose

Príspevok zdieľaný používateľom Joey Bragg (@joeybragg) 24. marca 2017 o 9:44 PDT

Nakoniec malý brat Parker Rooney v podaní Tenzing Trainor , zostal krátky a sladký. Napísal k príspevku na Instagrame Ahoj a tweetuje: Dúfam, že sme vás rozosmiali.

Kde je teraz obsadenie?

Všetci vieme, kam šli Liv a Maddie! Dove Cameron je stále kráľovnou Disney a hrá Mal v ikonickom štýle Potomkovia filmy. (Chodí tiež so svojou hereckou hviezdou Thomasom Dohertym.) Herečka čoskoro príde s debutovým sólovým singlom s názvom Talks About.

Joey Bragg má svoj vlastný podcast a hrá v a Vtipné alebo zomrieť séria. Tenzing Trainor práve oslávil svoje 16. narodeniny. Jessica Marie Garcia, ktorá stvárnila Willow, hrá v šou Hulu Betch a je zasnúbený.

Kde sa da pozerat Liv a Maddie ? Je Liv a Maddie na Netflixe?

Disney Channel stále hrá staré epizódy Liv a Maddie dosť často, ale ak chcete naplno využiť zážitok z Rooneyho, je tu ešte jedna možnosť! Aplikácia Disney Now alebo Sledujte Disney Channel online epizódy funkcií, ktoré môžete kedykoľvek sledovať. Všetky štyri sezóny sú tiež na Netflixe!

Liv a Maddie môže byť oficiálne preč, ale určite naň nezabudneme! Liv, Maddie, ich priatelia a dobrodružstvá, ktoré zažili, budú navždy žiť.