Je Lili Reinhart slobodná? Čo vieme o jej milostnom živote po rozdelení Cole Sprouse

Je Lili Reinhart slobodná? Čo vieme o jej milostnom živote po rozdelení Cole Sprouse

Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Je Lili Reinhart slobodný? The Riverdale star robila titulky počas celého svojho vzťahu s Costarom Cole Sprouse , ale teraz sú fanúšikovia zvedaví, či herečka hľadá lásku.

Lili a Cole - ktorí hrali na obrazovke pár Betty Cooper a Jughead Jones - si vzali svoje fiktívny vzťah a urobil ho skutočným takmer tri roky predtým Suita Life Zacka a Codyho hviezda oznámila, že sa skutočne rozišli v marci 2020. Lili a ja sme sa pôvodne rozišli v januári tohto roku, pričom v marci sme sa rozhodli pre trvalejšie rozdelenie, kamenec Disney napísané v auguste 2020 Príspevok na Instagrame. Aký úžasný zážitok som mal, vždy sa budem cítiť šťastne a vážiť si, že som mal možnosť zamilovať sa. Neprajem jej nič iné, len maximálnu lásku a šťastie, aby sa pohla dopredu. Všetko, čo k tomu poviem, na čomkoľvek inom, čo počujete, nezáleží.koľko rokov má sonenclar carly rose

Po ich rozdelení, Chemické srdce herečka vyšla ako bisexuálna prostredníctvom sociálnych médií v júni 2020. Skutočne som neuvažovala o tom, že by som vyšla, až potom, čo som už nemal vzťah. Cítilo sa to tak organickejšie, povedala v epizóde zo septembra 2020 LGBTQ a A. podcast.

Myslím, že to je dôvod, prečo som nevyšiel ako bisexuál, kým som už nemal vzťah, povedala. Pretože ľuďom je ľahké položiť otázku: „Ach, ale si s mužom, ktorý je úprimný,“ vysvetlila Lili. Nechcel som postaviť svojho bývalého do pozície, zdá sa, že by bolo trochu zvláštne vyjsť von, keď som bol v hetero vzťahu. Vyzeralo to, že neviem, možno trochu ako keby som vo vzťahu hľadal niečo iné.

Hovorila o nej aj hviezda CW rozhodnutie vyjsť počas rozhovoru s Los Angeles Times v auguste 2020.

Pomyslel som si: „Mám rád dievčatá? Neviem, “povedala Lili. Keď som bol starší, odpoveď znela: „Áno. Jasné, že mám. ‘... Myslím, že som v tomto časovom okamihu len cítil: Prečo nie? Ak som zrazu začal verejne randiť s dievčaťom, nechcel som, aby ľudia boli: „Čo to…?“ Niežeby som niekomu dlžil dokonca vysvetlenie. Pretože ja nie

Aj keď od svojho rozchodu s Coleom ešte nebude s nikým romanticky spojená, Lili sa v decembri 2020 vyfotografovala so záhadným mužom. Podľa fotografií, ktoré získala v tej dobe, Podvodníci Hviezdu na kanadskom letisku sprevádzal mužský náprotivok. Lili a neidentifikovaný muž niesli kufre so svojim psom Miloom v závese. Zatiaľ nie je jasné, kde je jej vzťahový stav.

V našej galérii si pozrite históriu Lili.

1 z 2

ako skončila zoey 101
Páry celebrít svadieb rozdelených na rok 2019 Viac

Matt Baron/Shutterstock

Cole Sprouse

Zatiaľ čo história jej bývalého randenia je plná známych tvárí, Lili bola s Coleom spájaná iba romanticky. V roku 2017 sa začali šíriť zvesti o tom, že tento pár je viac než len obyčajný costar. Nikdy o svojom vzťahu verejne nehovorili, kým sa neskončil. Cole oznámil, že sa pár rozdelil začiatkom roku 2020.

posledná epizóda toho tak havrana

2 z 2

Lili Reinhart ohromuje novými čiernobielymi fotografiami - pozrite sa, ako reagovali jej známi priatelia

Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Liliine citáty o vzťahoch s verejnosťou

Napriek tomu, že fanúšikovia sú posadnutí myšlienkou jej nového vzťahu, Lili nikdy nemôže predvádzať svoju polovičku na očiach verejnosti.

Ľudia jednoducho túžia vedieť informácie o tom, či mám vzťah alebo nie. Chápem ten záujem, ale z nejakého dôvodu sa tomu hovorí súkromný život. A nie je to niečo, čo som dlžná svetu, povedala V časopis v januári 2018. Nie som v životnom bode, kedy som pripravený otvorene potvrdiť, poprieť alebo hovoriť o vzťahu, v ktorom som, pretože si myslím, že je brutálne mať vzťah v centre pozornosti, kde môže skúmať ktokoľvek a každý.