Odstraňuje sa zo streamovania „MONTERO (Call Me by Your Name)“ od Lil Nas X.?

AKTUALIZÁCIA: Značka rappera a apossa, Columbia Records, na tweete potvrdila, že v súčasnosti existuje problém s vysielaním skladby „MONTERO (Call Me By Your Name)“. Štítok vydal vyhlásenie, v ktorom uviedol, že odstraňovanie piesní je „mimo našu kontrolu“, hoci sa snaží „udržať skladbu v streamovacích službách“.

Stále nie je jasné, prečo bola skladba odstránená zo streamovania alebo ktoré regióny / krajiny sú konkrétne ovplyvnené.

ORIGINÁLNY PRÍBEH (13:30 ET): Lil Nas X & aposs „MONTERO (zavolaj ma tvojim menom)“ je momentálne na vrchole Billboard grafy - je však hit single & aposs dní očíslovaný?V utorok (13. apríla) nespočetné množstvo fanúšikov online informovalo, že skladbu už nemôžu streamovať. Mnoho zdieľaní snímok obrazovky a videí so správami im hovorilo, že skladba už nie je k dispozícii v ich krajine alebo regióne.

„Chystal som sa vám zasmiať, chlapci, že ste nedokázali počúvať, ALE NECHAJEM VIAC EŠTE !! Doslova som to počúval na ceste domov včera večer ako 20-krát a teraz je to UNAVAILABDNSKKWK, jeden fanúšik tweetoval .

Lil Nas X varoval svojich stúpencov na Twitteri pred možnosťou, že by „MONTERO (Call Me By Your Name)“ mohlo zmiznúť zo streamovania. Keď tweetoval o tom, aký je vďačný za všetku podporu, rapper odporučil fanúšikom, aby si pieseň zahrali dnes v slučke, predtým ako (potenciálne) nadobro stiahla web.

„ani nežartujem. každý prúd mi dnes hovorí tvrdé meno, pretože zajtra už nemusí byť k dispozícii a nemôžem s tým skutočne nič urobiť. ďakujem za všetku podporu! “ zverejnil dňa Twitter .

Aj keď sa zdá, že skladba je naďalej k dispozícii pre používateľov so sídlom v USA na streamovanie v službách Spotify a Apple Music, a nie je jasné, kto je ovplyvnený z hľadiska regiónu alebo krajiny, umelec oznámil svoje plány nahrať zvuk na stránku Pornhub & aposs o 15:00 EST dnes.

Jeden fanúšik to posunul o krok ďalej a povzbudil ostatných, aby zaznamenali hudobné video na obrazovku aj v prípade, že dôjde k jeho odstráneniu. Rapper túto myšlienku podpísal opätovným tweetom.

Nie je jasné, prečo by program „MONTERO (Call Me By Your Name)“ bol stiahnutý z vysielania. Avšak od jeho vydania 26. marca bol Lil Nas X súčasne chválený a kritizovaný za kontroverzné hudobné video song & aposs, ktoré ho vidí tanec pri tyči až do pekla, kde dáva diablovi brušný tanec.

Kritika zašla až tak ďaleko, že blokovala jeho spoluprácu so „Satan Shoe“, výsledkom čoho bol súdny spor zo strany spoločnosti Nike. „Až do dnešného dňa som nebol naštvaný,“ povedal tweetoval o žalobe . „Mám pocit, že je to už na konci - majú toľko sily, že môžu dostať topánky zrušené. sloboda prejavu vyšla z okna. Ale to sa čoskoro zmení. “

Aj keď internet môže nájsť spôsob, ako zrušiť jeho hymnu, Lil Nas X odmieta mlčať. A jeho fanúšikovia budú stáť pri ňom a apoštolovať koniec.