Je Katy Perry zoznamka s rapperom Riffom Raffom? Hm, asi nie!

Katy Perry a John Mayer rozišiel sa len pred týždňami so speváčkou deklarovať že jej fanúšikovia sú jej priatelia. Už sa posunula s rapperom?

Podľa neho je, ale zdá sa, že z jeho strany ide o trochu PR kúsok. Internety by tiež chceli, aby ste si to mysleli na základe týždňovej fotografie.

Pred týždňom zverejnil rapper Riff Raff seba a Perryho a napísal: „K DATU, KATY JE PERRY, JE TO PURDY.“ Perry tiež zverejnila obrázok a nazvala ho „TBT“, aj keď kolíše svoj súčasný účes s bobmi. Zverejnila: „TBT, keď som šiel na rande s Riffom Raffom aka @ jodyhighroller, regram!“Hovoril aj Raff TMZ s tým, že on a Perry boli v a Skrillex večierok a vychutnal si bowling, sushi a nápoje pri ich „priemernej situácii s dátumom“ a že dúfa, že po návrate z Belgicka znovu spevní & aposDark Horse & apos speváka po meste. „Kto vie, kam by sa veci mohli dostať, nechajme a pozrime sa, kam veci vedú,“ uviedol.

Jediné, čo sa tam zdá byť založené na faktoch, je, že sa obaja zúčastnili párty Skrillex a pózovali pre fotografiu. Tieto veci sa nerovnajú rande alebo vzťahu.

Raff tiež povedal, že robia pieseň a išli iba na jedno rande, ale stále hovoria. Hovorí to všetko, zatiaľ čo má na ruke dieťa v bikinách. Takže sme zachytili, čo položil.

Teraz je na webe svetlo s príbehmi o Perry & aposs new BF, ktorého James Franco údajne po ňom vymodeloval svoju postavu & aposSpring Breakers & apos.

To všetko sa nám zdá super hravé a možno aj trik pre publicitu na strane Raff & aposs. Nie sme pripravení znieť „Nový pár !!!“ ešte poplach, chlapci.

Sledujte Riff Raff Talk Katy Perry