Je Jana skutočná? Vysvetlil komplikovaný vzťah Jakea Paula a Tany Mongeauovej

Jake Paul Tana Mongeau Zoznamka

YouTube

Od Jake Paul a Tana Mongeau sú dvaja z najobľúbenejších youtuberov vôbec. Internet to celkom stratil, keď sa na web dostali správy, že spolu chodia už v apríli 2019. Kým sa v januári 2020 nerozhodli dať si prestávku, dve hviezdy boli v podstate pár cieľov. Vždy sa stretávali a posielali na sociálne siete rozkošné obrázky plné PDA, strieľali jeden cez druhého, vlogovali spolu a mali tie najroztomilejšie interakcie. A pochopte to, chlapci - pár sa dokonca oženil 28. júla 2019!

To je pravda, už po troch mesiacoch spolu sa z hrdličiek zdanlivo stali manželia. Takmer rok po tom, čo sa Tana a Jake nakoniec rozišli, blondína otvorila svoj vzťah v Barstool Sports. Podcast BFF v decembri 2020. Vzali sme sa legálne? Nie, to bola falošná svadba, nikdy nemôžete povedať, že by to nebola, hádam, priznala Tana. Emócia z toho všetkého bola skutočná. Stále je to skutočné. Je to pre mňa skutočné, vždy to bude skutočné. Milujem Jakea viac ako kohokoľvek, koho som kedy miloval.Takmer o mesiac neskôr, v januári 2021, Tana oslávila ročné výročie jej a Jakovho rozchodu. Dnes pred rokom sme sa rozvádzali, ona napísal na Instagram .

Zaujíma vás, čo sa skutočne stalo, keď boli Tana a Jake viac ako priatelia? Prejdite sa našou galériou, aby ste odhalili pravdu o #Jane!

1 z 34

Aktualizácia: Je Jana skutočná? Vysvetlil komplikovaný vzťah Jakea Paula a Tany Mongeauovej

Instagram

Sú Jake a Tana opäť spolu?

Fanúšikovia o to prišli, keď sa Jake a Tana maznali počas cesty do Las Vegas v októbri 2020, mesiace po oznámení ich rozchodu. Jake bohužiaľ dosiahol rekord vo svojich príbehoch na Instagrame a povedal, že sú to iba BFF.

Tana sa s ňou v júni 2020 podelila aj o Jakea na jachte, čím sa rozšírili zvesti, že môžu byť opäť spolu. O niekoľko dní neskôr Jake ešte viac podnietil špekulácie, keď sa podelil vlog z ich cesty do Miami. V ňom bolo vidieť, ako sa bývalí útulne uspávajú.

V skutočnom štýle Jakea a Tány zverejnili ďalšie video spolu v júli 2020, kde si urobili množstvo vtipov o tom, že sú opäť spolu, a dokonca sa označovali ako Take.

Je to Take a to trvá dve, povedal Jake.

Sú teda títo dvaja opäť spolu? Je úprimne jasné, či si len robili srandu alebo boli legitímne, ale ako posledné sme skontrolovali, Jake randil s modelom Julia Rose , takže je pravdepodobné, že on a Tana sú jednoducho dobrí priatelia.

2 z 34

Manny z denníka slabého chlapca
Jake Tana Breakup Split

Instagram

Prečo sa Jake Paul a Tana Mongeau rozišli?

Fanúšikovia sa najskôr začali obávať, že sa pár rozíde potom, čo si v mesiacoch, ktoré nasledovali po ich svadbe, všimli nedostatok PDA medzi týmito dvoma hviezdami. A 2. januára 2020 pár oznámil, že si oficiálne dávajú prestávku.

OK, ja naozaj neviem, ako urobiť príspevok „dávame si prestávku“ a je to divné, ako keby som ...… som rád, že môžem stále sedieť s Jakom a smiať sa, keď to robíme - ale momentálne si obaja dávame prestávku, aby sme sa zamerali na svoj veľmi bláznivý život, Tana napísal na Instagrame. Nikdy sa nedozviem, čo prinesie budúcnosť a vždy budem Jakea a všetko, čo sme urobili, milovať. Som vďačný za to, že viem, že som sa stal najlepším priateľom na celý život a našiel som si niekoho, s kým budem žiť, keď mi nikto nerozumie. Tu je rok 2020, ktorý pracuje na nás a na mojom novom Lamborghini, pretože mám polovicu zo všetkého! Nie je potrebné šialené špekulácie - toto pochádza z miesta, kde nie je nič iné ako láska. Milujem ťa, Jakey, ďakujem za minulý rok.

Keď si s Tanou sadáme vedľa seba a píšeme si popisky o prestávke, doslova sa smejeme na tom, aké bláznivé a hlúpe boli posledné mesiace, a na vtipoch, ako hlúpo to všetko vyzerá, dodal Jake. príspevok svojho vlastného. Nechávam Thora v opatere, ale Tana bohužiaľ dostane moje Lamborghini. Nemenil by som nič, čo sa stalo ... Sme najlepší priatelia a práve teraz je pre nás najlepšie zamerať sa na svoj život a zistiť, čo prinesie budúcnosť. (PS naši priatelia začali hrať smutnú hudbu, keď sme písali tieto titulky a všetci sme sa začali smiať a ** es ... Toto je horká sladkosť, ale práve to je pre nás to najlepšie.) Posledná vec, ktorú by sme chceli vidieť, sú fanúšikovské stránky špekulujúce „Čo sa stalo“, skutočne potrebujeme sekundu, aby sme sa mohli zamerať na svoj vlastný život a na seba. Ľúbim ťa, Mongeau.

Pri diskusii o svojom nadchádzajúcom boxerskom zápase 9. januára 2020 Jake otvorene hovoril o rozchode.

Tana ma veľmi podporovala. Skončil sme s vecami skvele, sme priatelia, povedal Šiesta strana . Asi som si zamiloval boxerský šport a zamiloval som sa do Táne.

On dodal „Keď sme sa tak rozhodli [rozdeliť], bolo to ako zdvihnutá váha z našich oboch ramien. Trochu nám to pripomínalo, ako sa začal vzťah, ktorý boli priatelia.

A na otázku, či sa ten pár niekedy opäť dá dohromady, Jake vysvetlil: Uvidíme, naozaj neviem. Ak by ste sa ma pred tromi rokmi spýtali, či by som tu práve teraz stál a robil rozhovor s kráľom o boxe a vyraďovaní detí, povedal by som si: „Absolútne nie. Som na kanáli Disney a som vlogger. ‘Takže neviem, čo prinesie budúcnosť, ale nikdy neviete.

Plavovlasá kráska sa o vzťahu tiež vyjadrila, rozprávala Šiesta strana „Ak niekoho tak veľmi miluješ, niekedy ho musíš nechať ísť. Mám pocit, že keby sme obaja mali byť, vrátime sa spolu. A ak nie, vždy ho budem milovať a zdieľať s ním skúsenosť, ktorú nemám pre nikoho iného a budem podporujúcim priateľom.

Počas rozhovoru s Tana poskytla viac informácií o tom, prečo sa rozišli Časopis Seventeen .

Celá jeho láska smeruje k boxu a ja dávam všetku túto lásku, očakávajúc to na oplátku, ale on to nemôže dať, vysvetlila . Nikdy nechcem byť vo vzťahu, ktorý je jednostranný. Vidieť ho na mieste, kde môže jednoducho uspieť a prosperovať bez rušenia, ma robí šťastným a viem, že v tejto dobe života je to pre neho to pravé.

To, že ste s niekým na prestávke, neznamená, že je to ako vypínač svetla a môžete vypnúť pocity, ktoré k nemu máte, pokračovala. Na Jakovi mi veľmi záleží ako na človeku a vždy chcem byť priateľmi. Dúfam teda, že ak budeme spolupracovať v roku 2020, dokážeme to v harmónii ako priatelia.

Jake tiež odhalil Časopis Life & Style 27. januára 2020 oznámil, že on a jeho bývalý partner majú po rozchode skvelé podmienky.

Sme super priateľskí, povedal. Myslím si, že to bola váha zdvihnutá z našich ramien, keď sme sa tak rozhodli. A akosi si pamätáme, kde sme začali a kde boli priatelia.

Vysvetlil, že bol veľmi zaneprázdnený tréningom pre svoj nadchádzajúci boxerský zápas, ale akonáhle to skončí, budú mať oveľa viac času na stretnutie.

Prichádza do boja, aby sme sa mohli stretnúť. Ale bolo to tiež ťažké, pretože som sa sústredil. Ako keby som bol v Big Bear v Kalifornii a trénoval som nepretržite posledné štyri mesiace, pokračoval. Ale bude to pre nás dobré. Rovnako ako potom, čo vyhrám boj, budem sa možno len tak poflakovať a chatovať a budem okolo všetkých našich najlepších priateľov a podobne. Drví to. Tana má toľko ocenení a úspechov, že to nemôžem ani sledovať.

3 z 34

Jake Tana

YouTube

2. marca 2020 dala Tana fanúšikom lepší prehľad o tom, čo sa počas jej a Jakovho vzťahu pokazilo. V druhej epizóde druhej sezóny jej reality show MTV Žiadny filter: Tana Mongeau , odhalila blonďavá kráska skutočný dôvod, prečo sa dvojica takmer nerozprávala. Ukázalo sa, že všetko začalo byť kyslé, keď sa dohodli na spolupráci v televíznej šou.

YouTuber povedal, že by si nemal obchodovať s ľuďmi, s ktorými chodíš. Viem, že to rozhodne nie je to, čo je normálne, novomanželia musia diskutovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Tana tiež vysvetlila, že keďže majú svoj vlastný život a obchodné rozhodnutia, vzťah je čoraz ťažšie udržať v rovnováhe.

Je veľmi zvláštne byť takto najúspešnejší, aký som kedy vo svojej kariére zažil, ale to neznamená, že je to ekvivalent šťastia, povedala v. ďalšia epizóda predstavenia. Môj vzťah je môj pracovný život, ktorý je nanič.

Jake je na úplne inom mieste života, než kde bol, keď som sa do neho zamiloval a mám pocit, že už na mňa jednoducho nemá čas, dodala. Mám pocit, že sa Jake pomaly - od chvíle, keď som ho stretol - transformoval na iného človeka. Ale je to, ako keby som tu sedel už osem mesiacov alebo čokoľvek podobné: „Už ťa ani nepoznám.“

Keď an anketár spýtala sa Tany, keď vedela, že sú hotoví, vysvetlila: Keď sme si už nevideli z očí do očí, ako sme to vždy videli. Nevideli sme z očí do očí toľko vecí, ktoré kedysi ani neboli otázkou. Nedokázali sme dospieť k záveru, či je obloha modrá a bojujeme. Nemali sme priestor na výživu vzťahu. Hovorili sme si: „Budeme tu sedieť a pozerať sa, ako to zomiera, pretože to nemôžeme uživiť, alebo urobíme krok vedľa a uživíme sa, a potom buď A) Skúste to znova jedného dňa, keď obaja dokážeme vzťah poriadne vyživiť. alebo B) choďte každý svojou cestou a nikdy to nevyjde.

4 z 34

Tana Mongeau Jake Paul rieši rozdelené zvesti

YouTube

Vo videu s názvom Pravda o všetkom , ktorú nahrala 29. decembra 2019, sa Tana tiež dozvedela o ich vzťahu. Hoci blonďavá kráska tvrdila, že boli vtedy ešte spolu, prezradila, že po tom, čo sa vzali, sa medzi nimi veci drasticky zmenili.

Druhýkrát sme sa s Jakem vzali, mám pocit, že sa všetko zmenilo. Neobviňujem Jakea, myslím si, že v druhom, keď mi povedal: „Ja to robím“, mi mentálne povedal: „Čo teraz?“ Myslím, že mentálne to už mal za sebou. Neobviňujem ho, ale nechalo ma to lipnúť a pokúšať sa, aby to fungovalo, vysvetlila.

YouTuber dodala, že keď jej otec po svadbe dostal mozgovú príhodu, Jake tu pre ňu nebol tak, ako by potrebovala.

Môj otec tej noci na svadbe takmer zomrel, dostal mozgovú príhodu ... takže som nešiel na medový mesiac. A táto moja obrovská časť tak veľmi chcela, aby Jake zostal a staral sa o mňa, povedala. A keď to neurobil, tak som mal zlomené srdce ... Chcel som napraviť toho emocionálne skľúčeného človeka, ale potom, keď prišiel čas, aby mi pomohli a opravili ma, nemohli a to bolo moja chyba, že som tomu prepadla.

Potom Tana pripustila, že medzi nimi nikdy nebolo všetko rovnaké.

Strávili sme všetok ten čas tým, že sme sa snažili dostať sa tam, kde sme boli pred svadbou, ale je to tak, že čo je zlomené, nemôže byť zlomené. To, čo už bolo urobené, nemôžete vrátiť späť. Akonáhle bol ten pocit iný, mám pocit, že akosi začal jednou nohou vychádzať von z dverí, pokračovala. V mnohých ohľadoch som sa cítil tak, že som sa prichytil k niekomu, kto povedal: „B *** h, zíď zo mňa“, vieš? Alebo niekto, kto to nechce, alebo netúži po láske, ktorú som hľadal.

Chcela však, aby svet vedel, že napriek všetkému Jakea stále veľmi miluje.

Práve teraz som stále s Jakom, dodala. Vždy chcem byť blízko Jakeovi. S touto osobou som zdieľal jedno z najbláznivejších období svojho života a boli sme tím a prinútil ma cítiť niektoré z najlepších pocitov, aké som kedy cítil, ale aj niektoré z najhorších. Mám pocit, že som mal byť voči nemu, sebe a svetu oveľa transparentnejší, ale jednoducho som nemohol. Chcel som vidieť všetko s ružovými okuliarmi a teraz som práve v tomto bode, ktorý sa mi zdá úplne absolútny. Neustále sa cítim vyčerpaný.

Vždy ho budem milovať, vždy sa uvidím s ním mať puto, ktoré s nikým iným nemám, ale znamená to, že je to všetko zdravé pre mňa alebo pre neho? Možno nie ... Dúfam a chcel by som si myslieť, že moje a Jakeovo priateľstvo môže všetko prevyšovať, uzavrela. Mám pocit, že vnímanie mňa a môjho vzťahu verejnosťou sa musí zmeniť a mám pocit, že nemôžem byť stále niečím, čím nie som, pretože ma to zabíja. Obaja s Jakeom máme tieto psycho uponáhľané životy a snažiť sa navzájom zapadnúť, je to stále ťažšie a ťažšie. Toľko vecí ma bolí ďalej. Nikdy nechcem mať zlé vzťahy, nikdy sa nechcem navzájom nenávidieť, nikdy nechcem byť priateľmi. A vždy tu bude časť mňa, ktorá mu otvorí moje srdce, ktorá bude chcieť, aby to fungovalo, ktorá ho nechce vidieť s nikým iným. Želám si každý deň, aby sme sa s ním mohli vrátiť na takú úroveň, ako sme boli, pretože to bola mágia. Ale neviem, či to všetko, čo sa stalo, niekedy dovolí. Jediné, čo viem, ak viem jednu vec, je, že už nemôžem dlhšie vyzerať ako niekoho iný a želám len, aby bol Jake šťastný.

Dvojica tiež hovorila o klebetách, ktoré sa rozišli, vo videu s názvom Rozvod ? 27. septembra 2019.

Žijeme svoj život mimo sociálnych médií ako normálni ľudia. Museli sme obetovať vplyv pre svoje vlastné emócie, vysvetlil Jake a Tana dodala: Snažili sme sa žiť manželský život, je to iné.

Všetko bolo také veselé a zábavné. Do svadby bolo toľko dynamiky, že potom sa vezmete a budete sa pýtať: „Čo teraz?“ pokračovala blonďavá kráska. Obaja stále máme svoj život a robíme všetko pre to, aby sme sa spojili, ale je to ťažké, je to ťažké. Je to ťažké aj preto, že sa celý svet pozeráte na to, čo robíte, komentujete všetko, čo robíte ... Na konci dňa sme obaja museli ustúpiť a povedať: „Sme skutoční ľudia so skutočným životom, a toto je rozhodnutie v skutočnom živote, ktoré sme urobili. Tak to poďme zvládnuť. ‘Myslím, že to bolo prvýkrát, čo sme museli robiť veci mimo kamery. A každý bol taký: „Nie sú spolu, chceme sa stretnúť.“ Ale bolo to tak, že ** stačí, ak ustúpime, zvládneme s -t fotoaparát a porozprávame sa a rozhodneme sa, čo chceme urobiť.

Nikdy nedôjde k žiadnej nevraživosti, na konci dňa sa to všetko začalo, pretože sme obaja podobní, obaja sme rovnakí ľudia, obaja si rozumieme, obaja vibrujeme, obaja sa cítime, uzavrela. Bez ohľadu na to, čo sa stane, vždy sa budem snažiť, aby mal kráľ rovnakú lásku k [Jakovi] ako ja.

5 z 34

Podvádzanie Jake Tana

YouTube

Podviedol Jake Tana?

Internet to skoro stratil, keď Jakea videli visieť von so svojim bývalým Erika Costellová len niekoľko týždňov po jeho svadbe s Táňou. Fanúšik spravil pár fotiek z bývalých plameňov na spoločný obed 18. augusta 2019 a rýchlo sa začali šíriť klebety, že podviedol svoju manželku.

Zvlášť potom, čo Tana zachytila ​​povesti a úplne zatienila Jakea vo svojich Instagramových príbehoch. Jasné, zverejnila video, na ktorom spieva Ariana Grande Pieseň Thank U, Next, ktorá je predovšetkým o prechode od muža. Dokonca zmenila niektoré texty, aby sa vzťahovali na jej vlastný život.

Myslel som, že s tým skončím Bella Thorne] , ale nebol to zápas. Napísal niekoľko piesní o Hunter [Moreno] „Teraz počúvam a smejem sa, spievala. Dokonca som sa skutočne oženil a za Jakea som veľmi vďačný. Ibaže keď ide na obed so svojim bývalým a ja to zisťujem na Twitteri.

Fuj. A 20. augusta 2019 Jake konečne prehovoril o týchto fámach.

To som nebol ja, tweetoval.

Teraz je možné, že YouTuber odkazuje na pieseň It Wasn't Me od Shaggy. Pieseň je o vymýšľaní výhovoriek po tom, ako ich prichytili s inou ženou. Je tiež možné, že skutočne popiera, že by to bol na fotografiách vôbec on - možnosť, ktorú podporuje jeho starší brat, Logan Paul .

Sme si istí, že je to Jake ...? Loganova otázka na Twitteri po tom, ako sa na povrch objavili fotografie.

Logan o tom hovoril aj vo svojom Neobvyklý podcast .

Niekto obedoval s bývalou priateľkou môjho brata Erikou Costellovou a celý internet hovorí, že to bol Jake, ale ... sme si istí? povedal, keď priblížil fotografiu. Toto vyzerá ako hlboký falošný.

A vo videu nahranom 22. augusta 2019 s názvom Chytil som podvádzanie svojej manželky , Jake povedal svoju stránku príbehu raz a navždy.

Myslím si, že je to smiešne. Kde mám vôbec začať touto konverzáciou? povedal. Myslím si, že dobrým východiskom je to, o čom môj brat hovoril na Twitteri ... To nie som ja. To niesom ja. Priznám sa, že sa to na mňa a Eriku veľmi podobá. Naozaj to platí a prinajmenšom je to taká nešťastná mylná predstava.

Chápem, odkiaľ všetci pochádzajú. Každý chce byť späť Tany a ja s tým úplne súhlasím, pokračoval Jake. Poviem však, keby som to bol ja a Erika v tej reštaurácii - ak by tieto obrázky boli skutočne o mne -, potom by som si myslel, že toto by bolo moje hypotetické vysvetlenie. Možno ten chlap bol večer predtým na narodeninovej párty, kde svojho bývalého nevidel viac ako rok. Doslova s ​​ňou rok nekomunikovali, dokonca ani nemali telefónne čísla. Potom sa náhodne uvidia na narodeninovej párty a všetko bolo srdečné a milé a priateľské. Ale rok nehovorili, takže namiesto toho, aby sa rozprávali na narodeninovej párty, rozhodli sa obedovať nasledujúci deň. Aj keby sa to všetko stalo, nehovorím, že sa to všetko stalo, ale hypoteticky povedané, ak sa to všetko stane, záleží na tom, či niekto, kto je ženatý, ide na obed so svojou bývalou priateľkou, aby sa o veciach porozprával, a zahltiť negativitu a urobiť veci srdečnými? Záleží na tom, A? A B, je to vec vašich chlapov? Poviem to: Tana šla na obed s jednou zo svojich bývalých, Bellou, a nikto nechcel nič povedať. Ľudia chcú, aby niektorí ľudia zlyhali alebo vyzerali hlúpo alebo ich určitým spôsobom postavili tak, aby vyzerali zle.

Ale 18. novembra 2019 boli bývalé plamene spozorované opäť visieť! A tentokrát to Jake nepoprel.

Exes môžu byť priatelia, však? napísal na svoje Instagram Stories. Alebo len preto, že sa to „stojkám“ nepáči a bolí nás zadok, ako by sme nemali?

Predtým sa špekulovalo, že Jake podvádzal Tanu potom, čo ho na dovolenke na Ibize videli, ako sa správa s inými dievčatami. Ale neskôr to vysvetlil vo videu na YouTube že pôsobil len preto, že s nimi natáčal videoklip.

Prečo nemôžem dostať nejaký obsah s niektorými peknými dámami? povedal. Myslím, že Tana by bola na mňa hrdá, že som komunikoval s týmito dievčatami. Mohol by som byť priateľom s dievčatami.

6 z 34

Selfie Jake Paul Tana Mongeau

Instagram

Ale počkajte, je toho viac! Potom, čo Tana a Noah Cyrus boli prichytení pri maznaní sa na Instagrame. Tana dokonca označovala speváčku na YouTube za svoju priateľku ! O MÔJ BOŽE. Ale keď Zábava dnes večer spýtal sa Jakea, čo sa deje, odhalil, že on a hviezda YouTube majú v skutočnosti otvorený vzťah!

Od začiatku nášho vzťahu je to otvorený typ vecí, pretože takí obaja sme, vysvetlil a dodal, že ak sa Tana a Noah spoja, nemá žiadne problémy.

Zvlášť, ak by som tam mohol byť, povedal.

Jake o tom otvoril aj počas rozhovoru s Brian True Geordie Davis .

Máme akosi otvorený vzťah, povedal. Podla mna je to super Myslím si, že je to najlepšia vec, akú kedy kto vymyslel.

Na otázku, kto to navrhol, YouTuber vysvetlil, že si myslím, že išlo o vzájomný typ vecí, myslím si, že sme do seba zamilovaní ako emocionálne. Myslím si, že je to menej fyzické.

Ale podľa Tány to bol úplne Jakeov nápad.

jeden smer: všetci za jedného

Prial by som si, aby som nebol [v jednom], nebolo to dobrovoľné, povedala počas relácia otázok a odpovedí s fanúšikmi . Hovorila o tom aj počas svojho rozprávania videa Pravda o všetkom, ktoré bolo zverejnené 29. decembra 2019.

Chcel som byť „cool“ priateľkou, ktorú nikdy nemal, pretože mi na ňom veľmi záležalo, ale nechal som to, aby ma to zničilo. Mám pocit, že keď som premýšľal o otvorenom vzťahu s ním, myslel som na nás, tím, príležitostne by sme sa obaja mohli spojiť s inými ľuďmi a nakoniec by sme možno boli monogamní, ale to som sa na to pozeral cez ružové okuliare. . Mám pocit, že k Jakovi je otvorený vzťah, pretože stále mohol mať sex s novým b *** h každú noc. Neobviňujem ho, ja som bol ten, kto všetko zeleno osvetľoval, pretože som mu len chcel urobiť radosť, ale zabilo ma to. Povedala, že ťa môže nechať niečo zabiť tak dlho, kým ťa to v skutočnosti nezabije. Dozvedieť sa o Erike ** na Twitteri ma zabilo. S Jakeom sme mali toľko rozhovorov, kde ju zloduchoval a ja som trávil toľko času snahou byť všetkým, čím bola, aby ho nevyliečila. A tak to, že som toho prešiel toľko, že som ich videl na Twitteri, ma zabilo. Ale kto zelený zapálil otvorený vzťah? Kto predstieral, že o ničom nehovorí? Ja ... Chcel som zachovať tento obraz o tom, ako sa nestarám o Jakea, o svet, tak som si robil žarty a smial som sa tomu a neriešil som to. Snažil som sa pozrieť okolo toľkých vecí, ktoré ma rozrušili, pretože som chcel, aby to fungovalo.

3. decembra 2019 boli fanúšikovia poriadne otrasení, keď Jake nahral fotka jeho a jeho bývalej priateľky Alissa Violet takmer zamknuté pery. Všetci to rýchlo začali tušiť Jake podviedol Tanu ešte raz, obzvlášť odkedy ona vzal na Instagram o chvíľu neskôr, aby všetci vedeli, že si dáva pauzu od sociálnych médií.

Ukázalo sa, že táto fotografia bola v skutočnosti reklamou na Jakovu novú pieseň These Days, a hoci Tana bola pre neho, aby napísal pieseň o svojom bývalom, netušila, že zverejní túto fotografiu s Alissou, a ona nebola. nemám z toho radosť

Prebudila som sa na tú fotku všade ... Nemyslela som si, že tú fotku zverejní, vysvetlila. Teraz je všetko naplnené ľuďmi, ktorí mi hovoria, ako hlúpo vyzerám tento rok 3 000 -krát. Hovorím mi, že sú zo mňa takí sklamaní, že som sa nepostavil za seba a nebol šéfom ... Osobne som na neho hrdý, že robí hudbu, ktorá sa týka jeho emócií a jeho minulosti, ale nenávidím, že je to tak trochu musí ísť na úkor toho, že vyzerám hlúpo.

7 z 34

Šou Jake Paul a Tana Mongeau MTV

YouTube

Dostávajú Jake Paul a Tana Mongeau vlastnú šou MTV?

Pripravte sa na to, že uvidíte ten pár, ako ste ho nikdy predtým nevideli, pretože spolu hrajú v úplne novej šou MTV, tzv. Rozpad ! Je to tak, bývalý pár zdieľal vzrušujúcu správu 11. decembra 2019.

Paul… prichádza do televízie vo vašom okolí. Nikdy som si nemyslel, že som vyrastal a sledoval som to Smiešnosť Mal by som príležitosť byť na spadnutí, kde by sme s Jakeom mohli byť ilegálni Rob Dyrdek a Západné pobrežie Chanel , Tana popisovala odstránený príspevok na Instagrame. Nikdy som si nemyslel, že si vezmem dve relácie MTV - jednu digitálnu a jednu lineárnu. Ďakujem, že ste pre mňa vytvorili tento svet ... ďalšie prídu. Vidíme sa v televízii?

Šou je na premiéru 6. mája 2020.

8 z 34

Jake Paul Tana Mongeau Tehotná

YouTube

Je Tana tehotná?

Internet to skoro stratil, keď Jake tvrdil, že Tana v ňom čaká svoje prvé dieťa paparazzi video . Zvlášť potom, čo to Tana tweetovala Kylie Jenner dala jej nejaké rady ohľadom tehotenstva. Hm, čo ?!

Yo @kyliejenner ma práve viedla tehotenstvom, ako keby mi dala rady týkajúce sa tehotenstva, zrazu som tehotná, napísala.

Ukázalo sa však, že hviezda YouTube nie je tehotná. Retweetla video s Jakom a dodala: NIE SOM TAKÝTO TROLL NOOOO.

Dobre, nie som tehotná a ty to vieš, urobím si test na f - king naživo, ona dodal .

V video z YouTube nahrané 1. októbra 2019, Jake priznal, že budúci rok rozhodne chce rozšíriť svoju rodinu. Hviezda sociálnych médií a jeho brat Logan odhalili, že obaja plánujú mať v roku 2020 deti.

Snažíme sa mať [budúci] rok deti, vysvetlil Jake. Čo keby sme s Loganom obaja mali náhradné deti a súčasne mali deti, aby naše deti a deti mohli spolu vyrastať a byť v jednom tíme NBA ... Chcem byť mladý otec. Chcem byť cool, mladý otec.

Myslíme si, že rok 2020 môže byť rokom detí, dodal Logan. Rodinné kanály pribúdajú. Myslím, že je to nová vlna.

V júli boli niektorí fanúšikovia presvedčení, že hviezdy YouTube sa ženia iba preto, že Tana je tehotná, ale hviezda MTV tieto zvesti rýchlo zavrela vo videu nahratom 21. júla 2019. To jej však nezabránilo oklamať ju. snúbenec v procese!

V nej ' Som tehotná žart na Jakea (doslova plakal) vlog, Tana oklamala Jakea, aby si myslela, že skutočne čaká jeho dieťa, a zaznamenala jeho reakciu. Správou bol taký otrasený, že sa dokonca rozplakal! Takže na záver, Tana je úžasná herečka - ale nie, v skutočnosti nie je tehotná.

9 z 34

Jake Paul Tana Mongeau

Jake Paul a Tana Mongeau

Je manželstvo Jakea a Tany skutočné?

Napriek vysoko medializovanej svadbe podľa V kontakte , Jake a Tana nikdy neboli ani skutočne ženatí! Predajňa uviedla, že pár si pred výmenou sľubu nezískal v štáte Nevada sobášny list. Navyše, ich svadobný obrad nemal ani technicky dovolené si ich vziať.

Podľa webovej stránky Clark County, Nevada, aby sa pár mohol legálne zosobášiť, obrad musí vykonať licenčný úradník pre manželstvo, ktorému bolo vydané platné osvedčenie o povolení od nevadského okresného úradníka. Online vysviacka alebo náboženská príslušnosť nestačí.

Obrad Jakea a Tány celebroval Tím 10 člen Arman Izadi Armani “a podľa časopisu nie je licencovaným úradníkom pre manželstvo v štáte. Fuj. A získaj to - dokonca aj Tanain BFF a spolubývajúci, Ashly , myslel si, že je to všetko na ukážku.

Ak by som si myslel, že sa Tana skutočne chystá legálne oženiť s Jakom, očividne by som sa zbláznil. Predpokladám, že to nie je skutočné, povedala epizóda Tanovej show MTV . Tiež odhalila, že Tana a Jake plánovali svadbu mesiace vopred a že Tana vedela o Jakovom návrhu vopred a bola v tom.

Keď mi Tana oznámila, že sa s Jakeom vezmú, samozrejme som si myslel, že ide o vtip, manažéra Tany, Jordánsko , dodal. Nemyslím si, že by sa mali osobne angažovať. Myslím tým, že nie sú zamilovaní a myslím si, že zamilovaní ľudia by sa mali vziať.

Tiež povedal Tane, že veľa ľudí sa na ňu bude hnevať, pretože klamala o jej vzťahu s Jakom.

Neklameme, trvala na svojom. Jake a ja nie sme oficiálne exkluzívni. Myslím si, že sa všetci pokúšame dať dohromady hádanku toho, čo chceme, aby tento návrh a manželstvo boli.

Nechápte ma zle, viem, že svadba je veľmi vážna vec, ale myslím si, že ja a Jake to neberieme veľmi vážne, pokračovala hviezda reality show. Mám k nemu veľkú lásku. Je to niečo zábavné a ľahké, čo samozrejme robíme pre zábavu a obsah.

10 z 34

Jake Paul Tana Mongeau

Jake Paul a Tana Mongeau

Každý chce vedieť, či je Jana skutočná a čo je to. Takže sme to trochu zahrali pre ľudí, pretože na konci dňa sme internetoví trollovia, pripustila Tana. Zároveň si však začínam uvedomovať, že to potenciálne môže byť veľmi skutočné a je len na nás, aké skutočné to bude.

Ona a Jake v epizóde tiež naznačili, že manželstvo nebolo legitímne.

Je to teda stopercentne legálne na papieri? Spýtala sa Tana Jakea.

Neviem, či by sme o tom mali hovoriť, ale pretože by sme to mali nechať tak, aby to vyzeralo, odpovedal.

A potom, čo sa Tana dostala pod paľbu za svoje komentáre, 1. augusta 2019 odišla na Twitter, aby vyčistila vzduch.

Tie spovednice som nakrútil pre šou DLHODOBE! Zvukový skus „pre zábavu a obsah“ bol z veľmi dlhej vety a [ja] som bol trochu slaný, keď som ho videl vytrhnutý z kontextu. Chápem však, že MTV má svoju vlastnú kreatívu a že tieto epizódy sa vysielajú veľmi neskoro, ona napísal . Zvlášť v načasovaní svadby. Nezakopávam. Viem, že sa veci pohli tak rýchlo, sú nekonvenčné a mätúce, ale milujem Jakea. Naozaj to robím, tým najpodivnejším f -king spôsobom. Každá sekunda tejto jazdy na horskej dráhe bola taká zábavná a bláznivá. Nenávidím, že to pravdepodobne vždy prinesie ľuďom nejaké vysvetlenie, najmä pri toľkých veciach, ktoré vychádzajú ako show (čo je dosť pozadu) ... ale viem, že je to taký život, do ktorého sme sa prihlásili.

finále sezóny Austin a spojenec

11 z 34

Jake Tana Kiss

YouTube

To je skutočné. Ten klip bol vytrhnutý z kontextu, vysvetlil Jake Zábava dnes večer 16. septembra 2019. Bola to zábava a obsah, ale stále sme sa vzali.

Tana tiež tweetovala 25. júla 2019, je mi jedno, či si myslíte, že moja svadba je skutočná. Je mi jedno, či si myslíte, že moje manželstvo je skutočné. Je mi jedno, že si myslíš, že sa s Jakem nemilujeme. Je mi jedno, či si myslíš, že rýchlo sa oženiť je zlý nápad. Je mi jedno, či si myslíš, že to vydrží. Ups!

Chápem pochybnosti ľudí, ona napísal na Twitteri 20. novembra 2019. Len si prajem, aby si ľudia rozumeli, aké to je byť v mojej koži. Nazvite naše manželstvo, ako chcete, ale ja milujem Jakea a možno som pre to idiot a možno sú všetky moje hlúpe chyby vysielané tak, ako sa stávajú v skutočnom živote, a to je nanič .. Viem, že som sa znova prihlásil toto všetko ... Myslím, že som len unavený a nechcem, aby ste si všetci mysleli, že ignorujem to, čo vidím všade.

Vo videu na YouTube tiež povedala: Keby bola svadba v mojej hlave falošná, bolelo by ma oveľa menej. Je to horšie, celý svet si myslí, že toto je falošné a ja som tu s takou bolesťou, že som idiot. Bolo zábavné a zábavné vtipkovať a prinútiť Jakea rozosmiať a prinútiť Jakea, aby si asi myslel, že mi na ňom záleží, ale bolo to oveľa viac a je mojou chybou, že som to nevyjadril a nespomalil a otočil som sa. moja tvár alebo predstierať, že som v poriadku, pri toľkých veciach, toľkých škandáloch. Chcel som byť tým, čo chcel, čo bolo pri pohľade späť také nezdravé. Ak vás niekto urobí najšťastnejším, akým ste kedy boli, najmotivovanejším, akým ste kedy boli, tým najúspešnejším, akým ste kedy boli - všetci okolo mňa (pred svadbou) hovorili: „Žiariš, si darí sa mi, som tak šťastný za teba a Jakea. “Zmenilo to môj život. Keď je všetko tak dobré, pokračujte ďalej. Len sme to stále posúvali ďalej a ďalej.

Svadba sa začala doslova zo žartu a potom som ho chcel takmer zjednotiť. Hovoril som si: „Myslíš si, že je to šialené, poďme to urobiť,“ pokračovala. Obaja sme boli nad hlavou, očividne sme mali veľké pochybnosti, ale obaja sme to nechceli vysloviť. Bolo to ako: „Poďme na to **. V hlave som si pomyslel, že ak ma tento človek robí takým šťastným, ako môže byť niečo také zlé. Ak sa tak bavím a som po boku tejto osoby taký najlepší zo svojho najlepšieho ja, ako to môže byť také zlé? A boli tam body, kde to vyzeralo takto: „Aj keď je to smiešne, považujeme to za skutočnú vec. Mohlo by to byť teda navždy? Čo keď si tohto človeka vezmem do konca života? ‘Skoro to vyzeralo, že som sa na to psychicky pripravil. Prehliadal som akékoľvek červené vlajky, akékoľvek zlé znamenie, akékoľvek varovanie, ktoré niekto povedal, len ma posunulo ďalej.

Vysvetlila to tiež vo februári 2020 rozhovor „Keby to nebolo skutočné, môj život by bol oveľa jednoduchší. V záujme vlastného duševného zdravia by som si prial, aby to nebolo skutočné. Absolútne stopercentne som ho miloval so všetkým, čo vo mne je. Stále to robím, aby som bol veľmi skutočný. Stalo sa to veľmi rýchlo a bolo to rozhodne veľmi impulzívne rozhodnutie a bolo sústredené okolo tak veľkého obsahu - rozhodne sme hrali vtipy. Ale keď príde na to, človeku k človeku, na ktorom mi veľmi záležalo a vždy bude.

Keby sme žili v Nebraske a začali spolu chodiť, pravdepodobne by sme sa tak rýchlo nevydali. Tento svet [všetko zosilňuje]. V tom druhom, keď sme spolu začali chodiť, sa mi zmenil celý svet, ľudia za mnou chodili a hovorili mi: „Milujem váš vzťah, ste tak dokonalí,“ pokračovala. Keď sú všetci okolo vás všade tak posadnutí vašim vzťahom a plynujú ho, robí veci úplne inak. Nechcete, aby sa boje stali, nechcete na nich myslieť. Chcete, aby bol dokonalý a zachoval si jeho dokonalý obraz. Je to určite intenzívne. Ale pokiaľ ide o moje city k Jakovi, sú tam a vždy boli. Pravdepodobne vždy budú.

12 z 34

Jake Tana

YouTube

Realitná hviezda zavrela fámy, že si len zobrala Jakea za zhliadnutie vo videu s názvom, Pripravte sa so mnou na môj svadobný deň (pravda o všetkom) . Tvrdila, že pôvodne neplánovala ani natáčanie svadby.

Nechcel som nakrúcať svoju svadbu, len to chcem zverejniť. Každú sekundu som obvinený z toho, že som si vzal Jakea len za reality show, čo je podľa nej veľmi platné tvrdenie. Keď som vlastne začal nakrúcať show, pôvodne som v nej nemal mať Jaka. Ako doslova, vôbec. Len preto, že som nechcel, aby si ľudia mysleli, že to, čo robíme, bolo pre šou. Rozumiem tomu, že sa niekto pýta, či je to falošné, pretože to evidentne začalo tým, že sme si robili veľa vtipov o tom, ako urobiť všetko pre to, aby to malo vplyv. Mám pocit, že najlepší spôsob, ako to povedať, je: Áno, očividne robíme veci pre kameru. Ponáhľame sa a robíme bláznivé veci, ale to všetko začalo tým, že sme sa zavesili na jeho dom mimo kamery. Dalo by sa povedať, že som sa odrazil od svojho bývalého k nemu. Mohli by sme byť manželia navždy alebo 10 dní. Sme úplne šialení, keď to berieme zo dňa na deň, ale to je to, čo robíme.

Tana vysvetlila, že spočiatku chceli svoj vzťah udržať v súkromí. Potom, čo sa to svet dozvedel, sa rozhodla, že do toho jednoducho pôjde. Blond kráska nakoniec priznala, že ich manželstvo nie je legálne.

Myslím si, že právne viazanie sa na niekoho nám berie lásku. Je to zbytočné, povedala. Ale [naša láska] je skutočná, sme len blázni.

Ujasnime si to. Rovnako ako TanaCon, zarobil som na svadbe nula dolárov, povedala tiež v otázkach a odpovediach, ktoré urobila.

Nad vecami, ako je priamy prenos, som si vybudoval toľko hnevu. Chovala som sa, ako by mi to vyhovovalo, aby bol Jake šťastný, a potom, keď sa na to celý svet tak hneval, bola som taká nahnevaná sama na seba, že som urobila niečo také neautentické, aby som urobila niekoho šťastným, vysvetlila neskôr. Môžem si za to len ja. Zarobil som nula dolárov a celý svet sa na teba vrhá ako: „Práve si to urobil pre peniaze a slávu“ a nikto nevedel, ako sa mi uľavilo, že som na tom zarobil nula dolárov, nikto neveril, že som v skutočnosti zarobil nula dolárov. Bolo to také strašné vedieť, že som to urobil kvôli tomu, čo som považoval za lásku, a presvedčil som sa o toľkých s ** t. Veril som tomu, v čo som veriť chcel, a sebavedomie voči tomu, že som ohrozil svoju integritu v láske, že som skompromitoval svoju morálku v láske, neautenticky sa viezol na vlne a žil život pre niekoho iného a osvojil som si život niekoho iného - skutočne som začal nenávidieť seba pre to. A potom máte pocit, že vám celý svet vôbec nerozumie, ale vedieť, že ste to urobili sebe a nenávidieť sa aj za to, je jednoducho temné ako f ** k.

Na otázku, či si myslí, že manželstvo vydrží navždy, odpovedala Tana Zach Sang „Je to ťažké, je to kráľ naozaj, naozaj ťažké a obaja sme sa dostali na toto miesto, kde sme ako„ čo budeme teraz robiť? “Pokiaľ ide o to, že sa pýtate, či je to navždy, ako, budem vždy ho navždy milujem a vždy budem mať v mojom živote špeciálne miesto v mojom srdci, ktoré s ním budem navždy zdieľať. Ak som taký šťastný ako ja a bol som v tom momente, potom, ** k yeah, poďme na to. Ale je tiež blázon, takže.

13 z 34

Jake Paul Tana Mongeau

Jake Paul a Tana Mongeau

Nemyslím si, že papier znamená, že ste ženatý, dodal Jake Zábava dnes večer .

A podľa jeho brata vzťah nebude trvať oveľa dlhšie. Kedy V kontakte spýtal sa Logana, či je nadšený z toho, čo mladomanželov čaká na svadbe, odpovedal, že nie. Som zhrozený.

Dávam tomu mesiac, povedal.

Teraz nezabúdajme, že Jake v jeho vlogu skutočne predstieral, že si vezme svoju poslednú priateľku Eriku - aby neskôr ukázal, že všetko bolo falošné. Je teda skutočne ťažké s istotou povedať, či je jeho manželstvo s Táňou skutočne skutočné, alebo je to všetko trik, ako získať ďalšie názory. A podľa Eriky romantika rozhodne nie je legitímna.

Myslím, že sa im tá kontroverzia páči, povedala Pod vplyvom hostiteľ Tom Ward . Myslím, že ich to rozbehne. Neviem, pretože to nerobím ja, ale každý svoje. Funguje to, áno. Vtedy bolo príjemné prebudiť sa a mať okamžité uspokojenie a myslím si, že to, čo robia, je okamžité. ... mám pocit, že sa to len opakuje. Ale funguje to, takže čokoľvek.

Ale Jake povedal Zábava dnes večer v máji 2020, že ich manželstvo nakoniec nebolo skutočné.

Áno, moje staré vzťahy. Existuje línia, v ktorej niektoré sú skutočné a niektoré nie, povedal, keď diskutoval o svojom novom vzťahu s Julia Rose . Ako to môžem povedať? [Môj vzťah s Tanou] nebol ... Počúvajte, všetci niekedy robíme veci a niekedy sa nakoniec stanete falošným manželstvom. Nechám to tak.

14 z 34

Svadba Jake Tana

Getty Images

Aká bola svadba Jakea a Tány?

Jake odhalil počas prekvapivého vystúpenia na hodine Vidcon že sa s Tanou chystajú vziať 28. júla 2019. Influencer sa pri tejto udalosti zastavil, aby prekvapil svoju budúcu manželku 13. júla 2019. Vyskočil na pódium a prečítal si báseň, ktorú pre ňu napísal, ktorá obsahovala dátum. na ich svadbu.

Vitajte v rodine Paula, vítame vás s láskou. Od chvíle, čo som ťa stretol, sme ako rukavice, on číta k publiku. Logan a Bella môžu nenávidieť. Svet môže spochybniť náš osud, ale 28. júla môžete dátum všetci uložiť.

Výbuch dokonca získali kópiu ich svadobného oznámenia, a bolo to presne to, čo by ste očakávali. Podľa outletu bolo na pozvánke uvedené, že vás Jake Paul a Tana Mongeau Paul formálne pozývajú, aby ste sa 28. júla v Graffiti Mansion v Las Vegas pripojili k ich svätej cloutramony. Poďte pripravení na kameru - to, čo sa stane vo Vegas, skončí na YouTube.

Áno, čítal si správne. Povedali sme coutramony. LOL.

15 z 34

Svadba Jake Tana

Getty Images

A 28. júla 2019 si dvojica povedala svoje I dos v Graffiti Mansion v Las Vegas. Potom manželia a ich hostia zamierili do Cukrovaru, kde obrovské množstvo celebrít, influencerov a kolegov youtuberov prišiel osláviť! Zoznam hostí zahŕňal Logana, členov tímu 10, Loren Gray , LaurDIY , Jack a Jack, Kráľ Bach , Justin Roberts , Meg DeAngelis , Tanner Fox a ďalšie!

Recepcia bola super očarujúca, samozrejme. Bol vybavený červeným kobercom, obrovským koláčom a celou stenou vyrobenou z ruží. A počkajte, kým neuvidíte Tanov outfit, chlapci. Hviezda sociálnych médií mala na sebe zložité biele šaty, zatiaľ čo jej manžel rozkýval zodpovedajúci biely oblek - ktorý zakončil fedorou a dáždnikom. Tana v skutočnosti mala dve zmeny oblečenia počas celej noci. Neskôr oslnila v bielych a ružových, super nadýchaných plesových šatách, potom sa prezliekla do strieborných, iskrivých minišiat a čižiem po kolená.

16 z 34

Jake Paul Tana Mongeau zasnúbený

Instagram

Ako Jake navrhol Táne?

23. júna 2019 youtuberi poslali internet do veľkého šialenstva, keď tvrdili, že sa zasnúbili na oslave 21. narodenín Tany. Blond kráska zverejnila video s tortou, na ktorom bolo napísané Vezmeš si ma, Tana? a samozrejme sme sa všetci rýchlo zbláznili.

17 z 34

Jake Paul Tana Mongeau zasnúbený

Instagram

Zverejnila tiež snap veľkého diamantového prsteňa, ku ktorému napísala: Som zasnúbený @JakePaul. Neskôr sa dostala na Twitter a napísala: JAKE JUST NAVRHNUTÉ.

A Tana trvala na tom, že ich zasnúbenie bolo skutočné.

Ak je to vtip, budem naštvaný, napísal jeden fanúšik, ktorému ona odpovedal , Nie je. Som zasnúbený. Svätý f ** k.

18 z 34

Tana Mongeau Jake Paul zasnúbenýA pre nás šťastie, Jake celú vec zdokumentoval, o čo sa podelil vo videu s názvom YouTube V skutočnosti sme sa zasnúbili .

Tana, si úžasná. A ako skutočne úžasný ako f ** k. Naozaj som vás rád poznal, visel s vami a rozvíril internet počas posledných pár mesiacov, povedal vo vlogu. Toto video je venované vám a vášmu nádhernému úsmevu. A tiež k tomu, aby sme sa stali manželmi.

Zachytil aj moment, kedy si klesol na jedno koleno a požiadal svoju priateľku, aby si ho vzala.

Mám ťa rád, mám ťa veľmi rád. Rovnako ako on, on tryskal. A myslel som si, že by to bolo dopingové, keby si si ma vzal.

A samozrejme povedala: Áno! NAŠE SRDCE.

19 z 34

jake-tana-bozk-zasnúbenýA vo videu nahranom 6. júla 2019 s názvom Ľuďom, ktorí si myslia, že nie sme v skutočnosti zapojení ... pár sa zaoberal fámami, že ich zasnúbenie bolo falošné.

S Tanou sme sa zasnúbili vo Vegas a bolo tam veľa skeptických ľudí, ktorí nevedeli, či je to skutočné alebo či to bolo falošné. Takže sme s vami chceli vyčistiť vzduch, vysvetlil Jake vo videu.

Pár trval na tom, že sa skutočne vezmú. Vo videu tiež tvrdili, že Tana sa po svadbe chystá zmeniť si meno na Tana Paul a že boli podpísaní predmanželskí partneri. Jakeov brat Logan však spočiatku nebol príliš presvedčený o tom, že zasnúbenie bolo skutočné.

Môj brat je zasnúbený. Je však on? Jake, si? povedal počas svojho Napínavý podcast . Moja pôvodná reakcia bola áno, toto je reklamný ťah. Potom som rád, toto je frajer s tetovaním na celom tele, dostal náušnicu, urobil hlúposti a nie som si istý, či je to celkom nad ním. Myslím, že to mohol urobiť.

Ale potom, čo Logan a jeho priatelia preskúmali všetky stopy, rozhodli sa, že si nemyslia, že ten vzťah bol nakoniec skutočný.

V ktorom momente ľudia prestanú veriť čomukoľvek [Tana] hovorí, pokračoval. A Tana, vieš, že ťa milujem.

Ale nakoniec sa Logan presvedčil, že ich láska je legitímna.

Logan nakoniec uveril, že Jana je skutočná a že sa skutočne vezmeme a doslova začal plakať hahahahahaahhaha AW, zdieľala Tana na Twitteri.

Povedal to aj influencer V kontakte na svadbe, že hoci spočiatku nebol presvedčený, že ich láska je skutočná, nakoniec verí, že Jake a Tana k sebe niečo cítia.

Myslím, že všetci do dnešného večera váhali. Ako sa chystáte zahodiť trištvrte milióna dolárov na svadbu a nebyť to trochu realistické, povedal. Naozaj si myslím, že sa milujú. Som jeho vlastný brat a zdá sa mi to celkom skutočné, pretože, neviem, pocit, ktorý k sebe navzájom majú.

20 z 34

Tana Jake

Snapchat

Ako začali povesti o Jane?

Všetko to začalo tým, že blonďavá kráska zverejnila selfie a niektorí fanúšikovia orlích očí si všimli, že v nej leží v Jakovej posteli. Máme na mysli, nič sa vám nedarí, priatelia? Nehovoriac o tom, že záhadný zlom prišiel niekoľko dní potom, čo Tana odhalila, že ona a jej priateľ (omyl, bývalý priateľ) Brad Sousa sa rozišiel, pretože podviedol ju . Prirodzene, každý rýchlo začal predpokladať, že sa niečo deje medzi dvoma hviezdami sociálnych médií.

21 z 34

Tana Jake Kiss

Čo ešte Jake a Tana povedali o svojom vzťahu?

30. apríla 2019, dni po tom, ako Tana zverejnila záhadné selfie, Jake aj Tana nahrali nové videá na YouTube, v ktorých vyrozprávali svoje stránky. V celom Jakeovom Zoznámte sa s dievčaťom, ktoré som pred vami skrýval video a Tana Mukbang v posteli s mojím rebound Jakeom Paulom video, títo dvaja rozhodne vyzerali ako pár - hovorili si miláčik a dieťa, robili si žarty z toho, že sú zamilovaní a robia spolu ďalšie rozkošné veci - ale bolo ťažké povedať, či si robia srandu alebo nie. Dokonca sa zdalo, že sa v jednom bode podelili o horúci bozk! Nanešťastie, práve keď sa ich pery chystali dotknúť, kamera sčernela - uf, radi nás mučia, ale nie, ale počuli sme zvuk ich hladenia.

Po zhliadnutí oboch videí sme boli ešte viac zmätení z ich partnerského stavu, než sme boli predtým, TBH. Keď však Jake nahral ďalšie video s názvom Náš nový rodinný kanál YouTube pre rodinu Paul! 9. mája vysvetlil trochu ďalej.

Celá táto vec s Táňou je ako stupňovanie. Ani neviem, ako to opísať. Je to skutočné, ale tiež nie je. Ale je to tiež tak, je to zvláštne, človeče. Neviem, z čoho sa to zmení. Zostaňte naladení, povedal.

22 z 34

khloe kardashian a oj simpsonova dcéra
tana jake zodpovedajúce tetovanie

YouTube

Wow, to nie je veľmi užitočné, že? A v inom videu zverejnenom 16. mája tzv Naše prvé zhotovenie fotoaparátu , hviezda sociálnych médií rozliala ešte čaj o mätúcom vzťahu, keď o Táne hovoril ako o svojej priateľke/internetovej priateľke/skutočnej priateľke. Tiež sa podelili o svoj prvý bozk na kameru a bolo to dosť intenzívne, TBH. A potom, čo Jake strávil celý deň s párom, o ktorom sa hovorilo, požiadal svoju matku Pam, aby zvážila ich vzťah.

Rozhodne prebieha nejaké drvenie, ako skutočné, nielen pre kameru, povedala. Existuje nejaké drvenie, to je fakt.

A vo videu Jake nahranom 28. mája s názvom Tana a ja sme dostali zodpovedajúce tetovanie , (uhádli ste!) dostali zodpovedajúce návrhy atramentov. Páni, hovorte o veľkom kroku. Aké bolo tetovanie, pýtate sa? Každý z nich získal známky, ktoré predstavujú každý týždeň, keď boli spolu. Jake si vzal svoje na stehno, zatiaľ čo Tana dostala atrament na ruku.

23 z 34

Jake Tana

YouTube

V epizóde Jakea Tím 10 nezostrihaný séria s názvom Tajomstvo nášho vzťahu , youtuberi konečne priznali, že potom, čo sa Tana, ako zaskočila web, ocitla v Jakovej posteli, rozhodli sa, že s tým pôjdu. Video v skutočnosti zobrazuje telefonát medzi týmito dvoma hviezdami sociálnych médií, ktorý sa odohral ráno po zverejnení fotografie.
Môžeme to len prehrať a získať veľa pohľadov a ako koho to skutočne zaujíma, bolo počuť, ako Tana hovorí Jakovi, na čo reagoval: Milujem spôsob, akým myslíš.
V ďalšej časti videa Tana pripustila: Ak je to niečo, toto je vložené do našich kôl, aby sme získali nejaký vplyv, vieš? Stalo sa to, buď si môžeme posedieť a pobaviť sa nad tým, alebo si môžeme šialenú situáciu čo najlepšie užiť.

24 z 34

bozkávanie tana jakeMilujem trolling na internete a toto bol perfektný príklad a spôsob, ako to urobiť, pretože je to len zábava, dodal Jake. Je to trochu skutočné, ale zároveň sa s tým pohrávam a neviem, uvidíme, kam to pôjde.

Jakeov manažér, Adam Quinn , tiež zvážila situáciu.

Celá situácia Tany je skutočne zaujímavá, pretože obaja sú vo veľmi podobných situáciách, vysvetlil. Obaja sa dostávajú zo vzťahov a obaja sú veľmi dôležití na scéne sociálnych médií, takže dáva zmysel, aby využili túto príležitosť a začali znova budovať svoje platformy.

A v ďalšej epizóde s názvom Mali by sme ho vyhodiť z nášho tímu? , Vysvetlila Tana, myslím, že si s Jakom začíname uvedomovať, že vo fotoaparáte je veľa chémie a môžeme vytvoriť veľa obsahu, s ktorým sa ľudia skutočne stretnú. A na konci dňa to robíme, robíme obsah. A dúfame, že ľudia s tým budú súhlasiť.

25 z 34

bozkávanie tana jakeA Jake vysvetlil, že potom, čo sa dvojica prvýkrát vlogovala, začali lietať iskry.

Je to vôbec prvé vlogovanie s Táňou, keď sa objaví v dome, kamery sa valia. A úprimne, bol som unesený. Naša chémia - len sme išli tam a späť a riffovali a riffovali a riffovali a za celý čas, čo sme spolu vlogovali, nebol nudný moment. Nečakal som to, vysvetlil. Tanina super unikátna, super zábava, veľa energie, vyvoláva u mňa dopovú stránku. A ja som do nej zamilovaný. A neviem, čo bude ďalej, ale Janin f - kráľ prosperuje.

Dobre, je teda zrejmé, že vzťah začal predstierane, ale začali sa časom vyvíjať skutočné pocity?

Toto je určite začiatok niečoho veľkého, len to cítim, dodal. Máme skutočné spojenie. Dokonca aj mimo kamery.

26 z 34

Jake Tana

Getty Images

Tana vo svojej šou MTV vysvetlila, že aj ona bola z ich vzťahu zmätená.

Jake a ja sme dvaja veľmi prehnaní, dramatickí a blázniví ľudia, ktorí radi hrajú do s -t. Kto rád robí veci pre našich divákov bláznivými, ona vysvetlil . Je zvláštne dešifrovať, čo sa zdá byť skutočné a čo nie. Keď vyzdvihujete f -k z niečoho online, ale napriek tomu vám na sebe skutočne záleží, máte pocit, že ste „Čo je skutočné a čo nie?“

27 z 34

Svadba Jake Paul Tana Mongeau

Getty Images

A vo videu nahratom ráno ich svadby Tana konečne otvorila svoje skutočné city k Jakovi. A ak ste ich ešte neposielali, pripravte sa na to, že sa do tohto páru šialene zamilujete. Vo vlogu s názvom Milujem ťa, Jake Paul, influencerka vymenovala všetky veci, ktoré na svojom priateľovi milovala, a naše srdcia vážne praskli.

Na druhý deň na letisku ku mne prišlo dievča a pýta sa ma, prečo ťa milujem, Jake. V tej chvíli som si uvedomil, že jedinou osobou, ktorej sa nikdy nechcem pýtať, prečo ťa milujem, si ty. Pretože ťa milujem, povedala. Vlastne ma stále desí to povedať. Pretože akonáhle to poviem a je to niekde inde, ako v mojej hlave, stane sa to úplne skutočným. A aby som bol úprimný, som tak zvyknutý strácať všetko, čo milujem, a nechcem prísť o teba. Ale milujem ťa, Jake Paul. Preto vám robím toto video. Russ má text piesne: „Chcem pomaly tancovať, kým kričia.“ Pamätám si, kde som bol prvýkrát, keď som sa na teba pozeral, a uvedomoval som si každú chvíľu svojho života, odkedy som bol prvý krát zamilovaný tým, že ma text piesne viedol k tomu, ty. Na texte piesne ma neláka myšlienka slávy alebo ľudí, ktorí nás majú radi. Ide o to, že sme proti tomuto svetu my.

Tana pripustila, že pre život, ktorý vedie, bolo pre ňu ťažké nájsť ľudí, ktorí jej skutočne rozumejú.

To je pre mňa najpravdivejšia forma lásky - niekto, kto rozumie, a nielen falošný, pokračuje. Niekto, kto by sa na vás mohol pozrieť z celej miestnosti plnej ľudí a presne vedel, čo si myslíte. Už som nikdy nemohol hovoriť a ty by si mohol napísať presne to, čo mám v hlave. Mohli sme zavrieť oči a kráčať týmto životom úplne slepí a stále by sme dokázali urobiť rovnaké kroky. Nie je to len: „Milujem ťa.“ Je to „Ďakujem.“ Som vďačný za všetko zlé, čo sa mi kedy stalo, pretože ma to priviedlo priamo k vám.

28 z 34

Dátum svadby Jake Paul Tana Mongeau

YouTube

Ďakujem, že ste prešli každou jednou vecou, ​​ktorou som prešiel, ale 10 -krát horšie, takže presne viete, čo povedať, aby bolo všetko v poriadku. Ďakujem, že si vo mne zapálil oheň, ktorému nikto nedokázal zapáliť zápalku. Ďakujem, že ste vo mne prebudili dieťa a urobili ste ho opäť zábavným. Ďakujem vám, že ste tak tvrdo pracovali, že sa každé jedno ráno prebúdzam s myšlienkou: „Ak to dokáže Jake, ja tiež.“ Ďakujem, že ste uvoľnili kreatívne šťavy v mojej hlave ako rieka f -king. Ďakujem, že ma miluješ, aj keď to môže byť také ťažké. Ďakujem ti, že si to so mnou nikdy nevzdával alebo strácal trpezlivosť a vždy ma nútil byť najlepšou verziou seba samého, pretože to je tá najpravdivejšia forma lásky, akú mi môžeš dať. Ďakujem, že si vstúpil do môjho života a ukázal mi, kto som s tebou, pretože milujem to dievča, tvrdila Tana. Moje najlepšie nápady sú tie, na ktoré myslím v našom mozgu a moje najlepšie ja je odraz, ktorý vidím, keď sa vám pozerám do očí. A môj najlepší život je ten, ktorý žijem po tvojom boku.

Dobre, nájdite nám takú romantiku ako oni.

Nemôžem ani začať vyjadrovať radosť, ktorú som cítil, keď som si prvýkrát uvedomil, že naše dve rozbité figúrky do seba dokonale zapadajú ako puzzle f -king, povedala. Prinútili ste ma uvedomiť si, že je v poriadku, ak to ľudia nikdy nepochopia, ak nás nenávidia takí, akí sme, alebo nás odpíšu a zrušia nás, pretože je to jednoduchšie, než prísť na to. Nakoniec je v poriadku, ak pôjdeme do konca života so špinavými pohľadmi a zmätenými reakciami, pričom budeme držať úsmev, pretože aspoň to zvládneme spoločne. Pretože keď ste vy a ja synchronizovaní, sme nezastaviteľní. Svet sa na sekundu prestane točiť, keď stojím na nohách. Hľadal by som ten pocit po zvyšok svojho života, aj keby som to mal cítiť iba raz. A preto by „partner v zločine“ bol podceňovaným slovom. Milujem ťa Jacob Joseph Paul. Milujem ťa presne takú, aká si, a každú časť seba, ktorú nie.

Wow. Pre tých z vás, ktorí mali pochybnosti o tom, že ich vzťah je skutočný, to Tana týmto videom poriadne zamotala.

Opravuje moju dušu, aby napravila tvoju. Mohli by ste postaviť tisíce múrov, ale ja by som presne vedel, ako ich preliezť, uzavrela. Domov je pocit a nikdy nie miesto. A mohol by som to hneď vyzdvihnúť a už by som nikdy nechoď domov, pokiaľ budem po tvojom boku. Dal by som ti každú poslednú uncu svojej mladosti bez toho, aby som dvakrát premýšľal, pretože som to nemohol stráviť lepšie nikde inde. A netuším, kam táto šialená horská dráha smeruje, ale nemôžem sa tešiť, pretože sa na teba nemôžem prestať pozerať. Ďakujem, že so mnou pomaly tancujete, zatiaľ čo kričia.

29 z 34

Jake Tana

Jake Paul a Tana Mongeau

Tana sa tiež venovala fámam, že bola iba s Jakem kvôli jeho peniazom.

Bola by som s Jakom, keby doslova pracoval pre kráľa Targeta, povedala. Je to taký pokorný a veľkorysý človek. Sledujem ho každý deň, ako všetkým okolo seba dáva všetko, čo má. Jake je skutočne typ človeka, ktorý, ako čokoľvek poviete, že sa chce stať, on to aj splní. ... Nie som s ním len kvôli jeho peniazom, som s ním skutočne preto, že mi rozumie ako ktokoľvek iný.

Poskytla tiež nejaký pohľad na to, ako začala ich romantika. Tana vysvetlila, že pretože jej predchádzajúci vzťah bol taký toxický, prinútilo ju to skutočne oceniť to, čo to znamená mať niekoho, kto vám rozumie. A niekto, kto z vás robí najlepšie ja a necháva vás rásť. Hviezda MTV tiež uviedla, že ona a Jake boli priatelia roky, než začali spolu chodiť.

Kedykoľvek som niekedy potreboval serióznu radu o podnikaní alebo o tom, čo som prežíval, osobou, s ktorou som sa chcel stať priateľom, bol Jake, povedala. Hodinu som sa rozišiel s bývalým a poslal som Jakovi sms, že mi chýbaš. Chcel som to povedať už naozaj dlho. '

30 z 34

Jake Tana

YouTube

Aby sme sa s bývalým rozišli a aby som zistil, že Jake prežíval veci podobné mne, bol to veľmi vrúcny pocit a bolo to presne to, čo som potreboval, pokračovala Tana. Šiel som do jeho domu a podľa toho, ako som sa tú noc cítil, si myslím, že som sa počas celého svojho vzťahu vôbec necítil. Myslím si, že obaja sme vždy trochu vedeli, že sme si podobní ľudia a že sme sa medzi sebou hádali, ale oboch nás to zaskočilo, keď sme videli, ako dobre spolupracujú naša energia a svety.

Nemyslím si, že by to bolo tak, že by som sa zamiloval do Jakea za dva mesiace, ale skôr v momente, keď som sa s Jakom stretol pred dvoma rokmi, vždy som vedel, že by som sa do neho mohol zamilovať.

Tanu poznám už dlho, ale stalo sa to počas jedného mesiaca, keď sme spolu strávili veľa času, povedal Jake. A o tom, že sa zamilujem do Tany. Je super prepracovaná a zložitá a spôsob, akým si myslí, že je krásny. Veľa ma učí o emóciách.

31 z 34

Tehotná Jake Tana

Getty Images

Tana otvorila informácie o tom, ako vzťah začal, v inom videu na YouTube 29. decembra 2019. Vysvetlila, že jej bývalý priateľ Brad s ňou nezaobchádzal správne a hneď ako sa rozišli, začala chodiť s Jakem.

Strávil som veľa svojho vzťahu s Bradom premýšľaním o Jakovi, chcel som mu poslať textovú správu a dokonca som mu niekedy napísať ako priateľovi, len aby sa mi páčil rozhovor s niekým, kto vám rozumie. Neviem, čo to bolo, mimo kamery o tom nikto nevedel. Chodil som s Bradom a natáčal som s ním videá s oblečením, ale o Jakovi by som veľa premýšľal a nevedel som prečo. Vedel som, čo si o ňom ľudia myslia, a kedykoľvek som komukoľvek v živote povedal: „Chýba mi Jake Paul,“ alebo inak, ľudia ma varujú a to ma takmer priviedlo k nemu, pretože to bolo také, že omylom som bola tou osobou, pred ktorou ostatní ľudia varujú ostatných. Tak veľa svojho života som strávil tým, že som bol nepochopený. Cítila som sa ako on a prešla som si tým istým s ** t, že som chcela byť tá, ktorá sa mu bude páčiť, zachrániť ho, mnohými spôsobmi, vysvetlila. Ku koncu vzťahu s Bradom som každý deň prosila Boha o východisko, pretože som vedela, že to nebude fungovať ... Nakoniec som zistil, že ma tak veľmi podvádzal a pamätám si ten moment, Pôvodne som bol naštvaný, ale bol som taký nadšený, že som sa teraz mohol venovať Jakovi - ktorý je tmavý. Keď ti tvoj priateľ robí hrozné s ** t a podvádza ťa a ty si nahromadila všetku túto bolesť, mala som budúci rok stráviť slobodnosťou a nájdením samej seba.

S Bradom sme sa rozišli cez víkend dva z Coachelly, pokračovala. Všetko, čo urobil, bolo také temné a nevratné, že som bol takmer vďačný, že som bol vonku. Napísal som teda Jakovi. V druhom som sa vrátil do Los Angeles a išiel som k nemu domov.

V druhom momente, keď som vošiel do sveta Jakea Paula, ma už nikto nebral von. Bol som taký pohltený a prial by som si, aby sme si v tom čase užili oveľa dlhšie - dlhé rozhovory a spájanie sa a nikto nevedel. Bolo to také jednoduché a úžasné, pokračovala blonďavá kráska. Keď som zverejnil, že sa Snapchat a ľudia dozvedeli, Jake a ja sme nikdy neboli typom ľudí, ktorí by pred niečím takým ustúpili alebo sa skryli. Myslím si, že obaja premieňame negativitu a tak sa ** jeme na najlepšie situácie, ktoré môžeme pre seba urobiť. Bol to najlepší pocit na svete byť s niekým na jednej stránke. Bolo to ako droga. Bolo to ako konečne cítiť to pochopenie, po ktorom som tak strašne túžil, a fungovalo to. Niečo, čo ma robilo najšťastnejším, najmotivovanejším a najinšpiratívnejším, akým som kedy bol, mi súčasne pomáhalo uspieť a dosiahnuť toľko snov, aké som mal. Bol som tak zamilovaný, a stále som, a vždy budem, Jakeom a jeho svetom a spôsobom, akým funguje.

Tana vysvetlila, že vstup do Jakovho sveta bol prvýkrát, keď bola po rokoch skutočne šťastná.

Všetko, čo Jake urobil a povedal, ma inšpirovalo urobiť to znova a urobiť to so všetkým, čo mám. Keď ťa niekto dokáže prinútiť zamilovať sa do jedinej veci, ktorú si kedy miloval, je to droga. Zamilujete sa do nich mnohými spôsobmi, rovnako ako človek. Myslím, že som bola tak zamilovaná do myšlienky jeho sveta, a tak som milovala čas, ktorý som strávila s Jakom, a keď som mala pocit, že ma tak robí, miloval som, kým som bol, keď som s ním bol tak veľmi. že som si akosi nasadila ružové okuliare a uvedomila som si, že urobím čokoľvek, aby som tento pocit cítila navždy, povedala. Chcel som byť dlho na mieste, kde sme vtedy boli. Je to skoro ako prepnutie v mojej hlave, ktoré znelo: „Čokoľvek chce robiť, ja chcem robiť. Všetko, čo musím urobiť, aby som zostal a napravil túto osobu, na ktorej mi záleží, a stále pociťujem tento pocit, urobím to. “Prišlo to s mnohými kompromitáciami a opäť to nemôžem dostatočne zdôrazniť, je to neobviňovať Jakea, pretože ak tam sedím a hovorím: „Poďme na to,“ myslí si, že je všetko v poriadku. Vzadu v hlave som vedel, že robím veľa vecí, ktoré by som neurobil pre nikoho iného. Myslím, že som do Jakea vložil toľko zo seba, že som stratil sám seba. A nie je to jeho chyba a ja mu to vôbec nevyčítam, je to len realita.

32 z 34

Auto Jake Tana

YouTube

Naozaj Jake kúpil Tane auto?

Všetci sme boli z Tany poriadne otrasení zdieľal novinky na Instagrame že jej bae dostala k narodeninám auto v hodnote 124 000 dolárov. Páni, hovorte o epickom darčeku! Blond kráska o tom informovala na svojich sociálnych sieťach. Ale vo videu YouTube nahranom 26. júna 2019 s názvom KÚPIL SOM SI FIANCÉ AUTOMOBIL JEHO SNÍM! Ale Jake v skutočnosti odhalil, že to všetko bol prepracovaný žart!

Vo videu influencer prináša jedno z áut svojho priateľa do predajne a dáva mu veľkú červenú mašľu v snahe oklamať Tana. Úplne tomu prepadla a začala kričať a plakať, keď jej daroval sladký darček - len aby si zlomila srdce o niekoľko minút neskôr, keď odhalil, že to bol len vtip. Tana to však zobrala ako profesionál a nebola taká rozrušená, ako sme si všetci mysleli, že bude. Takže na záver, nie, Jake v skutočnosti nedostal Tane auto.

33 z 34

Hodinky Tana Mongeau Jake Paul

Instagram

On jej však zaobstaral hodinky Rolex s diamantom pokrytým 100 000 dolármi! Tana zdieľala fotografiu z toho vo svojich Instagram Stories 25. júla a chlapče, žiarlili sme! Prirodzene, Jake zdokumentoval okamih, keď jej to dal a Tana bola taká šťastná, že ho nazvala láskou svojho života. Woah, hovorte o obrovskom vyhlásení.

34 z 34

brad-sousa-jake-paul-DM-fight

Instagram

Bojujú Jake a Brad?

Veci sa ešte viac skomplikovali 11. mája, keď Jake zverejnil video na YouTube s názvom, Tanov bývalý priateľ so mnou chce bojovať. Vo videu povedal: Chlapci, ak neviete, bývalý partner [Tany] ju podviedol. Nemáme radi podvodníkov ... ale uverejnil na svojich [Instagram] príbehoch, ako si zo mňa robí srandu a hovorí, že so mnou chce bojovať ... Brad, nemohol som byť viac na dne. Rád by som s tebou bojoval. Myslím, že keď bude toto video zverejnené, pošlem vám správu a opýtam sa vás, ako to chcete vyriešiť.

Jake potom odišiel na Instagram, aby sa podelil o niektoré DM, ktoré si s Bradom vymenili. Dráma sa nikdy nekončí, však?