Chystá sa Harry Styles na vydanie novej hudby? Podrobnosti o možnom treťom albume

Chystá sa Harry Styles na vydanie novej hudby? Podrobnosti o možnom treťom albume

Jay L Clendenin/Los Angeles Times/Shutterstock

Zaraďte sa, Harry Styles Priaznivci, možno sa pracuje na novej hudbe od speváka Watermelon Sugar!

Pri ohlásení nových termínov turné pre jeho rok 2021 Láska na turné , zdá sa, že bývalý člen One Direction dráždil, že sa čoskoro niečo chystá. Či už ide o jeden alebo iný záznam, sme na to pripravení!LÁSKA NA TOUR Pôjde tento rok v septembri po USA a ja som sa nemohol tešiť na tieto show, napísal v titulku Instagramu. Ako vždy, pohoda mojich fanúšikov, kapely a štábu je pre mňa na prvom mieste. Na webových stránkach príslušných miest konania budú k dispozícii bezpečnostné pokyny, aby sme zaistili, že budeme všetci spolu čo najbezpečnejšie. Upozorňujeme, že niektoré dátumy sa zmenili a boli pridané nové relácie.

Harry pokračoval: Všetkým vo Veľkej Británii a na celom svete sa nemôžem dočkať, až vás znova uvidím, ale zo zrejmých dôvodov to v tejto chvíli jednoducho nie je možné. Čoskoro budem zdieľať ďalšie správy o šou z celého sveta a novej hudbe. Všetkých vás veľmi milujem. Som veľmi nadšený a nemôžem sa dočkať, až vás uvidím. H.

Zatiaľ čo niektorí fanúšikovia boli, samozrejme, naštvaní, že môže chvíľu trvať, kým spevák Sign of the Times navštívi ich mesto, iní sa viac zamerali na to, že Harry mimochodom upustil od toho, že sa pracuje na novej hudbe.

HARRY ŠTÝLYMÁ NOVINKU, O KTORÚ SA ZDIEĽANOVÁ HUDBA? !!!! HS3 PRICHÁDZA?!!?? napísal jeden fanúšik na Twitter. Ďalší dodal: Nie ... ale keď H.ArryStylypovedal, že bude zdieľať správy onová hudbačoskoro, ako skoro je čoskoro ??? Je to zajtra ??! Už o týždeň ??! Mesiac?!!!? HArrynemôžeš nás nechať visieť, musíš nám niečo dať.

Tretí užívateľ sociálnych médií poznamenal, HArryStylyzáchrana roku 2021 účinkovaním v DVOCH filmoch a uvedením na trhNOVÁ hudbaako začína To sme na turné . Kto to robí ako on ??? NIKTO.

Odhliadnuc od tajomného náznaku o novej hudbe, tej bývalej X faktor hviezda má v skutočnosti rozpracovaných niekoľko filmov. V roku 2020 bolo oznámené, že bude hrať vo filme Neboj sa miláčik , ktorá sa zabalila vo februári 2021, a Môj policajt , ktorý sa konal v máji 2021. Okrem toho Harry mlčal o akýchkoľvek nadchádzajúcich projektoch, takže toto je prvá správa, ktorú fanúšikovia počuli o novej hudbe.

Aj keď zatiaľ nebolo zverejnených veľa informácií, prelistujte našu galériu a zistite, čo vieme o Harryho zatiaľ treťom albume.

1 zo 4

Toľko oblekov! Pozrite si fotografie Harryho Stylesa

Gregory Pace/Shutterstock

Následná kontrola „jemnej línie“

Harryho tretí album bude pokračovaním roku 2019 Tenká hranica album a jeho debutový záznam s vlastným názvom, ktorý vyšiel v máji 2017.

2 zo 4

Toľko oblekov! Pozrite si fotografie Harryho Stylesa

Matt Baron/Shutterstock

Pozorovanie nahrávacieho štúdia

Je možné, že Harry skutočne začal pracovať na ďalšej hudbe uprostred pandémie koronavírusu a pred svojimi filmovými úlohami. V auguste 2020 zdieľali fanúšikovia fotografie hudobníka na Twitteri blízko nahrávacieho štúdia, v ktorom Tenká hranica bolo zaznamenané.

3 zo 4

Víťazi cien Teen Icon 2020 Coolshippodcast: Pozrite sa na všetky hviezdy, ktoré boli tento rok ocenené

Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

Tipy

Odhliadnuc od jeho prísľubu, že s prijatím albumu príde aj nová hudba Rozmanitosť Hitmaker Award v decembri 2020, povedal Harry, sa vrátim do štúdia.

4 zo 4

Toľko oblekov! Pozrite si fotografie Harryho Stylesa

Anthony Harvey/Shutterstock

Vždy písať

Podľa rozhovoru s Kid Harpoon Harryho častý spolupracovník vždy pracuje na novej hudbe. Pre mňa vždy píše, neustále mi posiela nápady na klavír a ja mu posielam nápady, povedal producent Týždeň hudby vo februári 2020. Bude sa vyvíjať. Ďalší album, považujem za vzrušujúci, aký bude ďalší album? A ten potom a ešte ďalej? Ako sa mení (mení sa), zdá sa mi to osviežujúce.