Je Dove Cameron single? Jej história zoznamovania je plná dlhoročných milencov

Dove Cameron minulé vzťahy Priatelia

Shutterstock/Instagram

Je Dove Cameron slobodný? Herečka nedávno otvorila svoj milostný život a sexualitu po tom, čo sa v roku 2020 rozišla s dlhodobou láskou Thomas doherty .

Hviezda Disney naznačovala svoju sexualitu už roky, pričom som sa bála ju objasniť každému Gay Times v máji 2021. Išiel som na Instagram Live a povedal som: „Chlapci, skutočne som vám potreboval niečo vysvetliť. Možno som to nepovedal, ale hovorím Super divný. To je niečo, čo chcem reprezentovať prostredníctvom svojej hudby, pretože to som ja. ‘Čo sa týka toho, prečo sa rozhodla vyjsť, Dove vysvetlil, že sa chce nájsť. Bola som na konci veľmi veľkej kapitoly, ktorá sa končí v mojom živote, a snažila som sa sústrediť na seba, takže keď sa vzťah skončil, ťažko som sa vracal späť do svojej moci a zameriaval sa na to, kde som, zdieľala herečka. .

Speváčka sa dokázala nájsť prostredníctvom hudby! V apríli 2021 vyvolala špekulácie o randení po tom, ako sa počas nej nabalila PDA s novým chlapom Hudobné video Lazy Baby . Fanúšikovia hneď zaujímalo, či chodí s kolegom hudobníkom alebo nie Alexander 23 . Len jeden deň po tom, čo sa objavili správy, že jej bývalý priateľ predstavil svoju nová láska pre fanúšikov , sa blonďavá kráska podelila o dosť vášnivý bozk počas svojho veľmi očakávaného videoklipu. Napriek tomu Potomkovia kamenec ešte musí hovoriť o svojom súčasnom stave vzťahu, nechala sa však pripojiť k Alexandrovi Instagram naživo pred premiérou vizuálu. Môžete mať malý pochod, žartovala počas streamu. Dodal: Áno, úprimne, je to taká moja veľká prestávka.

Predtým bývalý Liv a Maddie hviezda bola v dvoch významných vzťahoch. Najnovšie bolo s Potomkovia costar Thomas, ktorým bola s na tri roky pred oznámením rozdelenia v októbri 2020 v decembri toho istého roku.

Vieme, že v poslednej dobe sa vyskytli nejaké fámy a zmätky o stave nášho vzťahu a chceli sme dať rekord na pravú mieru, zdieľala vtedy Dove prostredníctvom Instagram Stories. Jan októbra, Thomasa rozhodol som sa rozísť. Rozhodnutie bolo neuveriteľne ťažké, ale stále sa navzájom milujeme a zostaneme priateľmi. Ďakujeme, že ste nám v tomto čase dovolili naše súkromie.

Predtým, ako to ukončili, Dove a Thomas dokonca hovorili o manželstve počas rozhovoru s Zábava dnes večer v novembri 2019. Myslím si, že ak si niekoho vezmem, bude to on, povedala vtedy.

Keď už hovoríme o manželstve, bývalá hviezda Disney takmer prešla uličkou s bývalým Ryanom McCartanom, s ktorým bola štyri roky. V roku 2016 oznámili rozchod a obaja sa pobrali ďalej. Nie je žiadnym tajomstvom, že Dove mala za tie roky svoj spravodlivý podiel na dlhodobých vzťahoch, ale keď chatovala s Papier časopis v júli 2020 otvorila svoj vnútorný boj medzi tým, či byť skutočne nezávislou osobou, a romantikom. V žiadnom prípade nie som od prírody niekoho priateľka, dodala.

Počas rozhovoru s aprílom 2021 s NYLON , Dove otvorene hovorila o svojom zoznamovacom živote. Nikdy som nebol na skutočnom rande! priznala, že som chodil iba s dvoma ľuďmi a v práci som sa do nich zamiloval. Ale zajtra mám prvé skutočné rande, takže vám dám vedieť, ako to prebieha.

V našej galérii nájdete kompletný rozpis histórie zoznamovania Dove.

1 z 2

Vzťah Dove Ryana

Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

Ryan McCartan

Dove a Ryan boli spolu štyri roky. Kým boli spolu, dve hviezdy si zahrali na obrazovke pár Maddie a Diggie Liv a Maddie . Počas spoločného času manželia založili skupinu s názvom The Girl and the Dreamcatcher a dokonca sa zasnúbili! Dove otvorene hovoril o zásnubách počas rozhovor s Ľudia v apríli 2016.

Bolo to veľmi podnetné. Bolo to úžasné. Bolo to romantickejšie a bohémskejšie ako tradičné, povedala o návrhu. Obaja sme si navzájom boli úplne jasní, že to znie ako: „Viem, že si moja osoba. Vieš, že si moja osoba. Nie je nikto iný. ‘Pretože sme už vedeli, že sa jedného dňa chceme vziať, nečakal som, že to niečo zmení. „Snúbenec“ a „priateľ a priateľka“ sú však navzájom odlišné. Doslova mám pocit, že som nikdy predtým nebol taký pokojný. Cítim sa zakorenený k zemi. Cítim sa dobre.

V októbri 2016 sa obaja prihlásili na Twitter a oznámili rozchod. Dove sa rozhodla, že tento vzťah nie je to, čo chce. Stále sa veľmi ľúbime. Buďte prosím citliví, pretože to je bolestivé, Ryan napísal . Kde to je dodal , Ďakujem vám za podporu a plné srdcia v tomto veľmi intenzívnom a ľudskom čase. Medzi Ryanom a mnou je veľa lásky. Život je krásny a dlhý.

Po rozchode na seba bývalé plamene vrhali veľký tieň, ale veci medzi nimi sa zdali byť dobré v apríli 2019, keď Dove mala o svojom bývalom snúbencovi pekné veci, ktoré by mohla povedať rozhovor s Prístup na Disney Channel Fan Fest. Môj prvý priateľ, s ktorým som sa stretol Liv a Maddie „Som veľmi vďačná za túto skúsenosť a za to, čo ma naučil,“ povedala.

2 z 2

Thomas Doherty Dove Cameron Najrozkošnejšie okamihy

S láskavým dovolením Dove Cameron/Instagram

Thomas doherty

Tieto dve hviezdy sa prvýkrát zblížili potom, čo sa objavili Potomkovia 2 spolu a potvrdili svoj vzťah vo februári 2017. Dove sa dozvedela o svojom prvom dojme z Thomasa Časopis Seventeen v júli 2019.

Len som si myslel, že je, vieš, taký playboy. Hovorila som si: „Je príliš zlomyseľný, charizmatický a dobre vyzerajúci-znie to hrozne, ale byť na mňa dobrý,“ vysvetlila. Nikdy som nevidel, že to skončí dobre. Hovoril som si: „Vyhnem sa ti a vyhnem sa najväčšej chybe svojho života.“ A pokúsil sa ma prinútiť, aby som mu venoval pozornosť, a vyzýval ma, aby som sa pozeral na neho, nie na to, kto môže žmurknúť. najskôr, ale o tom, kto by prvý odvrátil zrak - kto by vydržal očný kontakt. A obaja sme radi spoločne prešli rôznymi emóciami. Akoby sme boli skutočne šťastní a potom skutočne smutní, a potom by sme sa obaja začali smiať súčasne. A potom sme obaja začali plakať a on mi povedal - nikdy na to nezabudnem. Sotva sme sa stretli a on povedal: „Myslím, že som sa do teba práve zamiloval.“

logan lerman percy jackson 3

Pokračovala: Môj vzťah s Thomasom bol iný ako čokoľvek, čo som kedy zažil s iným človekom od samého začiatku. Viem, že je to kýčovité, ale úprimne, hneď od momentu, ako sme sa stretli, nám obom prišlo, ako keby sa Zem pohla. Do týždňa od stretnutia so mnou mi povedal, že ma miluje, a nikdy neurobil krok späť od tohto vyhlásenia. Je to čistá duša. Dobre mienený, úplne nevinný zdroj starostlivosti a štedrosti, pokory a nekonečnej trpezlivosti. Nikdy som nezažil takú rovnosť ako my, skutočné priznanie toho, kto a čo sme spolu, a hrdelné vedomie, že je to správne. Thomas bol mojou skalou. Každá moja myšlienka alebo pocit, bez ohľadu na to, ako zvláštny, temný alebo ťažký, je pre mňa bezpečným priestorom, nikdy nekončiacou studňou trpezlivosti a veľkorysosti. On je môj svet.

Keď hovoríte s Zábava dnes večer v novembri 2019 nazvala Dove Thomasa. Vo februári 2020 oslávili tretie výročie, ale v októbri 2020 to ukončili. Dove sa v decembri 2020 prihlásil na sociálne siete a oznámil, že sa pár rozišiel o niekoľko mesiacov skôr.