Stáva sa Disney Channels „Havranovým domovom“ 5. sezónou? Tu je to, čo vieme

Je Disney Channels

Disney Channel/Kelsey McNeal

Je Havranov domov Chcete sa vrátiť na Disney Channel na sezónu 5? Štvrtá sezóna v sérii sa skončila v máji 2021 a fanúšikovia sa pýtajú, či sa hviezdy chystajú na ďalšie úškrny!

jessie obsadenie tu a tam

Séria obľúbená fanúšikmi mala premiéru v júli 2017 ako vyvrcholenie filmu To je také Raven , ktorý sa v sieti vysielal v rokoch 2003 až 2007. V hlavných úlohách pôvodní herci Raven-Symoné a Anneliese van der Pol , Havranov domov sleduje život ikonickej dvojice BFF a ich detí, z ktorých jedna má rovnaké psychické schopnosti ako Raven. Navia robinson (Nia), Issac Ryan Brown (Booker), Sky Katz (Tess) a Jason Maybaum (Levi) sa objavil ako postavy Ravena a detí Chelsea. V priebehu rokov sa táto séria stala obľúbenou medzi novými divákmi a medzi tými, ktorí sledovali pôvodnú sériu.Pokiaľ ide o to, či z rodiny Baxterovcov má alebo nemá prísť ešte niečo, je to podľa samotnej Raven stále vo vzduchu.

Nemôžem vám povedať, v akom stave je Havranov domov pretože to sama neviem, povedala herečka Zábava dnes večer v máji 2021. Dúfam, že sa ľudia vrátia a sledujú sériu a napíšu, tweetujú, zverejnia, čo by chceli, pretože v konečnom dôsledku sme tu pre fanúšikov. Sme tu, aby sme ich zabavili. A milujem svoje obsadenie? Áno. Chcem s nimi pracovať tak dlho, ako môžem? Samozrejme. Je to moje rozhodnutie? Nie, to je rozhodnutie Disney Channel. Tak si na to počkajte. Robte hluk, dupajte nohami, robte, čo môžete, a uvidíte, čo sa stane.

Pokračovala: Keby som presne vedel, či sa to robí alebo nie, povedal by som ti to. V tejto chvíli však pre vás neexistuje jednoznačná odpoveď.

V januári 2021 úradník Havranov domov Účet Instagram zdieľal sériu fotografií po tom, čo hviezdy ukončili výrobu vo štvrtej sezóne. Na jednom obrázku, ktorý vyzeral, že je z finále sezóny, sa celé obsadenie ocitlo vedľa seba.

Havranov domov oficiálne dokončil filmovanie pre sezónu 4, píše sa v nadpise. Na čo sa všetci tešia? Kým čakáte na odvysielanie zvyšných epizód, môžete na Disney+sledovať 1. až 3. sezónu.

Napriek doterajšiemu nedostatku obnovy hviezdy šou stále zdieľajú fotografie, na ktorých sú neustále spolu. Bez ohľadu na to, či sa vrátia k ďalším epizódam, tieto hviezdy majú určite úzke puto!

V našej galérii si prezrite všetko, čo vieme o možnosti Havranov domov sezóna 5.

1 z 3

Je Disney Channels

Disney Channel/Mitch Hasseth

Finále 4. sezóny

V záverečnej epizóde získajú dvojčatá Nia a Booker vodičské oprávnenie! Aj keď ich Raven nechce učiť šoférovať, otec detí príde do mesta na sedenie za volantom. Kým Tess v epizóde evidentne chýbala, Chelsea pripravuje Leviho na jeho prvú samostatnú cestu do Londýna. Na konci epizódy sadá do lietadla a ide navštíviť svojho otca.

2 z 3

Je Disney Channels

Disney Channel/Eric McCandless

Čo povedal Raven

Pri chatovaní s A Raven povedala, že pochopila, prečo si fanúšikovia myslia, že finále sezóny 4 vyzeralo ako posledná epizóda série.

Režíroval som to. Takže áno, viem, ako to vyzerá, ale tiež viem, že v histórii televízie bolo veľa seriálov, ktoré sa skončili, ale aj vrátili a skončili a nevrátia sa, povedala herečka. Myslím si teda, že je to dobrý cliffhanger k tomu, čo sa stane, a myslím si, že táto kapitola v živote [Ravena a Chelsea] ako celku je hotová. A myslím si, že sme túto sériu zhrnuli naozaj pekne. A ktovie, čo sa môže stať v budúcnosti.

3 z 3

Je Disney Channels

Disney Channel/James Clark

grimes a elon musk spolu

Bude sezóna 5?

Zatiaľ nie je nič potvrdené, ale fanúšikovia dúfajú v to najlepšie!

Počas rozhovoru s TVLine od októbra 2020 Raven povedala, že by bola rada, keby táto šou trvala tak dlho, ako môže, a aby príbehy detí rezonovali s čo najväčším počtom generácií.