Odchádza Cole Sprouse z „Riverdale“? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť

Cole Sprouse sa takmer hral na Archieho Riverdale

CW

Varovanie: Spoilery dopredu. S každou novou epizódou Riverdale „Je divákom čoraz jasnejšie, že najmilovanejšia postava v čiapke zo série možno nevydrží mimo štvrtej sezóny nažive. Jasné, fanúšikovia boli v úplnom šoku, keď sa zdalo, že Jughead Jones zomrela vo finálnej epizóde tretej sezóny show, a od tej doby každá časť obsahuje ďalšie a ďalšie indície, ktoré poukazujú na predčasný zánik postavy.

4. marca 2020 bola fanúšikom konečne daná pravda o osude Jugheadu. Všetky bleskové scény, ktoré ukončili každú novú epizódu počas sezóny, sa konečne spojili a odhalil sa skutočný príbeh o noci smrti Jughead. Potom, 11. marca 2020, diváci zistili skutočný dôvod, prečo by niekto chcel v prvom rade zabiť Jughead a chlapca, je to divoké!

Čo teda presne padlo? Je Cole Sprouse zostať v šou alebo je to skutočne koniec Jughead? Ľudia, nebojte sa, pretože Vegánsky zážitok vykonal rozsiahly výskum a rozdelil všetky najdôležitejšie fakty o potenciálnej smrti Jugheada. Prejdite si našu galériu a zistite všetky podrobnosti.

1 zo 7

jughead-riverdale

Kde bol Jughead vo finále sezóny 3?

Ako fanúšikovia vedia, tretia sezóna sa skončila v máji 2019 super intenzívnym finále! V skutočnosti Riverdale štýl, posledná epizóda úplne opustila fanúšikov úplným cliffhangerom.

Počas poslednej scény sa šou blysla dopredu do budúcnosti a diváci videli Archieho, Betty a Veroniku stáť okolo ohňa. Všetci boli v spodnom prádle, od krvi a v rukách neslávne známej čiapky Jughead. Ale posledný člen jadrovej štvorky chýbal. Tu sa prvýkrát začal príbeh o smrti Jughead.

2 zo 7

Aktualizácia: Odchádza Cole Sprouse z „Riverdale“? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť

Dean Buscher/Netflix

Je Jughead skutočne mŕtvy?

Nie on nie je. 4. marca 2020 diváci zistili, že po týždňoch premýšľania je Jughead Jones napokon nažive!

Čo sa teda skutočne stalo? Teraz už každý vedel, že Betty Cooperová v skutočnosti NEZABILA Jugheada, ako si fanúšikovia pôvodne mysleli. Namiesto toho to urobila jeho spolužiačka z Stonewall Prep Donna - aspoň si myslela, že áno. V noci na jeho smrť Donna zdrogovala Betty, udrela Jugheadom po hlave kameňom a krvavú skalu jej položila do ruky. Preto keď Archie a Veronica našli Betty, ako drží skalu a stojí nad Jugheadovým telom, netušila, čo sa stalo. Ako sa ukázalo, keď diváci videli Jugheada ležať na zemi, nebol mŕtvy, iba bol vyradený.

Betty neskôr vysvetlila, že aj keď ho dosť silne zasiahli kameňom do hlavy, jeho ikonická čiapočka ranu zmiernila. Skala mu namiesto toho, aby ho zabila, len vložila do hlavy veľkú ranu.

3 zo 7

s Cole Sprouse odchádza z „Riverdale?“ Tu je všetko, čo potrebujete vedieť

Netflix

Ako predstierali jeho smrť?

Ospravedlňujeme sa, fanúšikovia #Barchie, všetky ukážky vzťahu Betty a Archieho boli súčasťou hlavného plánu gangu zakryť Jugovu vraždu. Títo dvaja predstierali, že sú pár, a dokonca sa nechali prichytiť, že sa učia v škole, takže Donna a ostatní študenti príprav Stonewall Prep by uverili, že Jughead je skutočne mŕtva a Bettyin smútok jej spôsobil, že začala vzťah so svojou BFF.

V skutočnosti ho potom, čo ho zabili, Jugheadovi kamaráti presunuli do podzemného bunkra, aby sa mohol skryť, kým sa skončí zvyšok plánu. Okrem jadra štyri, FP Jones, Jellybean Jones, Alice Cooper a Bettyin brat Charles všetci vedeli o pláne a pomohli deťom zakryť a fingovať smrť. Dokonca išli tak ďaleko, že usporiadali falošný pohreb.

stuart na skutočné meno jessie

4 zo 7

Aktualizácia: Odchádza Cole Sprouse z „Riverdale“? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť

Dean Buscher/Netflix

Prečo predstierali jeho smrť?

Ako diváci zistili v epizóde 16 s názvom Zamknutá izba - Jughead predstieral svoju smrť, pretože principál Stonewallu, riaditeľ DuPont, ho v skutočnosti chcel mŕtvy! Áno, je to tak, potom, čo sa Jughead zúčastnil svojich spolužiakov z Stonewall Prep v písomnej súťaži a vyhral, ​​stal sa ďalším spisovateľom duchov. Baxter Brothers tajomné knihy. Keď sa však trochu prehrabal v predchádzajúcich autoroch, Jughead zistil, že DuPont ukradol nápady na knihy Jugovho starého otca Forsytha. Akonáhle sa o tom konfrontoval s DuPontom, principál vedel, že ho treba zabiť. DuPont teda povedal ostatným študentom, že každý, kto zavraždil Jughead, to dostane Baxter Brothers zmluva - čo by vysvetľovalo, prečo ho Donna udrela kameňom.

Keď bol Jughead mŕtvy, mal nejaký čas na vyšetrenie smrti iného učiteľa, vďaka ktorému zistil pravdu o riaditeľovi DuPontovi. Potom, čo bola pravda odhalená, DuPont zdanlivo vyskočil z okna a Jughead sa vrátil na Riverdale High. Všetko dobré, čo končí dobre v Riverdale. Aspoň zatiaľ!

5 zo 7

Odchádza Cole Sprouse z „Riverdale“? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť

Dean Buscher/Netflix

Aké boli hlavné teórie fanúšikov?

Aj keď je pravda o Jugheadovej smrti už tam, niektorí fanúšikovia sú presvedčení, že počas 4. sezóny stále zomrie! Áno, to je pravda, nedávna teória naznačovala, že jeho život môže byť stále v hre.

Podľa expresné , keď údajne zomrel, počas epizódy 4. marca 2020 bol dátum smrti Jughead označený ako 18. marca 2020 - čo bude o niekoľko týždňov v budúcnosti. Niektorí diváci si teda myslia, že pretože 18. je v stredu, v noci, keď Riverdale vysiela, v nasledujúcich dvoch epizódach mohol skutočne zabiť. O MÔJ BOŽE!

6 zo 7

Teória fanúšikov navrhuje, aby sa Dylan Sprouse pripojil k Riverdale

Riverdale/Swan Gallet/WWD/Shutterstock

demi lovato zničiť priateľstvo
Pred odhalením pravdy mali zanietení diváci show niekoľko veľkých teórií o tom, čo sa skutočne stalo Jugheadovi. Niektorí fanúšikovia sa domnievali, že predstieral svoju vlastnú smrť, aby zaistil svoju bezpečnosť.

Pred rokmi štyria študenti, označovaní ako Stonewall Four, zmizli v škole bez stopy a už ich nikto nevidel. Pred svojou smrťou bol Jughead na love, aby zistil, čo medzi nimi skutočne zostalo, a podľa expresné „Ak bude pokračovať v kopaní a zistí, že jeho nepriateľskí príbuzní Bret Weston Wallace boli pred rokmi zapletení do záhadného zmiznutia, nie je pochýb o tom, že by svoju smrť fingoval, aby zostal nažive a zaistil svoju bezpečnosť.

Niektorí ďalší fanúšikovia tomu verili Dylan Sprouse sa chystal pripojiť k Riverdale obsadiť Jugheadovho podobného bratranca Soupheada. Navrhli, aby bol skutočne Souphead, nie Jughead! Aké epické by to bolo, keby sa herec pridal k svojmu bratovi v šou CW?

7 zo 7

Riverdale oslovuje Luka Perryho

CW

Čo hovorí obsadenie?

Počas nedávneho rozhovoru s Zelené záležitosti , Lili Reinhart , ktorá hrá Betty Cooper v šou, otvorene informovala o smrti milostného záujmu svojej postavy na obrazovke.

Nikto v skutočnosti nikdy nezomrel Riverdale , podpichovala. Aj keď ste pochovaní v zemi, stále sa môžeš vrátiť . Preto je vždy šanca, že sa vráti.

Keď hovoríme o budúcnosti show s A , Cole smrť svojej postavy presne nepotvrdil, ale ani to nepoprel. Herec sa rozlúčil s tým, čo si myslel, že sa stane s postavami po ukončení strednej školy, a zdanlivo vynechal meno Jughead z jeho odpovede.

Keď starneme a vyzeráme staršie, museli sme tento problém vyriešiť, takže je pekné, že starneme, povedal. A tiež to trochu uvoľňuje vesmír vo vnútri Riverdale pohrať sa s týmto konceptom. Som nadšený, keď vidím, kam všetci ideme.

Sme veľmi radi, že Jughead žije a kope!