Predstavte si, že draci pokrývajú „prázdne miesto“ Taylor Swift [VIDEO]

Ak ste si mysleli, že ste počuli všetky možné interpretácie Taylor Swift & aposs „Prázdne miesto“, s poľutovaním vám oznamujeme, že sa mýlite. Predstav si drakov roztočte hitovú pieseň - a je to celkom fantastické.

Verzia Taylor & aposs je snom elektropopu. Echoe-y a plné vtipných textov Taylor & aposs, je pôvodný „Blank Space“ nepopierateľne silou, s ktorou treba rátať. Speváčka nielenže razila hladký film „Miláčik, ja som nočná mora oblečená ako denné snenie“, ale aj vydala rovnako epické video, ktoré túto pieseň sprevádza.

Je náročné nasledovať, ale Imagine Dragons boli pred touto výzvou. Priznávame - keď sme sa dozvedeli, že pieseň pokrývali, predstavili sme si na trati hymnickú rotáciu, a la „Radioactive“. Kapela však vzala veci iným smerom, podala vyzlečené vystúpenie.Trúfame si povedať, že to & apossujeme niekde medzi pomalým džemom a holičským kvartetom? Predstavte si, že draci harmonizujú šantovkovú atmosféru veršov, čo im dodáva pocit a capella. Prístrojové vybavenie je minimálne a necháva vokály, aby sa ujali vedenia - a vokály sú fantastické.

Milujeme napätie vo verzii Taylor & aposs, ale je tu niečo o uvoľnenej a nenútenej nálade obalu Imagine Dragons & apos, ktorá nám umožňuje vidieť pieseň v úplne novom svetle. V obálke je skoro všetko, čo sa nám páči.

Rovnako ako prekvapivý koniec videa Taylor & aposs „Blank Space“, aj Imagine Dragons na konci svojej verzie neočakávane (a úžasne) prešli na inú skladbu.

Sledujte video Imagine Dragons, ktoré hrá Taylor Swift a aposs „Blank Space“ vo vyššie uvedenom videu!

Zistite, ako Harry Styles & apos + ďalší muži reagujú na piesne Taylor Swift & aposs