Iggy Azalea debutuje so zelenými vlasmi, aby dráždila pripravovanú novú hudbu

Iggy Azalea teraz športuje s limetkovo zeleným bobom!

je tam akvamarín 2

V stredu (31. marca) Azalea zdieľala na Instagrame fotografiu svojich nových zámkov. Sip it & Brazil tento piatok wooooo !!!, titulkovala snímku a odkazovala na svoje nadchádzajúce single „Sip It“ predstavujúce Tygu a „Brazil“.

Azalea dráždi fanúšikov propagačnými zábermi na svojich sociálnych sieťach s rovnakým zeleným odtieňom. V piatok (2. apríla) vydá oba single.Azalea nedávno odhalila inšpiráciu pre titul pre „Brazíliu“. Ona tweetoval „Haha, volá sa Brazília, pretože rytmus svieti ako f - k ... a kedykoľvek som navštívil Brazíliu, bol to najšialenejší dav! Brazílčania vedia ísť do divočiny a zabaviť sa na koncerte. To je odkaz. ““

Deň pred odhalením nových vlasov sa fanúšikovia pýtali, či si oholila hlavu po tom, čo zverejnila sériu fotografií, na ktorých si oblieka bikiny Juicy Couture. Prvá šialená fotka sa javila, akoby si oholila hlavu a fanúšikov v sekcii komentárov poslala do šialenstva. Len čo sa fanúšikovia presunuli k druhému obrázku, stretol sa s iným obrázkom, ktorý obsahoval úhľadný chvost, ktorý tam bol po celú dobu.

Rapper „Fancy“ je známy tým, že si mení vlasy. Bola primárne blondínka, ale experimentovala s inými farbami, ako je červená, modrá, žltá, ružová a fialová.

kto je zoznamka s henrym nebezpečenstvom