Kamenica „Idol“ Justin Guarini je na nepoznanie a predáva diétu Dr. Pepper [VIDEO]

Justin Guarini je späť v televízii a predvádza svoje pôsobivé hlasivky v novej reklame na diétu Dr. Peppera.

The Americký idol Druhá priečka sezóny 1 vyzerá v 30-sekundovom klipe úplne inak. Nielenže je digitálne upravený tak, aby vyzeral ako malý, ale navliekol si gaštanovú parochňu a skryl svoje podpisové kučeravé vlasy. Keby to nebolo & apost pre šialené falsetto, ktoré Justin odhodí, možno by sme ho vôbec nespoznali!

Justin vo videu zobrazuje „Lil & apos Sweet“, ktorá je „samostatne zárobkovo činná“, ale zjavne šíri evanjelium o diéte Dr. Peppera. Je to zábavné - a niečo, čo by ste si určite mali pozrieť vo videu vyššie!Iba niekoľko týždňov potom sa začala šíriť reklama na tému Diet Dr. Pepper Americký idol Víťaz sezóny 1, Kelly Clarkson priznala, že s Justinom krátko randila .

Počas dňa sme nemali rande Idol , o ktorom si všetci mysleli, že spolu chodíme, povedala Kelly Andy Cohen v epizóde z 5. marca Sledujte, čo sa stane naživo . Randili sme počas - mám pocit, že sme sa spolu nestýkali počas filmu ... Randili sme trochu.

Od jeho sezóny American Gone Ja, Justin bol zaneprázdnený tým, že vydal svoj debutový album s vlastným titulom, plus druhý album a EP. ĽUDIA uvádza, že spevák je dnes ženatý a má dve deti - Williama Neka (3 roky) a Ashera (2 roky) a nevlastného otca svojej manželky a dcéry Loly. V roku 2013 sa otvoril do Oprah o jeho boji s depresiou po tom, ako ho prepadla jeho nahrávacia spoločnosť a správcovská spoločnosť.

Zistite, ako vyzerala Kelly Clarkson a ďalší speváci, keď vydali svoje debutové albumy