Obsadenie „iCarly“: Kde sú teraz?

iCarly Stars teraz

Getty Images

Možno sa tomu ťažko verí, ale už je to viac ako 13 rokov iCarly premiéra. Jasné, 8. septembra 2007 sa fanúšikom Nickelodeonu predstavili Carly, Sam, Freddie a zvyšok gangu, a vyzerá to, že je to len včera! A teraz sa show vracia oficiálny reštart s väčšinou pôvodného obsadenia.

má brent rivera priateľku

Pre tých, ktorí zabudli, predstavenie hralo Miranda Cosgrove , Jennette Mccurdyová , Nathan Kress a Jerry Trainor . V sieti sa vysielalo od septembra 2007 do novembra 2012 počas šiestich sezón a išlo o sledovanie života tínedžerky Carly Shay, ktorá začala webovú show s priateľmi Sam a Freddiem a stala sa virálnou superhviezdou.iCarly bola obrovská časť môjho detstva a mám veľa spomienok na časy, keď som robil show. Mám pocit, že som vyrastal po boku divákov, povedala Miranda Vegánsky zážitok výlučne v januári 2021 o reštarte. Mojou najväčšou nádejou na oživenie je, že prináša ľuďom, ktorí sledovali pôvodnú sériu, veľkú radosť. Nová show sa robí hlavne so zreteľom na všetkých pôvodných fanúšikov. Aj keď dúfame, že si to rodiny spoločne užijú, táto verzia šou bude vyspelejšia a bude teraz sledovať náš život.

Po svojom pôsobení v sérii sa Miranda definitívne zmenila veľa skončila od jej dní Nickelodeon - a nehovoríme len o jej vzhľade. Herečka tiež toho vo svojej kariére dokázala toľko a naďalej hrala v množstve filmov a televíznych relácií. Tiež si vzala trochu voľna zamerať sa na jej vzdelanie .

Mal som naozaj ťažké vybrať si svojho majora. Povedala to tiež trikrát Vegánsky zážitok . Skončil som odbor psychológia, čo som sám od seba nečakal. Trochu som tomu prepadol, keď som sa zúčastnil niektorých experimentov ako dodatočný kredit za kurz všeobecnej psychológie. Zamiloval som sa do toho.

Brunetová kráska nie je jediná, ktorá sa za tie roky zmenila! Pamätáte si Nevela Pappermana? Herec, ktorý ho hral, Reed Alexander , v novembri 2020 dohnal Dolanské dvojčatá za video na YouTube, ktoré bolo odstránené, a slúžil svojej najikonickejšej línii. Áno, povedal chlapcom, že budú, ľutovať deň.

Ukazuje sa, že títo dvaja nie sú jediní zo série Nickelodeon, ktorí od skončenia show dosiahli veľa. Prejdite si našu galériu, aby ste zistili, čo ona a ostatné iCarly cast, je až do týchto dní.

1 z 9

iCarly Stars teraz

Getty Images

Miranda Cosgrove si zahrala Carly Shay

iCarly bol pre Mirandu len začiatok! Pokračovala v hlasovaní na margo Opovrhnutie mnou, Opovrhnutie mnou 2 a Despicable Me 3 . Okrem toho účinkovala v televíznom seriáli Preplnené a film Votrelci , ktorá tiež zahviezdila Austin Butler . Tmavovláska kráska si dala na štúdium tiež chvíľu voľno a vyštudovala Univerzitu v Južnej Kalifornii.

Zopakuje si svoju úlohu v seriáli iCarly séria reštartov, ktorá má premiéru v roku 2021 na Paramount+.

2 z 9

iCarly Stars teraz

Getty Images

Jennette McCurdy hrala Sama Pucketta

Jennette potom určite nespomalila iCarly . Fanúšikovia vedia, že pokračovala vo svojej úlohe Sama Pucketta v sérii spinoff Sam & Cat . Potom si zahrala vo filmoch Malý B *** hes , Pet a Bling . Okrem toho účinkovala aj v mnohých televíznych seriáloch vrátane Čo bude ďalej pre Sarah? , Medzi a Stratený víkend Adama a Wileyho .

To nie je všetko. V roku 2018 herečka debutovala ako filmová režisérka krátkym filmom s názvom Kenny. Stala sa tiež publicistkou pre Časopis Seventeen krátko v roku 2014! Jennette s ňou chodila Medzi Náklady nedostatok Jesseho od roku 2014 do roku 2016, ale odvtedy je údajne slobodná. Jej mama zomrela na rakovinu v roku 2015. Odvtedy vyšla z hereckej scény a moderuje podcast.

kde je jeden smer práve teraz

3 z 9

iCarly Stars teraz

Getty Images

Jerry Trainor hral Spencer Shay

Po iCarly Jerry pokračoval v účinkovaní v Nickovej televíznej šou Wendell a Vinnie . Potom svoj hlas prepožičal sérii Nickelodeon T.U.F.F. Šteňa ! Môžete ho tiež poznať z Stále kráľ , Hviezda vs. Sily zla a Alex a ja . Nehovoriac o tom, že momentálne hrá v novej sérii Netflix, Nie dobrý Nick . Áno, zoznam vážne pokračuje.

V októbri 2015 herec založil skupinu s názvom Nice Enough People. V skupine hral na basu a vydali EP v roku 2016. A najlepšia časť? Jeho Drake a Josh Náklady Allison Scagliotti bol tiež v kapele!

4 z 9

iCarly Stars teraz

Getty Images

Nathan Kress hral Freddieho Bensona

Nathan môže byť v našich srdciach vždy Freddiem, ale to mu nezabránilo pokračovať v tom tonovať po iCarly ukončený. Nielenže hosťoval ako Freddie Sam & Cat , ale objavil sa v televíznych reláciách Mr. Young, Hawaii Five-0, Rebels Star Wars, nažive v Denveri, Pinky Malinky, Veľké zločiny a Rastúci Fisher . Pokiaľ ide o filmy, hral v Prelomenie Brooklynu , Povedz mi, ako zomieram , Alexander IRL , Do búrky a viac!

starý tím 10 adresa domu

Herec a jeho manželka Londýnska Elise , mať spolu dve deti.

5 z 9

iCarly Stars teraz

Getty Images

Noah Munck si zahral Gibbyho

Po iCarly „Noahovi nejaký čas trvalo, kým sa zameral na školu. Nakoniec skončil strednú školu a navštevoval Univerzitu Biola, potom odišiel a vrátil sa k herectvu.

Pokiaľ ide o jeho kariéru, pravdepodobne ho poznáte z televízneho filmu Nickelodeon Podvod , Tom Sawyer a Huckleberry Finn (ktorá tiež zahviezdila Jake T. Austin a Katherine McNamara ), Tesne pred odchodom , Vikes a Sherk prerozprávaný . Naposledy hral Roba Smitha v Goldbergovci . Herec produkoval aj elektronickú tanečnú hudbu pod názvom SADWORLDBEATS. Založil tiež svoj vlastný kanál YouTube, ktorý si môžete pozrieť tu .

elitné laboratórne potkany sezóna 2

6 z 9

icarly-stars-now-10

Instagram

Mary Scheer si zahrala Marissu Benson

Všetci ju poznáme a milujeme ako Freddieho matku, ale Mary odvtedy urobil veľa iCarly . Ďalej hrala Gladys v BUNK’D a séria Lotty na webe Ave 43 .

7 z 9

iCarly Stars teraz

Getty Images

ktorý má rande s Robertom Pattinsonom

Vince Deadrick Jr. hral Val

Možno to neviete, ale Vince bol tiež koordinátorom kaskadérov iCarly ! Po skončení šou sa už herectvu veľmi nevenoval, ale to preto, že bol zaneprázdnený prácou koordinátora kaskadérov na mnohých ďalších show, vrátane Sam & Cat , Henry Danger , Víťazný , Veľký zhon a viac!

8 z 9

iCarly Stars teraz

Instagram

Jeremy Rowley hral Lewberta

Jeremy (alebo by sme mali povedať, Lewbert) teraz zameriava väčšinu svojej pozornosti na svoju komediálnu kariéru, ale po niekoľkých úlohách hral po iCarly . V rokoch 2017 a 2018 hral Bradleyho v Nobodies , a predtým prepožičal svoj hlas sérii Nickelodeon Bunsen je zviera . Tiež si vzal svoju priateľku, Danielle Morrowová , v roku 2016, a o rok neskôr privítal syna!

9 z 9

iCarly Stars teraz

Instagram

Boogie hral T-Bo

Boogie odvtedy veľa herectva neurobil iCarly , ale otvoril nočný klub s názvom Open Casting v Hollywoode. Spustil tiež vlastný podcast a Kanál YouTube .