Koľko sú vstupenky na Oscary v roku 2020?

Chcete lístky na Oscara 2020? Tu & aposs, čo potrebujete vedieť.

92. výročná cena Akadémie je už len pár dní a hoci väčšina z nás je nadšená, že vidí, ako sa naše obľúbené celebrity - vrátane Brada Pitta, Margot Robbie a Charlize Theronovej - prechádzajú po červenom koberci a potenciálne si odnesú vytúženú oscarovú trofej, ostatní sa pýtajú ak je možné zúčastniť sa na obrade.

Je nám ľúto, že som to každému prezradil, ale odpoveď je nie. Verejnosť si môže & apost kúpiť vstupenky na tento rok & Aposs Oscars, pretože táto udalosť je určená iba pre pozvaných, takže pokiaľ nie ste priateľmi s celebritou, je nepravdepodobné, že by ste sa do nej mohli dostať.Minulý týždeň herec Antonio Banderas, ktorý & aposs nominoval za svoju rolu v Bolesť a sláva , odhalil cenu vstupenky na Oscary 2020 - a tak ako minulý rok , miesta stoja 750 dolárov na osobu. (Je to ešte viac, ak nie ste vyznamenaný.)

„Máte štyri (miesta) a to a vrátane mňa,“ povedal počas rozhovoru Neskoré predstavenie s tým, že musíte platiť za každého ďalšieho hosťa. „A potom vlastne musíš zaplatiť. Samozrejme, platím ... Myslím si, že to je asi 750 dolárov. “

„Zatvorte predné dvere. 750 dolárov za to, aby ste videli skupinu milionárov, ktorí dodávajú zlaté sochy? “ odpovedal moderátor James Corden.

„To je pre ľudí, ktorí sa na tom skutočne podieľajú,“ dodal Banderas. 'Myslím si, že tikety pre normálne ... Nepoznám presne ich počet, ale pre niekoho, kto sa na tom vôbec nezúčastňuje ... Myslím, že to je o niečo viac.'

Aj keď sa môžeme & apost zúčastniť najpôvabnejšej noci v Hollywoode roku, aspoň sa na ňu môžeme pozerať z pohodlia našich domovov zadarmo. Oscary za rok 2020 sa vysielajú túto nedeľu 9. februára o 20:00 východného času na CBS.