Koľko sú vstupenky na Grammy v roku 2020?

Chcete sa zúčastniť súťaže Grammy 2020? Tu & aposs, čo potrebujete vedieť.

62. výročné ceny Grammy sa konajú túto nedeľu 26. januára v Los Angeles a spájajú sa medzi nimi najtalentovanejší umelci na svete - a všetci si kladieme otázku, ako získať vstupenky na hudbu a zúčastniť sa najväčšej noci.

Koľko sú vstupenky na Grammys v roku 2020?

Vstupenky na Grammy bohužiaľ nie je možné kúpiť pre širokú verejnosť, pretože sa jedná o súkromné ​​podujatie iba pre pozvaných vyhradené pre nominovaných, moderátorov, vybraných členov Recording Academy a ďalších VIP hostí.herci, ktorí išli na vysokú školu

Minulý rok nahrala Akadémia nahrávania správu, v ktorej vyzvala fanúšikov, aby „nemíňali svoje peniaze skalpermi“, pretože všeobecné vstupenky neexistujú. Potvrdili tiež, že vstupenky sú „100% neprenosné“, čo znamená, že pokiaľ nepoznáte niekoho, kto sa chystá na odovzdávanie cien Grammy, pravdepodobne sa ho môžete aj zúčastniť.

Ako sa pozerať na ceny Grammy 2020?

Môžete však sledovať obrad naživo z pohodlia domova - a ten, ktorý ste vyhrali, a apost chce chýbať. Nielen Billie Eilish, BTS a Lizzo sa dostanú na pódium Grammy vôbec po prvýkrát, ale uvidíme aj vystúpenia Ariany Grande, Demi Lovato, Camily Cabello, Jonas Brothers a ďalších.

jennifer lopez zlatý glóbus 2015

Ceny Grammy 2020 sa začínajú o 20:00 ET na CBS, ale ak nemáte kábel, môžete túto udalosť streamovať aj prostredníctvom predplatných služieb ako Hulu +, AT&T TV Now, Fubo TV, Sling TV a YouTube TV.

TU JE VŠETKO INÉ, ČO JE POTREBNÉ VEDIEŤ O GRAMMY 2020