Ako sa stretli Woody Allen a Mia Farrow?

Ako sa prvýkrát stretli Woody Allen a Mia Farrow?

Nový dokument HBO Allen v. Farrow , vrhá nové svetlo na búrlivý vzťah medzi hollywoodskymi ikonami Miou Farrowovou a Woodym Allenom, ktorý je už roky čelený obvineniam z pedofílie a sexuálneho zneužívania.

Allen a Farrow sa údajne stretli v roku 1979 v reštaurácii v New York City. V tom čase bola Farrow vydatá za druhého manžela Andrého Previna, s ktorým zdieľala viac biologických a adoptívnych detí. Jej rozvod s Previnom bol dokončený neskôr toho roku a na verejnosť sa dostala svojím vzťahom s Allenom v roku 1980.Prvá filmová spolupráca snúbencov a apossov, Svätojánska noc a sexuálna komédia , bol prepustený v roku 1982. V priebehu nasledujúceho desaťročia pokračovali v spoločnej práci na filmoch ako napr Zelig, Hannah a jej sestry, trestné činy a priestupky, a Manželia , vymenovať zopár.

Allen si adoptoval dve z Farrowových jedenástich detí a bol biologickým otcom iného, ​​pár sa však nikdy neoženil. Všetky deti žili s Farrowom. Allen s nimi nikdy nežil a údajne s nimi netrávil veľa času, pretože tvrdil, že nemá veľký záujem byť rodičom, prezrádza Farrow v nových dokumentoch.

obsadenie disney liv a maddie

V roku 1992 sa manželské tvorivé manželstvo rozpadlo pre aféru, ako aj pre hrôzostrašné obvinenia zo zneužitia.

Farrow nič netušila, Allen ju podvádzal so Soon-Yi Previn, jednou z jej adoptívnych dcér. Ich vzťah sa začal, keď mal Previn 21 a Allen 56. K objavu došlo, keď Farrow našiel v jeho byte hromadu nahých fotografií, ktoré Allen urobil s jej dcérou.

V čase šokujúcej aféry obvinila Farrowova vtedy 7-ročná dcéra Dylan Farrow Allena z obťažovania. Tím lekárskych odborníkov prípad vyšetril a dospel k záveru, že Dylan nejaví známky zneužívania. The Polnoc v Paríži riaditeľ poprel obvinenia a nebol obvinený. Sudca na pojednávaní o väzbe však udelil väzbu Farrowovi.

Pokiaľ ide o obvinenia zo zneužívania, Allen tvrdí, že Farrow vymyla mozog jej deťom, Dylanovi a Ronanovi, aby sa domnievali, že Allen Dylana obťažoval ako akt pomsty za pomer s jej dcérou.

Allen tvrdí, že nikdy nevnímal Previna ako svoju vlastnú dcéru, iba ako spoločnosť Farrow & aposs, takže na situácii nenašiel nič zlé.

„Nenašiel som a nenašiel som nijaké morálne dilemy,“ povedal Čas . „Nemal som pocit, že práve preto, že bola dcérou Mia a aposs, nastala nejaká veľká morálna dilema. Bola to skutočnosť, ale nie taká, ktorá by mala nejaký veľký import. Nebolo to úplne také, akoby to bola moja dcéra. “

„Srdce chce, čo chce,“ dodal. „Pre tieto veci neexistuje logika. Stretnete niekoho a zamilujete sa a to & aposs to. '

koľko rokov má betty idol

Previn povedala, že ona a zvyšok jej súrodencov nikdy nevnímali Allena ako postavu otca.

Nemysleli sme na neho ako na otca, “povedal Previn Sup . 'U nás doma nemal ani oblečenie, dokonca ani zubnú kefku.'

Allen sa oženil s Previnom v roku 1997. Pár spolu žil prevažne pokojným osobným životom, ktorý sa odcudzil rodine Farrowových. Majú dve vlastné adoptované deti.

V premiérovej epizóde dokumentárneho seriálu HBO sa 76-ročná Farrow zamýšľa nad výbušným vzťahom a obvineniami svojej dcéry Dylana zo sexuálneho zneužívania Allena.

„To je veľká ľútosť nad mojím životom, že som nebol dostatočne vnímavý. Je to moja chyba, “priznáva Farrow. „Priviedol som tohto človeka do svojej rodiny. Nemôžem urobiť nič, aby som to odniesol. “

'Chápem, prečo ľudia môžu tomu veriť, pretože kto na Zemi by mohol uveriť tomu Woodymu Allenovi?' dodáva. „Nemohol som tomu veriť. Nemohol som tomu veriť. Všetci toľko obdivovali Woodyho, milovali ho a ja tiež. “