Hviezdy „stredoškolských hudobných“: Kde sú teraz?

stredná škola-hudobná-hlavná

Disney Channel

Už od prvého Stredoškolský muzikál film mal premiéru v roku 2006, fanúšikovia boli posadnutí filmovou sériou Disney Channel. Hrajú Vanessa Hudgens , Ashley Tisdale , Zac Efron , Corbin Bleu , Lucas Gabriel , Monique Coleman a ďalšie, hudobný film - ktorý nasledoval príbeh lásky medzi populárnym basketbalistom menom Troy Bolton a nerdovým dievčaťom menom Gabriella Montez - pokračoval v pokračovaní dvoch pokračovaní a o niekoľko rokov neskôr v televíznej šou.

Po poslednom kine v roku 2008 sa celé obsadenie rozišlo a odvtedy za tie roky veľa dosiahlo - napríklad hrať v nových filmoch, ženiť sa a zakladanie vlastných rodín . Napriek svojmu super rušnému životu, HSM hereckému obsadeniu sa podarilo zostať veľmi blízko! V skutočnosti sa za tie roky veľa poflakovali a zakaždým, keď to urobia, vyvolá to veľkú vlnu nostalgie.Ashley v skutočnosti otvorila svoje skúsenosti s filmami počas epizódy Dear Media’s Vyhľadávanie podcastov s Dr. Deepika Chopra .

Skoro sa to vlastne pozerá na vaše stredoškolské roky zvláštnym spôsobom, ako na stredoškolské skúsenosti dvakrát. A len jeden bol ako super úspešný, vysvetlila herečka. Bol to taký nevinný moment v čase, keď ľudia akceptovali tento typ filmu. Neviem, ako vždy hovorím, neviem, či by to teraz fungovalo, viete? Pretože je to ako v inom čase, ale je to len o obsadení a všetko bolo, je veľmi ťažké nájsť projekt, v ktorom by bolo veľa nevinnosti a veľa ľudí nadšených a zanietených z toho, čo budeme robiť. Dobré ráno Amerika

Kým sa objaví na Dobré ráno Amerika v auguste 2021 Ashley dokonca vysvetlila rozdiel medzi jej postavou Sharpay a Vanessinou postavou Gabriellou.

Po celý čas bola len riadená biznisom. Chcela len pracovať a robiť muzikály, povedala. Gabriella odišla s Troyom len preto, aby chcela nadviazať vzťah.

Monique tiež premýšľala o svojom čase na scéne filmu pri chatovaní Zasvätený v januári 2021. Som naozaj vďačná za to, že som bola niekým, kto dokázal reprezentovať v čase, keď toho nebolo veľa. Hovorila o tom, že hrá postavu Taylor, ale poznamenáva, že charakteristický vzhľad jej čelenky bol spôsobený tým, že urobil mi vlasy a vpredu to urobili veľmi zle.

V tomto odvetví sme veľa rástli a veľa sme rástli v zastúpení a veľa sme rástli aj v chápaní potrieb afroamerickej herečky, dodala Monique.

Na oslavu ikonickej filmovej série Vegánsky zážitok rozhodol sa niečo vyšetriť a zistiť, čo Stredoškolský muzikál Hviezdy uplynuli 15 rokov od premiéry filmu. Prejdite sa v našej galérii a zistíte to!

1 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Disney Channel

Vanessa Hudgens hrala Gabriellu Montez

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo sa teraz snaží.

2 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Anthony Harvey/Shutterstock

Čo teraz Vanessa Hudgensová robí?

Stredoškolský muzikál bol pre Vanessu len začiatok! Šla ďalej hviezdiť Sladký život Zacka a Codyho , Bandslam , Zviera , Sucker Punch , Jarné prázdniny , Journey 2: The Mysterious Island , Zamrznutá pôda , Mačeta zabíja , Gimme Shelter , Čudáci prírody , Mazať naživo! , Bezmocný , Psie dni , Spínač princeznej , Druhý akt , Polárne , Prenájom: naživo , Rytier pred Vianocami , Zlí chlapci na celý život (ktorý tiež hviezdi Charles Melton a Alexander Ludwig ), Opitá história, spínač princeznej: opäť prepnutý a viac.

Okrem herectva Vanessa za tie roky vydala aj dva štúdiové albumy a tie boli plné bopsov, TBH. Randila Austin Butler pre deväť rokov , predtým, ako šokovali svet a nazvali ho, aby skončil. Vo februári 2021 šla na verejnosť s novým priateľom, hviezdou MLB Cole Tucker . Predtým bola s ňou prepojená Josh Hutcherson a jej HSM náklady, Zac.

3 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Zac Efron hral Troy Bolton

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo mu ide.

spojenec z Austinu a skutočné meno spojenca

4 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Gregory Pace/Shutterstock

Čo je Zac Efron v súčasnosti?

Od svojej doby v Zac určite dosiahol veľa Stredoškolský muzikál . Získal úlohy v množstve televíznych relácií a filmov vrátane Ak by ste tu žili, boli by ste teraz doma , Lak na vlasy , Ja a Orson Welles , 17 Opäť , Charlie St. Cloud , Silvester , Lorax , Štastlivec , Slobodných umení , Paperboy , Za každú cenu , Parkland , Ten trápny moment , Susedia , Sme vaši priatelia , Špinavý dedko , Robot Chicken , Baywatch , Najväčší šoumen , Mimoriadne zlý, šokujúco zlý a odporný a viac! Áno, zoznam vážne pokračuje. V súčasnej dobe sa pripravuje na hviezdu v nadchádzajúcom animovanom remaku hry Scooby Doo , zavolal Scoob! , vedľa Amanda Seyfried , Mckenna Grace , Gina rodriguez , Kiersey Clemons , Ariana Greenblatt a ďalšie.

Ako pre jeho milostný život , Zac randil so svojim HSM Náklady Vanessa Hudgens o päť rokov neskôr padajúc si navzájom na natáčanie pôvodného filmu Disney Channel , ale v skutočnosti je za tie roky spojený s tonou dievčat! Bolo hlásené, že Zac bol romanticky zapletený s Lily Collins , Halston Sage , Michelle Rodriguez , Sami Miró, Alexandra Daddario , Sarah Bro a ďalšie v minulosti. Zac začal chodiť s modelkou Vanessa valladares potom, čo sa stretli v Austrálii v júni 2020. Rozišli sa v apríli 2021.

5 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Disney Channel

Ashley Tisdale si zahrala Sharpay Evans

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo sa teraz snaží.

6 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Chelsea Lauren/Variety/Shutterstock

Čo Ashley Tisdale teraz robí?

Ashley potom nespomalila HSM . Šla ďalej hviezdiť Kim Possible , Sladký život Zacka a Codyho , Mimozemšťania v podkroví , Rajské vtáky , Hellcats , Phineas a Ferb , Predtým, ako sme to urobili , Strašideľný film 5 , Sabrina: Tajomstvo mladej čarodejnice , Ostrihané , Hrať to v pohode , Mladí a hladní , Zázvorové patentky , Očarujúce , Skylanders Akadémie , Pandy v New Yorku a Carolin druhý akt . Nedávno si zahrala v novej šou Netflix s názvom Veselé Šťastný Čokoľvek vedľa Bridgit Mendler !

To nie je všetko. Blond kráska sa vrhla aj do hudobného priemyslu a zahodila tri albumy Stredoškolský muzikál ! Jej najnovšie LP, Príznaky , vyšiel v máji 2019 a fanúšikovia ho majú stále opakovaný. Herečka sa vydala za skladateľa Christopher French v roku 2014 a nemohli byť spolu roztomilejší. Dvojica privítala prvé spoločné dieťa v roku 2021 Mach.

7 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Disney Channel

Lucas Grabeel si zahral Ryana Evansa

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo mu ide.

8 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

S láskavým dovolením Lucas Grabeel/Instagram

Čo teraz Lucas Grabeel chystá?

Lucas pokračoval v konaní potom Stredoškolský muzikál , v hlavnej úlohe Návrat do Halloweentownu , Alice hore nohami , College Road Trip , The Adventures of Food Boy , Mlieko , Lock and Roll Forever , Pobozkal som upíra , Virgínia , Tancujúci ninja , Smallville , Vysnená práca Draci , Divoký západ šerifa Callieho , Prepnuté pri narodení , Dragons: Race to the Edge , Malé ženy , Duchovná jazda zadarmo , pinky Malinky , Elena z Avaloru , Family Guy a viac. Bývalá hviezda Disney si založila aj vlastnú produkčnú spoločnosť.

9 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Disney Channel

Corbin Bleu hral Chada Danfortha.

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo mu ide.

10 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Paul Zimmerman/Shutterstock

Čo je v súčasnosti Corbin Bleu?

Corbin získal obrovské množstvo rolí HSM ! Zjavil sa v Skočiť dovnútra! , Let 29 dole , Tajomstvo čarovnej tekvice , Voľný štýl , Hannah Montana , Krásny život: TBL , Tonka Chuck a priatelia: Big Air Dare , Napísať lásku na ruky , Scary or Die , Cukor , Jeden život žiť , Sestra 3D , Opičia labka , Megachurchská vražda , Kráčať Jazdiť Rodeo. , Ovidius a umenie lásky , Čarodejnice v lese a viac.

Herec tiež súťažil v siedmej sezóne roku Tanec s hviezdami , kde sa umiestnil na druhom mieste. Hral na mnohých miestach na Broadwayi, produkoval niekoľko televíznych relácií a filmov a vydal dva vlastné štúdiové albumy! Oženil sa so svojou dlhoročnou priateľkou, Sasha Clements , v roku 2016.

11 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Disney Channel

Monique Coleman si zahrala Taylor McKessie

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo sa teraz snaží.

12 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Broadimage/Shutterstock

Čo teraz Monique Coleman robí?

Potom, čo hral in Stredoškolský muzikál , Objavila sa Monique Sladký život Zacka a Codyho , Osloboďte bradavku , Zoznam No Kiss Naomi a Ely , Štvrté dvere , A sme tu znova , Sme rodina , Usmernenie , Vonkajší muž , Stalo sa F *** , Zlomená hviezda , I Am Somebody’s Child: The Regina Louise Story a ďalšie. Rovnako ako Corbin súťažila Tanec s hviezdami . Zúčastnila sa tretej sezóny, kde skončila na štvrtom mieste.

Brunetková kráska sa vydala za basketbalistu Walter Jordan v roku 2012. Vo februári 2021 oslávili 9. výročie svadby. Ste všetko, čo som sa bál chcieť - a viac, ako som veril, že som si zaslúžil. Ukotvuješ ma, aby som sa mohol vznášať, napísala herečka na Instagram. Odstraňujete moju neistotu, spochybňujete moju neveru a ste neustále dobrodružstvo. Ďakujem, že si ma držal pri sebe a vždy ma dvíhal.

13 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Disney Channel

Bart Johnson hral trénera Jacka Boltona

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo mu ide.

14 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Broadimage/Shutterstock

O čo sa Bart Johnson chystá?

Bart môže byť v srdciach fanúšikov vždy trénerom Boltonom, ale to mu nezabránilo v tom, aby toho dosiahol veľa Stredoškolský muzikál . Zahral v Simon hovorí , Užívanie 5 , Šťastná dolina , Murder Dot Com , Dezert , Zlý anjel , The Yankles , Zvieratá , Monštrum Mutt , Drsný život Veroniky Lambertovej , Vtáčí pes , Upír U , Vianočné prianie , Krásna vlna , Zelený príbeh , Smrteľná posadnutosť , Zoznam klientov , Saratovov prístup , Vianočný duch , #Podrobok , Skriňa 13 , Perfektné na papieri , Bez názvu navždy mladý , Život Gortimera Gibbona na normálnej ulici , Malé ženy (popri jeho HSM stojí Lucas!), Zločin v malom meste , Dovolenka pre hrdinov a viac. Je ženatý s Blake Lively Sestra Robyn Lively a pár zdieľajú spolu tri deti.

15 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Disney Channel

Alyson Reed si zahrala pani Darbusovú

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo sa teraz snaží.

16 zo 16

Stredoškolské hudobné obsadenie Kde sú teraz

Picture Perfect/Shutterstock

Na čom je Alyson Reed teraz?

Alyson ďalej hrala Madison High , Šanca , Ad Astra a viac. Hostila aj v mnohých televíznych reláciách vrátane Moderná rodina , Grey's Anatomy , Zúfalé manželky , Kosti , CSI , NCIS a Šialení muži .