Účinkujúci „High School Musical“, vrátane Zaca Efrona, zjednotenie v Disney Special

Volá všetky divoké mačky! Herecké obsadenie Stredoškolský muzikál sa znova spojí pomocou Zoom pre Disney Family Singalong špeciálne vysielanie 16. apríla ABC .

Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Corbin Bleu, Monique Coleman, Lucas Grabeel a áno, dokonca Zac Efron , sa zúčastní. Podľa Konečný termín , predstavia herci špeciálne domáce predstavenie We’re All In This Together, ktoré sa ironicky stalo dokonalou hymnou na tieto znepokojujúce časy uprostred globálnej pandémie.

Režisér Kenny Ortega uznal túto súvislosť a uviedol, že singalong je príležitosťou na posilnenie nálady pre tých, ktorí sa k nám pripojili v rámci vysielania. Ortega sa s Deadline podelil o to, že mu ľudia poslali videá, kde We & aposre All In This Together spievali maskovaní zdravotníci na chodbách nemocníc. Je to naozaj príjemná zábava, ktorá spája veľa mladých ľudí, ktorí sa združujú pod textom tejto piesne pre show, “uviedol.Pred týmto oznámením niektorí členovia HSM Účinkujúci už prevzali iniciatívu, aby povzbudili fanúšikov touto piesňou na sociálnych sieťach. Tisdale, ktorá hrá včeliu kráľovnú Sharpay Evans, zdieľala TikTok, kde prostredníctvom nej pribila pôvodnú choreografiu Instagram :

Disney & aposs Na samostatnom podujatí sa predstavia aj Christina Aguilera ( Mulan ), Auli'i Cravalho ( Moana ) , Luke Evans ( Kráska a zviera ), Jordan Fisher ( Moana ) a Josh Gad ( Zmrazené , Kráska a zviera ).

Môžete sa naladiť do Disney Family Singalong tento štvrtok 16. apríla o 20:00 na ABC.