Tu je dôvod, prečo sa Henryho nebezpečenstvo od Nickelodeona skutočne skončilo

Henry Danger bol zdanlivo zrušený

Nickelodeon

Trpko sladký koniec! Henry Danger sa rozlúčil s Nickelodeonom v marci 2020, ale fanúšikovia si už prajú návrat!

Hrajú Jace Norman , Riele Downs , Cooper Barnes , Sean Ryan Fox , Ella Andersonová a Michael D. Cohen „Táto šou sa vysielala na Nickelodeone päť sezón od roku 2014 do roku 2020. Séria o superhrdinoch nasledovala po chlapcovi menom Henry (AKA Kid Danger), ktorý získal prácu ako pomocník známeho mestského superhrdinu, kapitána Mana. Henry musel vyvažovať ako superhrdina, zachraňovať mesto a tajiť ho pred svojimi priateľmi a rodinou, a to všetko počas školy a riešenia domácich úloh, dievčat a všetkého, čo k tínedžerskému veku patrí.teddy od šťastia charlie teraz

Aj keď sa Jace v blízkej budúcnosti úplne nevráti do Nickelodeonu, zopakoval si svoju úlohu teenagerského superhrdinu Henryho Harta pre špeciálnu epizódu Henry Danger spinoff show, Sila nebezpečenstva ! Táto konkrétna epizóda mala premiéru v novembri 2020 a mal Henry ukradnúť pozornosť kapitána Mana od jeho nových pomocníkov a oni neboli z toho príliš šťastní .

Predtým, ako sa Jace stal hosťujúcou hviezdou, sa s postavou emocionálne rozlúčil po nakrútení posledného dielu šou.

Mám dobrý pocit zo spôsobu, akým ukončujem svoj príbeh, je to horkosladké, ale je to pekné, povedal video zo zákulisia od Henry Danger Posledné dni. Existuje určité množstvo úspechov „urobili sme to“. Mnoho ľudí je smutných a je za tým aj smútok, ale je to tiež ako wow, naozaj sme to urobili a naozaj sme to rozsvietili a mám z toho dobrý pocit.

Pri rozhovore o vplyve relácie s FLAUNT v novembri 2018, vysvetlil Jace, povedal by som to Henry Danger je posledným detským sitcomom.

Keď som mal päť rokov, pozeral som televíziu a premýšľal, to je to, čo chcem robiť, a teraz som tu a je to vďaka vám, priatelia, a vždy budete súčasťou mojej duše a Henry Danger bude vždy súčasťou mojej identity, žiarila mladá hviezda v samostatnom videu z portálu Henry Danger nastaviť zdieľané prostredníctvom služby YouTube v marci 2020.

Ale ak sa už vrátil k svojej úlohe Henry/Kid Danger, prečo Henry Danger musíš skončiť? No, Vegánsky zážitok urobili nejaké vyšetrovanie a odhalili skutočný dôvod, prečo je načase rozlúčiť sa s fanúšikmi obľúbenou sériou Nickelodeon. Prejdite sa v našej galérii a zistite, prečo Henry Danger naozaj skončil.

1 zo 4

jace-norman-henry-nebezpečenstvo

Nickelodeon

má jacob sartorius priateľku?

Začiatok a koniec

Séria Nickelodeon mala premiéru 26. júla 2014! Po piatich sezónach a 121 epizódach sa to skončilo 21. marca 2020.

2 zo 4

Jace Norman ponúka „Henry Danger“ emocionálne zbohom po skončení poslednej epizódy

Instagram

Záverečná epizóda

V Henry Danger Posledná epizóda, Swellviewov darebák Drex uvádza svoj zlý plán do pohybu. Kid Danger a Captain Man musia zastaviť Drexa, než si zotrie spomienky na všetkých obyvateľov fiktívneho mesta. Henry/Kid Danger sa obetuje, aby zachránil mesto. Aj keď Swellview organizuje pohreb pre Kid Danger, Henry sa zúčastňuje, pretože obyvatelia mesta nevedia, že bol ich hrdinom. Potom sa ukázalo, že aby sa zachránil, Henry mal po celý čas superveľmoc silového poľa. Predtým, ako sa šou skončí, sa Henry rozlúči a sľúbi, že sa vráti na Deň vďakyvzdania.

spieval zac efron v nejakom hsm

3 zo 4

frankie-grande-henry-nebezpečenstvo

S láskavým dovolením Nickelodeon

Prečo sa „Henry Danger“ skončil?

Všetko dobré musí raz skončiť! Za koncom nie je nič dramatické Henry Danger v skutočnosti bolo len načase, aby sa Henryho príbeh skončil a ďalší začal.

Počas Henry Danger Finálová sezóna, Nickelodeon, oznámil spinoff show Sila nebezpečenstva . Brian Robbins , povedal prezident, zábava pre deti a rodinu, ViacomCBS Domestic Media Networks Rozmanitosť vo vyhlásení, že ich plánom so šou bolo pestovať originálne franšízy ako Henry Danger rozšírením ich svetov prostredníctvom nových postáv a ďalších dobrodružstiev s vysokými vkladmi.

4 zo 4

Sila nebezpečenstva Henryho Danger Spinoff

Nickelodeon

Spinoff „Nebezpečná sila“

Hrajú Havan Flores , Terrence Little Gardenhigh , Dana Heath a Luca Luhan , nasleduje akčná séria Henry Danger postavy kapitán Man a Schwoz pri výcviku novej skupiny cvičiacich hrdinov: Chapa, Miles, Mika a Bose.