Tu je kto môže hrať mladého Willyho Wonku v prequeli „Čokoládovej továrne“

Vitajte v dennej prestávke Coolshippodcast & Aposs! Tu & amp; rozpis dneška & aposs najhorúcejšie popkultúry a príbehy o životnom štýle, aké ste počuli na Coolshippodcast Nights vysielaných po celej krajine. Pozrite sa na dátum vydania Wonka prequel, rodinná dráma Wendy Williamsovej a ďalšie a ďalšie nižšie.

Wonka Prequel dostane dátum vydania

Po piatich rokoch vývoja Wonka , prequel film, ktorý bude skúmať začiatky fiktívneho cukríka, bude uvedený do kín 17. marca 2023. Zdá sa, že Warner Bros. pozerá na Toma Hollanda a Timothée Chalameta ako na najlepších uchádzačov o titulnú postavu Willyho Wonka. (cez Urýchľovač )Najlepšie veci, na ktoré Amerika zdôrazňuje

Po roku ako 2020 nie je prekvapením, že Američania sú v strese. Nedávny prieskum zistil, že peniaze, politika a koronavírusy patria medzi päť najlepších stresových faktorov pre amerických občanov. (cez SWNS Digital )

Prezident Trump vytvoril záhradu amerických hrdinov

Dva dni predtým, ako Trump odstúpil z funkcie prezidenta Spojených štátov, nariadil postaviť 250 historických osobností a osobností celebrít, aby vznikla Národná záhrada amerických hrdinov. Medzi číslami sú George Washington, Benjamin Franklin, Helen Keller, Amelia Earhart, Ruth Bader Ginsburg a Kobe Bryant. (cez Biely dom )

Bývalý hráč NBA Delonte West je najatý v rehabilitačnom zariadení

Potom, čo bol videný s prosbou o zmenu na kraji cesty, Mark Cuban vypátral bývalého hráča Dallasu Mavericks Delonteho Westa a presvedčil ho, aby vyhľadal ošetrenie na jeseň 2020. West je teraz zamestnaný v rovnakom zariadení, v ktorom s ním zaobchádzali ako v minulosti naďalej pracuje na svojom zdraví. (cez TMZ )

Rodinná dráma Wendy Williamsovej sa odvíja v éteri

Tommy Williams, mladší brat Wendy Williamsovej, obvinil televízneho hostiteľa, že cez víkend vynechal pohreb svojej matky a apossa. Williamsová vzniesla obvinenie siedmimi minútami na vzduchu a tvrdila, že sa nielen zúčastnila na bohoslužbe, ale že Tommy začal uprostred pohrebu s mladým príbuzným násilnú bitku. (cez TooFab )

Dwyane Wade zverejnil fotografiu vo svojom narodeninovom obleku

Dwyane Wade nedávno dosiahol 39 rokov a na svojom Instagrame zverejnil odhalujúcu fotografiu, ktorá šokovala jeho deti. Jeho 18-ročný syn a 13-ročná dcéra sa vyjadrili k pikantnému obrázku, čím dokázali, že nie sú na tento post svojho otca pripravení. (cez Strana šesť )