Tu sú informácie o víťazných hviezdach doteraz

víťazný-hlavný

Pred viac ako 10 rokmi fanúšikovia očarili Victoria Justice Spevácke schopnosti, keď Víťazný premiéra mala Nickelodeon v marci 2010. Po sedemročnej pauze od hudby sa speváčka vrátila s príspevkom nazvaným Treat Myself v decembri 2020.

živé a maddie nové epizódy

Prisahal som vám, chlapci, a sebe, že vydám hudbu v roku 2020. Mojou nádejou bolo dokončiť celý hudobný projekt a vydať album alebo EP, ale rok 2020 samozrejme nevyšiel presne tak, ako mnohí z nich. sme plánovali. A namiesto toho, aby som o tom všetkom premýšľal, som len premýšľal. F – k to. Len to tam dám, Victoria napísal na Instagram v tom čase. Za posledných niekoľko rokov som napísal [a] nahral mnoho piesní, ale najmä táto má posolstvo, o ktorom si myslím, že je teraz dôležitejšie než kedykoľvek predtým. Viem, že tento rok bol pre mnohých z nás taký ťažký. Boli sme nútení tráviť viac času sami so sebou ako kedykoľvek predtým. Čo môže byť v niektorých dňoch dobrá vec a v iných nie tak dobré. Ten hlas v našich hlavách nás môže zbúrať, prinútiť nás pochybovať o sebe [a] priamo klamať. Chcel som, aby ste vedeli, že nie ste sami.

Ako fanúšikovia vedia, Victoria po boku hrala ako Tori Vega Matt Bennett , Ariana Grande , Avan Jogia , Liz Gillies, Daniella Monet , Michael Eric Reid , Leon Thomas III a viac. Šou bola o Toriinom živote potom, čo bola pozvaná na prestížnu strednú školu Hollywood Arts High School. Fanúšikovia sledovali, ako sa tínedžerka a jej noví priatelia ocitli v rôznych lepkavých situáciách. Víťazný vysielaný na Nickelodeone štyri sezóny a skončil 2. februára 2013.O čo sa herci starajú od skončenia predstavenia? Niektoré hviezdy pokračovali v herectve a získali mnoho hlavných úloh, zatiaľ čo iné zmizli z Hollywoodu a založili si vlastné rodiny! Ale tak či onak, všetky za tie roky určite veľa vyrástli. V skutočnosti niektorí dokonca dráždili a Víťazný reštartujte v priebehu rokov.

Netvrdím, že neboli žiadne diskusie, ale len hovorím, kto vie? Povedala Victoria Zábava dnes večer v marci 2021. Myslím si, že v tejto chvíli si nemyslím, že existujú nejaké konkrétne plány, [ale] nikdy neviete, čo sa stane v budúcnosti.

V galérii sa pozrite, aké je obsadenie Víťazný je až dodnes.

1 zo 14

Víťazné obsadenie Kde sú teraz

Nickelodeon

Victoria Justice si zahrala Tori Vega

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo sa teraz snaží.

2 zo 14

Nickelodeon najlepší priatelia, ako vyzerajú teraz

Shutterstock

O čo sa Victoria Justice teraz snaží?

Victoria potom nespomalila Víťazný . Šla ďalej hviezdiť Očné cukríky , Rocky Horror Picture Show: Urobme znova Time Warp , Vyhnanci , Väčšie , Zoznam No Kiss Naomi a Ely , Letná noc a viac!

Vkročila tiež do hudobného priemyslu a vydala dva singly rokov s názvom Gold a Girl Up. Potom sa vrátila k hudbe v decembri 2020. Herečka si urobila obrovské meno aj vo svete módy! Pokiaľ ide o jej milostný život, v súčasnosti randí Reeve Carney , ale bol predtým prepojený s Pierson šuká , Ryan Rottman a Josh Hutcherson .

3 zo 14

Víťazné obsadenie Kde sú teraz

Nickelodeon

Andreho Harrisa si zahral Leon Thomas III

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo mu ide.

4 zo 14

Odhaľte všetky celebrity, na ktorých ste zabudli ako hosť

Broadimage/Shutterstock

Čo teraz Leon Thomas III robí?

Nasledujúce Víťazný, Leon pokračoval v získavaní mnohých veľkých rolí vrátane Hriechy našej mládeže , Spokojnosť , Utečený ostrov , Detroit , Neistý , Pán predseda študentského zboru a viac. V priebehu rokov vydal tri albumy a bol aj koproducentom Príspevok Malone Je LP Stoney.

ktorý hrá parkera v živ a maddie

5 zo 14

Víťazné obsadenie Kde sú teraz

Nickelodeon

Matt Bennett si zahral Robbieho Shapira

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo mu ide.

6 zo 14

nerdy nickelodeon hviezdy, ktoré sú teraz horúce

John Salangsang/Shutterstock

Čo má Matt Bennett teraz?

Víťazný bol to len začiatok pre Matta! Ďalej hral v množstve filmov a televíznych relácií vrátane Ja a Earl a Dying Girl , Stanfordský väzenský experiment , Mansonova rodinná dovolenka , Ja mu ju , Nebojte sa, pešo sa ďaleko nedostane , Americký vandal a viac. Bývalá hviezda Nickelodeonu bola hostiteľom aj webovej série Nerdy Jobs späť v roku 2013. Zahodil tiež tri albumy plné bopsov, TBH.

7 zo 14

Víťazné obsadenie Kde sú teraz

Nickelodeon

Liz Gillies hrala Jade West

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo sa teraz snaží.

8 zo 14

„Víťazná“ hviezda Liz Gillies sa vydala za Michaela Corcorana - vnútri svadby

Erik Pendzich/Shutterstock

Čo teraz Liz Gilliesová robí?

Liz pokračovala v úlohe Fallona Carringtona v hitparáde Dynastia . Tiež sa objavila v Arizona , Sex a drogy a rokenrol , Dovolenka , Winx Club , Zabíjanie ocka , Zviera a viac. Herečka sa vydala za svoju dlhoročnú lásku Michael Corcoran 8. augusta 2020.

9 zo 14

Víťazné obsadenie Kde sú teraz

Nickelodeon

Ariana Grande si zahrala Cat Valentine

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo sa teraz snaží.

10 zo 14

miley cyrus na hannah montana
Od Broadway Babe po hudbu Superstar! Ariana Grande

Matt Baron/Shutterstock

Na čom je Ariana Grande teraz?

ICYMI, Ariana sa stala jednou z najúspešnejších popových hviezd na svete. Po Víťazný skončila, pokračovala vo svojej úlohe Mačky v sérii spinoff Sam & Cat . Zahrala si aj v Kričiace kráľovné a Lak na vlasy! Naživo . Potom sa ponorila do hudobného priemyslu, za tie roky vydala šesť štúdiových albumov, prekonala množstvo rekordov, získala množstvo ocenení a vypredala veľa svetových turné!

Tiež zostala dosť zaneprázdnený v romantickom oddelení ! Randila Graham Phillips , Jai Brooks , Pete Davidson , Mac Miller , Nathan Sykes , Veľký Sean a Ricky Alvarez . V máji 2021, vydala sa Dalton gomez .

11 zo 14

Víťazné obsadenie Kde sú teraz

Nickelodeon

Avan Jogia si zahral Becka Olivera

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo mu ide.

12 zo 14

Nickelodeon má teraz 16 rokov

Stephen Lovekin/Shutterstock

Na čom je Avan Jogia teraz?

Potom Avan dosiahol veľa Víťazný ! Dostal role v Skrútené , Ulice nádeje , Desať tisíc svätých , Som Michael , Ted 2 , Robí , Poslední tínedžeri apokalypsy , Topiaci sa , Suita Shangri-La , Vyhnanci (v ktorom tiež hrala Victoria!), Ochrany duchov , Rok veľkolepých mužov , Sen noci svätojánskej , Nový romantik , Papierový rok , Teraz Apokalypsa , Šachta , Zombieland: Dvakrát klepnite , Manželka umelcov a viac.

13 zo 14

Víťazné obsadenie Kde sú teraz

Nickelodeon

Daniella Monet hrala Trinu Vega

Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili, o čo sa teraz snaží.

14 zo 14

christina aguilera nový album blondínka
nickelodeon súrodenci bratia sestry teraz

Broadimage/Shutterstock

Na čom je Daniella Monet teraz?

Daniella potom pokračovala v konaní Víťazný skončilo, hviezdilo v Pomerne zvláštne leto , Bez názvu navždy mladý , Keď zavolá povinnosť , Škola krásy , Baby Daddy a ďalšie. Herečka privítala so snúbencom dve deti, Andrew Gardner .