Tu je to, na čom bol Lucas Till od premiéry filmu Hannah Montana: Film

Bez názvu-1

Moviestore/Shutterstock

Všetci dospelí! Lucas Till hviezdila po boku Miley Cyrus v Hannah Montana: Film kedy mala premiéru v roku 2009. Herec stvárnil postavu Travisa, ktorá sa šialene zamilovala do fiktívnej Miley Stewart (a Hannah Montany) po tom, ako sa presťahovala späť domov do Tennessee.

halloween city cast vtedy a teraz

To musia stále prevádzkovať na Disney Channel, pretože ten film vyšiel pred siedmimi rokmi a stále ku mne chodia malé dievčatá, povedal Lucas. Sprievod v roku 2017 o svojej odpočinkovej úlohe. Hovorím: „Mal si asi 3 roky, ako to vieš?“ Hannah Montana neberie zo mňa žiadnu neúctu, pretože mi to urobilo veľa láskavostí.Kým rodák z Texasu mal niekoľko rolí, než sa objavil vo filme Disney, Hannah Montana: Film určite dajte jeho meno na mapu. Potom, čo hral vo fanúšikovsky obľúbenom hudobnom filme, v ktorom sa Lucas zúčastnil Hoedown Throwdown, si zahral aj Taylor Swift Milostný záujem o hudobné video You Belong With Me.

Keď prišlo na zamykanie pier s oboma jeho poprednými dámami, Lucas povedal, že bol veľkým fanúšikom bozkávania s Taylor.

Bozkávanie Taylora sa mi páčilo trochu viac, povedal MTV v roku 2009. Možno som do nej [zamilovaný]. Možno mám od svojich 16 rokov.

Potom, čo sa stal srdcom, Lucas začal získavať viac filmových rolí. Potom, čo sa objavil v niekoľkých akčných a superhrdinských filmových trhákoch, sa stal hviezdou CBS. MacGyver reštartovať.

Niektoré dni to môže byť trochu stresujúce, pretože musíte vyriešiť problém, aj keď je tam všetko a oni vám hovoria, čo máte robiť. Niekedy ani nevedia, ako by to malo vyzerať, a do MacGyveringu toho musíte dať svoj vlastný štýl, povedal tiež. Sprievod o hraní rolí. Naučil som sa vyrábať zubnú pastu pre slony. V zásade sa rozširuje veľmi rýchlo a používam ho na záchranu dňa v epizóde. Naučil som sa vyrábať endoskop pomocou švajčiarskeho armádneho noža, kamery v mobilnom telefóne, mobilného telefónu a žuvačiek. O niektorých veciach sa dá diskutovať, či to funguje alebo nie; niektoré z nich skutočne fungujú.

Za tie roky sa Lucas v Hollywoode definitívne preslávil! Prejdite sa v našej galérii, aby ste zachytili život herca z jeho Hannah Montana dni doteraz.

1 zo 4

Tu

YouTube

Hviezda hudobného videa

V roku 2009 si najslávnejšie zahral vo videu You Belong With Me.

2 zo 4

Tu

Kmberley French/Paramount/Kobal/Shutterstock

meno bývalého priateľa ariany grande

Úloha „Monster Trucks“

Lucas stvárnil Trippa vo filme 2017 Monster Trucks .

3 zo 4

Tu

Fox/Marvel 20. storočia/Kobal/Shutterstock

Stať sa superhrdinom

Vo viacnásobnom X Men filmov, Lucas hral rolu Alexa Summersa/Havoka.

4 zo 4

Tu

Matt Baron/Shutterstock

„MacGyver“

V rokoch 2016 až 2021 hral päť sezón v hlavnej úlohe v sérii CBS.