Tu je popísané, v čom spočíva obsadenie filmu „Sky High“ od premiéry filmu v roku 2005

Tu

Moviestore/Shutterstock

lindsey shaw a devon werkheiser

Predtým, ako tu bol Marvel Cinematic Universe, sa fanúšikovia superhrdinov s filmom z roku 2005 opravili Sky High !

Hrajú Michael Angarano , Danielle Panabaker , Mary Elizabeth Winstead , Stevenov prieliv , Nicholas Brown , Malika Haqq , Khadijah Haqq , Kurt Russell a Kelly Preston okrem iného film rozprával o Willovi Strongholdovi (hrá ho Michael), ktorý bol synom dvoch známych superhrdinov (hrajú ich Kurt a Kelly). Keď je čas, aby Will navštevoval Sky High, strednú školu pre začínajúcich hrdinov, teenager ešte nevyvinul žiadne schopnosti. Potom, čo bol zaradený na pomocnú dráhu na strednej škole, Will rozvinul otcovu silu a nechal svojich priateľov za sebou. Pri školskom tanci je nútený použiť svoje schopnosti na ochranu školy, keď sa nepriateľ jeho otca, Royal Pain, znova vynorí na revanš.Will má najväčších superhrdinov na planéte, možno históriu planéty, ako rodičia, a dokonca nemá ani špecifikácie o schopnostiach superhrdinu, a tak si ten stres, ktorý prežíva, ani neviem predstaviť, povedal Michael. MovieWeb po premiére filmu v roku 2005. Prechádza strednou školou; prežíva to, čo ja. To, čím si Will prešiel prvý deň, som prežil mesiac na strednej škole, keď som nikoho nepoznal, snažil som sa zapadnúť, snažiť sa, aby vás ľudia mali radi, a tak viem, čo prežíval; Myslím si, že veľa ľudí áno.

Aj keď od premiéry filmu uplynuli už niekoľko rokov, Nicholas sa nad filmom zamyslel počas rozhovoru s BuzzFeed v júli 2021. Herec, ktorý stvárnil Willovho najlepšieho priateľa Zacha, povedal: Ako tínedžer som bol rozhodne najpodobnejší Zachovi.

The Dedičstvo hviezda si tiež spomenula na epický moment, keď zistil, že bol obsadený. Kričal som a kričal - bol som s dvoma priateľmi v Pensylvánii, keď mi zavolali, a cítil som najväčšie vzrušenie, Minutemen kamenec tryskal. Stále sa však cítim tak, keď dostanem časť; Myslím si: ‚Páni, nemôžem uveriť, že som túto časť vyhral.‘ A potom som si hneď pomyslel, či ma na jeseň pustia z internátu - môj otec natiahol veľa nitiek, aby sa to stalo.

O všetky tie roky neskôr má stále epické spomienky na super výkonnú súpravu. Pamätám si, ako som jedného dňa vošiel do zvukovej scény a videl som autobus Sky High na tomto obrovskom hydraulickom systéme, ktorý sme použili na filmovanie scén, ako lietame po oblohe, aby sme sa dostali do školy, povedal Nicholas.

Prejdite sa v našej galérii a zistite, o čo sa jedná Sky High je až teraz!

1 zo 16

Tu

Suzanne Tenner / Walt Disney / Kobal / Shutterstock

Michael Angarano si zahral Willa Strongholda

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

2 zo 16

Tu

MediaPunch/Shutterstock

jeden strom kopec cast kde su teraz
Po úlohe Willa si herec zahral Umenie prežiť, Stanfordský väzenský experiment, 24, Knick, Umieram tu, mami, toto sme my a viac. V roku 2020 sa oženil s hereckou kolegyňou Maya Erskine a v máji 2021 privítali syna.

3 zo 16

Tu

Sam Emerson/Walt Disney/Kobal/Shutterstock

Layle Williams si zahrala Danielle Panabaker

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

4 zo 16

Tu

Broadimage/Shutterstock

Herečka môže byť známa svojimi úlohami na Disney Channel, ale naďalej v nej hrá Vaše, moje a naše , Žralok a Potrebná drsnosť , okrem iných úloh v hlavných úlohách. V roku 2014 bola obsadená ako Caitlin Snow / Killer Frost Šípka a odvtedy pokračoval v časti v The Flash, Legends of Tomorrow a Super dievča .

Danielle sa vydala za dlhoročnú lásku Hayes Robbins v roku 2017 a v apríli 2020 privítali svoje prvé dieťa.

nakreslili Seeley a Selena Gomez

5 zo 16

Tu

Suzanne Tenner / Walt Disney / Kobal / Shutterstock

Mary Elizabeth Winstead hrala Gwen Grayson

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

6 zo 16

Tu

Anthony Harvey/Shutterstock

Herečka sa odvtedy objavila v mnohých filmových a televíznych rolách vrátane Spectacular Now, Scott Pilgrim vs. svet, Dravé vtáky, Mercy Street, Fargo a viac.

7 zo 16

Sky High - 2005

Suzanne Tenner / Walt Disney / Kobal / Shutterstock

Nicholas Braun si zahral Zacha Brauna

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

8 zo 16

Tu

Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock

Nicholas sa ďalej objavil vo viacerých filmoch ako Disney Channel Original Minutemen a Program ochrany princeznej pred prijatím rolí v Ten, kto stojí v kúte , Rok veľkolepých mužov, Zola, nástupníctvo, 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím a viac.

9 zo 16

Tu

Suzanne Tenner / Walt Disney / Kobal / Shutterstock

Steven Strait hral Warren Peace

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

10 zo 16

Tu

ACAU / SIPA / Shutterstock

Sledovanie Sky High , Steven hral v Covenant, After, Revenge a televízne seriály Rozloha .

11 zo 16

Tu

Sam Emerson/Walt Disney/Kobal/Shutterstock

sledujte Disney potomkov online zadarmo

Malika a Khadijah Haqq hrali Penny Lent

Prejdite a zistite, o čo sa teraz zaujímajú.

12 zo 16

Tu

Mediapunch/Shutterstock

Dvojčatá sa viackrát objavili na Držíme krok s Kardashianmi v priebehu rokov. Khadijah sa oženil Bobby McCray v roku 2010 a spoločne zdieľajú tri deti. Malika zo svojej strany privítala syna v marci 2020 s bývalým priateľom O.T. genast .

13 zo 16

Tu

Sam Emerson/Walt Disney/Kobal/Shutterstock

Kurt Russell hral Steva Strongholda

Prejdite a zistite, o čo mu ide.

brandon rowland a hunter rowland

14 zo 16

Tu

Ken McKay/ITV/Shutterstock

Známa hviezda má aj naďalej veľkú kariéru v Hollywoode. V priebehu rokov hral vo filme Dreamer, Poseidon, Furious 7, The Fate of the Furious, F9, Guardians of the Galaxy Vol. 2, Tenkrát v Hollywoode, Vianočné kroniky a Vianočné kroniky 2 , medzi inými.

15 zo 16

Tu

Moviestore/Shutterstock

Kelly Preston si zahrala Josie DeMarco-Stronghold

Prejdite a zistite, o čo sa teraz snaží.

16 zo 16

Tu

Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

Pred jej smrťou v júli 2020 po boji s rakovinou prsníka sa herečka objavila v Posledná pieseň , Gotti, Struck, starí psi a viac.