Toto je skutočný dôvod, prečo Zac Efron nespieval v „stredoškolskom muzikáli“

Toto je skutočný dôvod, prečo Zac Efron nespieval v „stredoškolskom muzikáli“

Disney Channel/Kobal/Shutterstock

Od Stredoškolský muzikál Prvý hit Disney Channel v roku 2006, jedna vec bola pravda - Zac Efron je a vždy bude Troy Bolton. Preto keď sa správy prvýkrát objavili v ten deň Drew Seeley bol vlastne ten, ktorý vo filme spieval všetky Troyove vokály, fanúšikovia boli otrasení do základov.

Teraz, aj po rokoch, je jedna otázka stále na všetkých HSM myseľ fanúšikov - Prečo Zac nespieval? Od premiéry prvého filmu uplynuli už roky, ale všetci sa čudujú, prečo naň čakal Stredná škola muzikálu 2 podeliť sa so svetom o svoj skutočný spevácky hlas. Pravda, môže vás to prekvapiť! Ako fanúšikovia vedia, Drew Seeley Jeho hlas bol skutočne použitý počas prvého filmu.Dostal som sa do nepríjemnej situácie, priznal Zac Orlando Sentinel v roku 2017. Nie je to niečo, čo som očakával, že sa bude riešiť. Potom Stredoškolský muzikál vybuchla. Mám veľké šťastie, že Drew získal riadny kredit a tiež to, že som dostal príležitosť vrátiť sa a skúsiť to znova svojim vlastným hlasom. Je veľmi talentovaný. Považujem sa za bežné dieťa, ktoré dokáže niesť melódiu.

Drew zo svojej strany hovoril o celej situácii počas rozhovor z roku 2008 . Mám pocit, že Zac bol na to obsadený. Myslím si, že bol vo filme skutočne dobrý a očividne sa jeho kariéra rozbieha a ja mu prajem všetko najlepšie, povedal vtedy, nič, čo by musel vyhrať nad davom počas Stredoškolský muzikál prehliadka. Väčšina ľudí odpovedala: „Kde je Zac? Tu sú všetci ostatní. ‘Ale bol som prvý, kto sa každú noc dostal na pódium a myslím si, že do konca prvej piesne som vyhral nad davom.

Teraz samozrejme fanúšikovia vedia, že obaja chlapci majú úžasné spevácke hlasy, ale čo sa za tie roky o tejto záhade Disney Channel hovorilo? Prejdite si našu galériu a zistite skutočný dôvod, prečo Zac Efron nespieval Stredoškolský muzikál.

1 zo 4

obsadenie tínedžerského plážového filmu
Toto je skutočný dôvod, prečo Zac Efron nespieval v „stredoškolskom muzikáli“

Fred Hayes/Disney Channel/Kobal/Shutterstock

Prečo teda Zac nespieval v „High School Musical“?

Našťastie Zac prehovoril o celej situácii. V roku 2017 hovoril s Orlando Sentinel a vysvetlil, prečo je pre neho dôležité zaspievať všetky piesne HSM 2 po nespievaní v origináli HSM .

To bol pre mňa veľmi veľký bod. Musel som dať nohu a bojovať, aby som dostal hlas do týchto koľají, vysvetlil herec. V prvom filme, potom, čo bolo všetko zaznamenané, môj hlas nebol na nich. Skutočne mi nebolo vysvetlené. Jednoducho sa to tak stalo.

Ako fanúšikovia vedia, v priebehu rokov sa veľa hovorilo o tom, prečo to nebol Zac, ktorý spieval v týchto piesňach. V jednom momente boli fanúšikovia presvedčení, že piesne boli nahraté skôr, ako sa Zac prihlásil do filmu, a nebol dostatok času, aby ich zaznamenal. Toto bolo odhalené, keď Zac odhalil, že sa prvýkrát stretol Vanessa Hudgens počas konkurzov filmu. Pre tých, ktorí nevedia, boli manželia spolu prečítajte si scénu , a zvyšok, ako sa hovorí, bola história. Zo zvuku teda nikto nemá predstavu, prečo v prvom filme neboli použité Zacove vokály.

2 zo 4

Toto je skutočný dôvod, prečo Zac Efron nespieval v „stredoškolskom muzikáli“

Moviestore/Shutterstock

Bol Zac naštvaný, že nespieval pri prvom soundtracku k piesni „High School Musical“?

Napriek tomu, že Zac vždy chválil Drewove epické vokály, priznal, že bolo trochu nepríjemné hrať vo filme, ale nemal svoj hlas na skladbách.

Na prvom albume som ani nespieval. Nebol to môj hlas vo filme. Aj keď som to chcel urobiť, povedal Valiaci sa kameň v roku 2007. Čo teda robíte, keď má celé obsadenie prevziať cenu na Billboard Awards a váš hlas je na albume iba vo vybraných niekoľkých riadkoch? Cítil som sa extrémne previnilo.

3 zo 4

Toto je skutočný dôvod, prečo Zac Efron nespieval v „stredoškolskom muzikáli“

Fred Hayes/Disney Channel/Kobal/Shutterstock

Prečo Zac nevyšiel na turné „High School Musical“?

V roku 2006 HSM hviezdy sa spojili a vyrazili na cestu za ikonickými High School Musical: The Concert hrať všetky piesne z filmu v arénach pre tisíce fanúšikov, ale Zac tam nebol. Ako sa ukázalo, pracoval na Lak na vlasy v tej dobe, a aj keď sa špekulovalo, že to bol pravý dôvod, prečo nebol na ceste, priznal sa Valiaci sa kameň hudbu už nemohol zniesť.

Keby som to mal počuť Stredoškolský muzikál piesne už, asi by som skočil z niečoho veľmi vysokého, žartoval vtedy herec.

Kto zaujal jeho miesto ako Troy na turné? Jeho miesto, samozrejme, zaujal Drew!

O tom niet pochýb, fanúšikovia boli určite otrasení, keď videli spievať inú tvár podľa melódií, ktoré vtedy všetci poznali a milovali. Napriek tomu nič neprevyšovalo chémiu Naca a Vanessy na obrazovke, ktorí v tom čase tiež chodili s IRL.

4 zo 4

hsm reunion disney singalong

ABC

Prečo Zac nespieval počas nedávneho opätovného stretnutia „High School Musical“?

Pre tých, ktorým to chýbalo, celé obsadenie Stredoškolský muzikál sa znova spojili v televízii, aby odovzdali text ich úspešnej piesne We Are All In This Together na špeciálnu hudobnú udalosť s názvom Disney's Family Singalong ktorá sa konala 16. apríla 2020. Po skončení šou niektorí ľudia neboli šťastní, keď si všimli, že sa Zac piesne nezúčastnil. Namiesto toho poslal video správu nahratú na jeho telefón, ktorá bola použitá na predstavenie obsadenia.

Nickelodeon páry v reálnom živote

Ahoj všetci, dúfam, že ste v bezpečí, a že ste zdraví a darí sa vám v týchto bezprecedentných časoch čo najlepšie, povedala hviezda predtým, ako jeho spoluhráči začali spievať. Je mi veľkým potešením predstaviť hudobné vystúpenie niektorých z mojich najstarších priateľov a niektorých nových. Dúfam, že sa vám bude páčiť - a pamätajte: sme v tom všetci spolu.

Našťastie Monique Coleman bol tam, aby zachránil deň! Podelila sa o skutočný dôvod, prečo sa Zac na hudobnom čísle nezúčastnil, a ukázalo sa, že na vine je hercova zlá WiFi. Povedala Monique TMZ to posledné, čo počula, bol v Papue -Novej Guinei, kde natáčal pre svoju show Quibi, Zabitie Zaca Efrona .

Myslela som si, že je naozaj skvelé, že bol schopný prísť na poslednú chvíľu a len niečo urobiť, sklamala herečka. Zac je pre mňa jeden z najaktuálnejších ľudí, ktorých som poznal, a vždy bol veľmi založený a viac sa zaujímal o to, aby bol človekom ako celebritou, a ja to rešpektujem.

Pred zobrazením jeho video správy fanúšikom, hostiteľ Ryan Seacrest vysvetlil, že táto hviezda je skrývaná uprostred ničoho s nerovnomerným WiFi, ale nechce túto noc nechať ujsť.