Toto je skutočný dôvod, prečo sa film Austin & Ally od Disney Channel skončil

Tu

Jedná sa o smiech Prods/Kobal/Shutterstock

Keď mal v decembri 2011 premiéru na Disney Channel, Austin a Ally sa okamžite stal obľúbeným fanúšikom. Teraz sú to viac ako štyri roky, keď sa šou skončila, a fanúšikovia si už prajú návrat. Ale nie sú jediní! Povedala Laura Marano - ktorá si fanúšikovia pamätajú, ako hrala Ally Dawson Vegánsky zážitok výlučne vo februári 2020 a uviedla, že bude 100 % úspešná po reštarte.

Bola to jedna z najlepších skúseností v mojom živote, povedala vtedy herečka. Mám veľmi rád hercov a štáb.Okrem Laury séria hrala ross Lynch , Calum Worthy a Raini Rodriguez . Celé to bolo o tom, že plachá pesničkárka Ally vstúpila do čarovného hudobného dua s Austinom Moonom potom, čo ukradol jednu z piesní, ktorú napísala. Spoločne pracovali na hudbe, pričom sa naučili vyrovnať sa s Austinovou novoobjavenou slávou a ich možnými romantickými citmi voči sebe navzájom.

Prečo sa teda šou skončila? No, Vegánsky zážitok vykonali niektorí vyšetrovanie a odhalili skutočný dôvod, s ktorým sa fanúšikovia museli rozlúčiť Austin a Ally v roku 2016. Prezrite si našu galériu a zistite, prečo sa séria Disney Channel skutočne skončila.

uviaznuté v stredných menách znakov

1 z 5

nina nesbit a ed sheeran
Tu

Jedná sa o smiech Prods/Kobal/Shutterstock

Kedy sa „Austin & Ally“ začalo a kedy sa skončilo?

Šou Disney Channel mala premiéru 2. decembra 2011 a skončila sa 10. januára 2016 po štyroch sezónach a 87 epizódach.

2 z 5

Tu

Jedná sa o smiech Prods/Kobal/Shutterstock

Čo sa stalo vo finále série „Austin & Ally“?

Posledná epizóda trvala štyri roky a fanúšikovia boli v šoku, keď Austin a Ally už neboli pár. Po ich rozpade bývalý pár už nehovoril, ale boli nútení sa znova spojiť a predvádzať Helen Show . Akonáhle sa postavili na pódium, Austin a Ally si uvedomili, že majú byť a dali sa znova dohromady. Potom sa šou opäť pozrela do budúcnosti a o 10 rokov neskôr sa pár vzal a mal dve deti!

Akonáhle bolo finále odvysielané, povedala Laura TVLine v januári 2016, že bola skutočne spokojná s tým, ako sa to skončilo.

kto randí zendaya v roku 2016

3 z 5

Tu

Jedná sa o smiech Prods/Kobal/Shutterstock

Prečo sa „Austin & Ally“ skončil?

Pôvodne mala šou mať iba tri sezóny. Keď sa sieť stala veľmi úspešnou, sieť sa rozhodla pridať štvrtú a poslednú sezónu.

Boli by sme radi, keby sme v šou pokračovali navždy. Našim snom, keď sme s predstavením začínali, bolo zasiahnuť sto epizód a prišli sme celkom blízko. Stále sme mali veľa príbehov, ktoré sme chceli povedať, ale priemerná show Disney väčšinou trvá iba tri alebo štyri sezóny, spolutvorcovia. Kevin Kopelow a Heath Seifert povedal Rozmanitosť v januári 2016. V skutočnosti bola naša šou taká dobrá, ako keď sa skončila po tretej sezóne, ale pracovali sme skutočne tvrdo na tom, aby sme získali tieto posledné epizódy. Bolo to zaujímavé, pretože sme museli napísať koniec tretej sezóny, akoby bola posledná. Keď sme urobili finále štvrtej sezóny, vedeli sme, že sme skončili.

4 z 5

aké je obsadenie jessie
Tu

Jedná sa o smiech Prods/Kobal/Shutterstock

Aký bol posledný deň na nakrúcaní?

Veľmi emotívne, povedali Kevin a Heath. Celá sezóna bola veľmi emotívna, pretože sme vedeli, že show sa končí. Posledných niekoľko týždňov všetci neustále plakali a objímali sa. Každý deň sa dialo niečo „posledné“ - „Ach, toto je poslednýkrát, čo budú Ross a Laura spolu sedieť za klavírom,“ „toto je posledné vystúpenie“, „naposledy“ cvičebňa, atď. Kým sme posledný deň prestali strieľať, nikto nechcel odísť. Potom sme sa motali niekoľko hodín.

Laura tiež zvážila svoj posledný deň, keď s ňou hovorila TVLine.

Je to horkosladké. Vždy to trochu porovnávame s naším vyšším ročníkom na strednej škole. Pokračujeme v týchto priateľstvách, skutočne rodinných vzťahoch, ktoré sme za tie roky získali, ale je to ako: „Ideme na vysokú školu,“ vysvetlila.

5 z 5

Tu

Jedná sa o smiech Prods/Kobal/Shutterstock

Nechcem žiť večne Taylor Swift a Zayn

Vrátia sa „Austin a Ally“ niekedy späť?

Napriek tomu, že nebolo potvrdené žiadne stretnutie, herci viackrát povedali, že sú pripravení sériu reštartovať!