Toto je skutočný dôvod, prečo sa Hannah Montana v roku 2011 skončila

Tu

Dean Hendler/Disney Channel/Kobal/Shutterstock

Priaznivci Disney Channel sa rozlúčili s Hannah Montana Pred 10 rokmi, keď bola 16. januára 2011 odvysielaná posledná epizóda seriálu.

ako starý je spin z laboratórnych potkanov

Hudobná séria v hlavnej úlohe Miley Cyrus , Emily Osmentová , Mitchel Musso , Jason Earles , Billy Ray Cyrus a Moises árie doslova nasledoval príbeh dospievajúceho dievčaťa, ktoré prežilo to najlepšie z oboch svetov. Zo dňa na deň bola Miley Stewart vašim priemerným kalifornským tínedžerom, ale keď zapadlo slnko, vystupovala pre milióny kričiacich fanúšikov ako Hannah Montana. Šou bola počas svojej doby v sieti taká populárna, že dokonca priniesla film o blockbusterovom spinoffe, Film Hannah Montana .Po celý čas vo vzduchu, Hannah Montana bol známy svojimi chytľavými melódiami - spievanými samotnou hviezdou - a dôležitými lekciami, ktoré divákov naučil, pričom jedným z najdôležitejších bolo priateľstvo. Obsadenie a tí, ktorí seriál pôvodne sledovali, môžu byť už dospelí, ale stále existuje určitá nádej na možný návrat.

Pri oslavách 15-ročného výročia premiéry show v marci 2021 samotná Miley napísal srdečný list k postave Hannah.

Ahoj Hannah, už je to nejaký čas. Presne 15 rokov. Odkedy som si prvýkrát obliekol tie blonďavé rany na čelo, aby som čo najlepšie utajil svoju identitu, potom som sa navliekol do pukovo-ružového froté županu s bledým „HM“ cez [srdce]. Vtedy som nevedela ... tam by ste žili navždy, napísala herečka v príspevku na Instagrame. Nielen v [mojom srdci], ale [v srdciach] miliónov ľudí na celom svete. Aj keď ste považovaní za „alter ego“, v skutočnosti v mojom živote bolo obdobie, keď ste v rukavici držali viac mojej identity, ako ja v holých rukách.

Miley si spomenula na Hannah ako na raketu, ktorá ma vyletela na mesiac a nikdy ma nevrátila späť, a poznamenala, že tým všetkým prešli spolu. Bývalá hviezda Disney Channel ukončila svoje posolstvo a napísala: Hannah, dúfam, že ma počuješ a veríš, že tieto slová sú pravdivé. Máte všetku moju lásku a úprimnú vďačnosť. Vdychovať do vás život tých šesť rokov bola pocta.

Ako sa hovorí, všetko dobré musí raz skončiť. Aký bol však skutočný dôvod Hannah Montana skončil, keď skončil? A vráti sa niekedy k televízii? Všetky podrobnosti nájdete v našej galérii!

1 z 5

zoey 101 prom dance celá epizóda
Tu

Disney Channel/Kobal/Shutterstock

Kedy sa „Hannah Montana“ začala a kedy skončila?

Séria Disney Channel mala premiéru 24. marca 2006. Po štyroch sezónach a 98 epizódach sa 16. januára 2011 skončila.

2 z 5

Tu

Moviestore/Shutterstock

Čo sa stalo počas záverečnej epizódy seriálu?

S názvom Kamkoľvek idem, posledný Hannah Montana epizóda bola totálna slza. Potom, čo Miley naberá filmovú úlohu v Paríži, sa rozhodne vzdať sa svojich vysokoškolských plánov s BFF Lilly. Aby sa Lilly nerozčúlila, Miley čaká do poslednej minúty, kým oznámi správy svojim priateľom. Potom, čo sa najlepší priatelia pohádajú, sa Miley rozhodne pozvať Lilly do Paríža. Tesne predtým, ako sa chystajú vzlietnuť, Lilly hovorí, že aj keď je to jedna vec, ktorú spolu neurobia, namiesto na výlet do Paríža pôjde na vysokú školu.

Na veľké prekvapenie Lilly je, že v deň sťahovania na vysokú školu sa z jej spolubývajúcej stala Miley. Nakoniec film odovzdala, aby bol na vysokej škole so svojou najlepšou. Predtým, ako sa premietli kredity šou, fanúšikovia sledovali, ako Miley a Lilly vyrastajú v návratovej montáži k piesni Hannah Montana „Vždy si ťa zapamätám“.

3 z 5

kedy vychádza piaty album harmónie
Tu

Disney Channel/Kobal/Shutterstock

Prečo sa „Hannah Montana“ skončila?

Počas rozhovoru pre ňu Časopis Elle Titulný príbeh z júla 2019, Miley odhalila okamih, kedy sa z nej chcela vymaniť Hannah Montana škrupinu a pokračovať v šou.

Keď som mala 18, chcela som [ísť ďalej], pretože to bolo smiešne, povedala herečka. V tej chvíli, keď som mal sex, som sa na niečo podobal, nemôžem si znova nasadiť parochňu f -king. Začalo to byť divné. Pripadalo mi to ako ... Bol som dospelý.

4 z 5

Tu

Disney Channel/Kobal/Shutterstock

Vráti sa show niekedy na Disney Channel?

Aj keď existuje žiadny reštart sa neplánuje Miley zatiaľ prejavila záujem prinútiť Hannah vrátiť sa.

V určitom okamihu som určite, vyberám parochňu z úložiska, povedala speváčka počas rozhovoru s Nashvilleova rieka 107,5 Rozhlasová stanica v októbri 2020.

je stretnutie gala vysielané v televízii

Billy Ray hovoril aj o možnosti pracovať na a Hannah Montana prequel. Hovoria o tom, že urobím prequel, čo by som pre mňa urobil tak, že by som to urobil srdcom, povedal HollywoodLife v januári 2020. Pretože to znamená, že dostanem späť svoju parmicu.

5 z 5

Tu

Disney/Kobal/Shutterstock

Chce herecké obsadenie reštartovať „Hannah Montana“?

Okrem Billyho Raya a Miley herecké obsadenie mlčalo o repríze svojich postáv na Disney Channel. Ale speváčka skupiny The Climb má rozhodne záujem vylamovať blond parochňu. V skutočnosti povedala Carolina Ráno s Gregom T. v auguste 2020 sa pokúša neustále používať túto parochňu.