Tu je skutočný dôvod, prečo sa „Veľa šťastia Charlie“ v roku 2014 skončilo

Aký je skutočný dôvod „Veľa šťastia Charlie“? Sme z toho stále smutní

Disney Channel

Možno sa tomu ťažko verí, ale už je to viac ako sedem rokov Veľa šťastia Charlie ukončený. Je vážne šokujúce, ako rýchlo čas plynul! Pre tých, ktorí zabudli, sa séria Disney Channel po premiére rýchlo stala jednou z najobľúbenejších relácií v sieti a fanúšikovia boli zdrvení, keď sa to skončilo.

Ako fanúšikovia vedia, veselá séria zahviezdila Bridgit Mendler , Moje Talerico , Bradley Steven Perry , Jason Dolley , Leigh-Allyn Baker a Eric Allan Kramer ako rodina Duncanovcov. Nasledovala Teddy (hrá Bridgit), ktorá produkovala video denníky adresované jej sestre batoľaťu Charliemu (hrá Mia). Počas všetkých epizód nastal v Duncanovej domácnosti chaos, keď Teddy nakrúcala svoje videodeníky.Medzi epickým smiechom, hviezdnymi hviezdami a zmysluplnými lekciami z rodiny, Veľa šťastia Charlie bola to úplne obľúbená séria fanúšikov! Prečo sa to teda muselo skončiť? No, Vegánsky zážitok vykonali nejaké vyšetrovanie a my sme práve odhalili skutočný dôvod, prečo bola epická šou Disney Channel nútená ísť von. Prejdite sa v našej galérii a zistite, prečo Veľa šťastia Charlie naozaj skončil.

aký druh vtáka je individualista

1 z 3

škola rocku nickelodeon show
Aký je skutočný dôvod „Veľa šťastia Charlie“? Sme z toho stále smutní

Disney Channel

Kedy sa „Good Luck Charlie“ začalo a kedy sa skončilo?

Prvá epizóda mala premiéru 4. apríla 2010 - teda pred viac ako desiatimi rokmi! Posledná epizóda bola odvysielaná 16. januára 2014 po štyroch sezónach, 97 epizódach a jednom filme.

2 z 3

Aký je skutočný dôvod „Veľa šťastia Charlie“? Sme z toho stále smutní

Disney Channel/Slané/Kobal/Shutterstock

Ako sa skončilo „Veľa šťastia Charlie“?

V Veľa šťastia Charlie V záverečnej epizóde bolo pre Teddy ťažké vytvoriť si posledný video denník pre Charlieho, než odišla na vysokú školu. V jej posledný deň v meste prišiel do ich domu Teddyho priateľ zo strednej školy Spencer a obaja sa rozprávali, čo sa zdalo byť naposledy. To sa rýchlo zmenilo potom, čo sa rozhodli stať sa iba priateľmi. Teddy a Spencer sa zrazu pobozkali a dali sa znova dohromady, pretože ich vysoké školy neboli od seba príliš ďaleko.

Pokiaľ ide o zvyšok Duncanovho klanu, PJ sa spojil so svojim otcom a otvoril potravinový kamión, zatiaľ čo Gabe a suseda pani Dabneyová sa snažili zabrániť novému dieťaťu v meste, Mattovi, aby ťahalo žarty. Na konci epizódy, keď sú všetky konflikty vyriešené, sa rodina Duncanovcov posadila a dokončila posledný Charlieho denník. Spoločne si povedali, veľa šťastia Charlie.

Napriek tomu, že fanúšikovia milovali koniec show, niektorí stále dúfali v reštartovanie série!

kde sa nechalo svietiť natočené

3 z 3

Aký je skutočný dôvod „Veľa šťastia Charlie“? Sme z toho stále smutní

Disney Channel/Slané/Kobal/Shutterstock

koľko rokov má dievča od psa s blogom

Prečo sa „Veľa šťastia Charlie“ skončilo?

V roku 2014 Konečný termín oznámil, že štvrtá sezóna Veľa šťastia Charlie bude show posledná.

V mene všetkých v Disney Channel je pre nás veľkým potešením spolupracovať s mimoriadnymi producentmi Phil Baker , Drew Vaupen a Dan Staley a spisovateľov a štáb Good Luck Charlie, bolo prečítané vyhlásenie o zrušení. Nemohli sme snívať o lepšom obsadení ako Bridgit Mendler, Jason Dolley a mnoho hosťujúcich hviezd, vďaka ktorým je séria taká výnimočná.

Skutočný dôvod Veľa šťastia Charlie Koniec bol kvôli Pravidlo 65-epizódy Disney Channel . Pre tých, ktorí nevedia, pôvodne mala sieť zavedené pravidlo, že keď relácia dosiahne svoj štandardný 65. diel - bez ohľadu na to, aká silná je sledovanosť -, skončí sa. Stalo sa to podobným sériám Lizzie McGuire a Dokonca aj Stevens , tiež.

Pravidlo 65 epizód bolo výsledkom vtedajšieho programového plánu. Ak by mala séria 65 epizód, vysielala by sa jedna epizóda týždenne, pričom 65. z nich by sa premietal v 13. týždni. Od januára do decembra by sa na základe tohto programového zdôvodnenia mohli vysielať štyri 65-epizódne šou.

Nakoniec, v roku 2004 - kvôli To je také Raven Popularita-pravidlo 65 epizód bolo oficiálne zmenené a doplnené.