Tu je malý prehľad každého, kto má silné pocity z Jakea Paula - pretože je toho veľa

Jake Paul

Getty

Jake Paul spôsobil tento týždeň značný rozruch, pretože hviezda sociálnych médií, ktorá sa stala hercom, sa rozišla s Disney Channel uprostred natáčania 2. sezóny obľúbenej komediálnej série. Bizzardvark . Zatiaľ čo niektorí boli prekvapení, keď ho videl odchádzať zo siete, iní si mysleli, že je len otázkou času, kedy Jake opustí dom myši - viete, vzhľadom na skutočnosť, že sa dostal na titulky novín terorizujúcich svojich susedov, energicky strkajúcich Tessu Brooks a podvádzal svoju bývalú Alissu Violet s viacerými dievčatami.

Takže áno, myslíme si, že aj Jake by priznal, že toto všetko nie je v skutočnosti v súlade s obrazom Disney Channel. Teraz, keď je s detským kanálom všetko hotové, sa pripojil k LiveXLive Studios Loton Corp - spolu s webovými hviezdami Kingom Bachom a Amandou Cerny. Ako prispievajúci sociálny redaktor bude Jake spolupracovať s tímom na vytváraní komédií a hudobného obsahu podobného tomu, akým sme ho zvykli vídať pri produkcii.Keď vezmeme do úvahy všetku dobrú i zlú pozornosť okolo Jakea, je možné povedať, že ľudia majú o ňom dosť vyhranené názory. O niekoľkých jeho bývalých hviezdach z Disney Channel je známe, že spievajú jeho chvály, zatiaľ čo ostatné celebrity sú z neho úplne rozzúrené. Nech už je o ňom akýkoľvek väčšinový názor, jedna vec je istá - ľudia z neho majú silné pocity „každodenný brat“ ktorý stratil tok Disney Channel, Jake Paul.

Jenna ortega

Zdá sa, že Jenna je členkou slávneho Disney Channel a podporuje Jakea. V skutočnosti Jake dokonca pomohol Zakliesnený v strede vedúca dáma oslávi narodeniny svojich súrodencov tým, že ich privíta v dome Team 10 na prekvapenie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujem @jakepaul za to, že mi pomohol dnes prekvapiť môjho brata, sestru a nášho priateľa výletom do domu Team 10 k ich narodeninám! Povedali, že to boli ich najlepšie narodeniny! #disneyfam #imagoodsister #team10 ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom jenna ortega (@jennaortega) 16. júla 2017 o 20:09 PDT

obsadenie hannah montana kedysi a dnes

Jenna k videu, ktoré zverejnila na Instagrame, napísala: „Ďakujem @jakepaul za to, že mi pomohol dnes prekvapiť môjho brata, sestru a nášho priateľa výletom do domu Team 10 na ich narodeniny! Povedali, že to boli ich najlepšie narodeniny! #disneyfam #imagoodsister #team10? ❤️ ?. '

Jace Norman

Herec Nickelodeon zvážil celú Jakeovu drámu tak, že na Twitter hodil svoje dva centy. Nevyzerá to, že Jace Norman nie je veľký fanúšik.

jace norman jake paul tweet

Ethan Wacker

Jakeov bývalý Bizaardvark Hviezdna hviezda Ethan Wacker skutočne považuje Jakea za vzor a v skutočnosti ho považoval za svoju najlepšiu herečku na scéne. Keď sa objavili správy, že Jake zo show odíde, Ethana to tak rozdrvilo, že na sociálnych sieťach zdieľal super emotívne video, aby sa podelil o svoje myšlienky.

dobrodružstvá sharkboya a ľadovej princeznej lavagirl

Seth Rogen

Potom, čo Jake zverejnil video vysvetľujúce, prečo opustil Disney, aby sa venoval vyspelejším projektom, sa legendárny herec Seth Rogen vydal na Twitter, aby ho úplne oklamal.

tweet seth rogen jake paul

'Osobne sa zaväzujem, že nebudem prispievať k tomu, aby dostal tie dospelé herecké úlohy,' napísal.

Dolanské dvojčatá

Grayson a Ethan Dolan idú späť s Jakom, pretože všetci začali s Vine a dosť spolupracovali na videách. Aj keď Ethan a Grayson nie sú v tíme 10, všetci sa očividne milujú.

tweet grayson dolan jake paul

tessa brooks a alissa violet

tweet ethan dolan jake paul

Len nedávno traja chlapci zdieľali a obzvlášť priateľský moment v penovej jame v sklade Dolan Twins.

jake paul dolan dvojčatá objať

Spencer Pratt

Hviezda reality televízie Spencer Pratt, známa tým, že je darebákom MTV 's Kopce , vidí sa v Jakovi - vzhľadom na všetku nenávisť, ktorou sa obaja stretnú v centre pozornosti. Zdá sa však, že Spencer trochu žiarli na virálny spravodajský klip, ktorý prešiel okolo.

Toto je určite vývoj slávy, o ktorý som sa snažil, povedal Spencer v rozhovore . Keď som klip videl, rozhodne som žiarlil.