Tu je návod, ako môžete sledovať filmy „Potomkov“, kedykoľvek budete chcieť

Potomkovia Sofia Carsonová sa lúčia

Disney

Ak ste na tom podobne ako my, tu Vegánsky zážitok , ako ste pravdepodobne posadnutí Potomkovia švihne. Pre tých, ktorí zabudli, mal prvý film premiéru na Disney Channel v auguste 2015 a rýchlo sa stal obľúbeným fanúšikom. Dove Cameron , Sofia Carsonová , Cameron Boyce , Booboo Stewart , Mitchell Hope , Sarah Jefferyová a ďalšie hral vo franšíze, ktorá bola o potomkoch najznámejších darebákov Disneyho. K dispozícii sú celkom tri filmy a nemôžeme ich prestať sledovať opakovane!

Pre tých, ktorí uviazli vo vnútri počas nedávneho vypuknutia koronavírusu a hľadajú nejaké filmy na sledovanie - aký lepší spôsob, ako stráviť čas, ako sa schúliť pod pokrievku a znova si pozrieť všetky filmy Potomkov? Pre tých, ktorým to chýbalo, je Svetová zdravotnícka organizácia oznámila, že doteraz sa koronavírusom nakazilo viac ako 227 000 ľudí, čo si vyžiadalo viac ako 9 000 úmrtí. Zdravotnícki pracovníci vyzvali na dištancovanie sa od spoločnosti, aby sa zabránilo ďalšiemu šíreniu choroby, ktorá je definovaná ako snaha držať sa ďaleko od ostatných ľudí, najmä veľkých davov. Kvôli tomu mnohé akcie, koncerty, udeľovania cien, zjazdy a festivaly boli zrušené vrátane všetkých hier a športových hier na Broadwayi. Ľudia sú vyzývaní, aby počas tejto doby zostali vo vnútri a izolovali sa.Ale počkajte, kam môžete streamovať Potomkovia švihne? Sú na Netflixe? A čo Hulu? Nebojte sa, ľudia, pretože sme vám k dispozícii. Dajte si popcorn a listujte v našej galérii, aby ste zistili, kde ho môžete sledovať Potomkovia filmy.

1 zo 4

Potomkovia

Disney Channel

Je „Potomok“ na Netflixe?

Nie! Neradi vám to lámeme, ale film v skutočnosti nie je na streamovacej platforme.

2 zo 4

Potomkovia

Disney

Je „Potomok“ na Hulu?

Ľutujeme, chlapci nie sú k dispozícii ani na Hulu.

3 zo 4

Potomkovia Disney

Disney

Je „Potomok“ na Disney+?

Ale nebojte sa, ľudia, pretože všetci traja Potomkovia filmy je skutočne možné sledovať v novej streamovacej službe Disney, Disney + !

4 zo 4

Potomkovia 3

Getty Images

Kde inde môžete sledovať „Potomkov“ online?

Ak nie ste predplatiteľom Disney+, je možné si tiež požičať alebo kúpiť všetky tri filmy Amazon ! Viac, YouTube a iTunes vám tiež umožňuje kúpiť Potomkovia švihne a prezeráte si ich kedykoľvek a kdekoľvek, po čom vaše srdce túži. Ak vás žiadna z týchto možností nezaujíma, vždy existuje staromódny spôsob. Skontrolujte si svoje miestne záznamy a zistite, či nie sú nejaké nadchádzajúce premietania filmov na Disney Channel.