Heidi Montag: Počas mojej plastickej chirurgie som zomrel na minútu

Heidi pondelok hovorí, že takmer zomrela pri operácii takmer pred desiatimi rokmi.

Kopce kamenec a bývalý Celebrity Big Brother súťažiaca otvára svoje kontroverzné kozmetické zákroky z roku 2009 - v ktorých podstúpila množstvo drastických zákrokov vrátane zväčšenia poprsia, zmenšenia brady a zdvihu obočia - v novom čísle PAPIER časopis. V rozhovore Povrchné spevák tiež odhalí, že „zomrela na minútu“ počas operácie.

„Spencer si myslel, že ma stratil. Na minútu som zomrel. Pri takom množstve chirurgického zákroku som musel mať 24-hodinovú zdravotnú starostlivosť a Spencer nechcel opustiť moju stranu. Bol som v zotavovacom centre a musel som Demerol zvládnuť bolesť, pretože bola taká extrémna, “spomína.Manžel Montag a Aposs Spencer Pratt, tiež bývalý člen obsadenia Kopce , bolo povedané, že jeho manželka sa „nestihne,“ zdieľa a dodáva, že v dnešnej dobe varuje ostatných pred nebezpečenstvom vniknutia pod nôž.

„Moja ochranka zavolala Spencerovi a povedala mu:„ Heidi sa zastavilo srdce. Nestihne to. ‘A ľahko by som mohla [zomrieť] ... Rezanie sa nie je nič, čo by som odporúčal, a Demerol nie je s čím hrať. Takto zomrel Michael Jackson, “dodáva.

Aj keď sa na operáciu s ľútosťou pozerá späť a dokonca to nazýva „obrovskou chybou“, nová mama verí, že zo zážitku nakoniec vzišlo „veľa pozitívneho“.

„musel som sa každý deň pozerať do zrkadla ako sa uzdravoval a byť ako, & apos Čo som si urobil? Ako som sa sem dostal? Čo sa deje? & Apos V podstate som musel zasiahnuť ten posledný okamih môjho života, aby som si uvedomil, čo je pre mňa dôležité. “