Vypočujte si dôvernú obálku Vance Joy z piesne I Know Places od Taylor Swift

Keby si spal Taylor Swift & aposs verzia ' Riptide „používateľom Vance Joy , potom niekto potrebuje vysypať na váš život celé vedro s ľadovou vodou a zobudiť ťa. Milujeme to, je to tak dobré, Taylor & je hviezda, vieme, že všetky tieto veci sú pravdivé. A šťastlivec pre nás, Vance Joy sa rozhodol vrátiť túto priazeň tým, že zakryl super-náladové Taylor & aposs „I Know Places“.

Je to rozhodne menej strašidelná verzia piesne, ale skutočne ťaží zo zbaveného vokálu Vance & aposs, sprevádzaného iba gitarou. Interpretácia piesne Vance & aposs je pochmúrnejšia ako originál, ktorý má zúrivejšiu energiu. Táto verzia dáva svojim subjektom znieť trochu rezignovanejšie k svojmu osudu. Plnú verziu si môžete pozrieť vo videu vyššie.

Kryt Vance & aposs prichádza v pravý čas. Speváčka a skladateľka sa má pripojiť k Taylor Swift na svojom lete v roku 1989, ktoré sa začalo včera v Tokiu. Keď už hovoríme o tom, ak ste veľkým fanúšikom staršej tvorby Taylor & Aposs - ešte keď bola country speváčkou, ktorá vyrastala na farme s vianočnými stromčekmi v Pensylvánii - mali by ste si pravdepodobne lístky vydať na náhodnom výbere Twitteru, pretože jej zoznam sa skladá iba vypnutá hudba 1989 alebo Net. Áno, Taylor už opustil všetky veci Net - mínus úryvok filmu „Enchanted“ - účinne to upevnilo jej status priamej popovej hviezdy. Keby sme mali takú moc, aby sme dostali #JusticeForAllTooWell trendy na Twitteri, mali by sme.obsadenie z každého čarodejníckeho spôsobu

Pozrite si fotografie Taylor Swift v priebehu rokov