Hayley Williams obhajuje Billie Eilish po tom, čo speváčka povedala, že jej internet ničí život

Hayley Williams prišla na obranu Billie Eilish po tom, čo popová hviezda odhalila, že internet jej ničí život.

Spevák Paramore ukázal hitmakerovi „Bad Guy“ trochu lásky po rozhovore s Eilish & aposs BBC raňajky , v ktorom uviedla, že „úplne“ prestala čítať komentáre, pretože online trollovanie bolo horšie ako kedykoľvek predtým.

„Je to čudné, čím chladnejšie sú veci, ktoré môžete robiť, tým viac vás ľudia nenávidia. Je to šialené, “vysvetlila. „Je to oveľa horšie, ako to bolo teraz. Myslím to tak šialene, že som dokonca čítal komentáre až do tohto bodu. “'Mal som už dávno prestať,' dodal Eilish.

Williams obhajoval Eilisha v správe o odstránení, ktorá bola zverejnená na Twitteri: „Kto mal na internete na mysli Billieho, toho absolútne porazím - a až na doraz.“

Posolstvo podpory sleduje aj emocionálny prejav speváka na Brit Awards 2020. Pri preberaní ceny za najlepšiu medzinárodnú sólovú umelkyňu Eilish povedala davu: „Nedávno som sa cítila veľmi nenávidená a keď som bola na pódiu, keď som videla, ako sa na vás ľudia usmievajú, bolo mi do plaču a chcem plakať aj teraz.“

Narážala na nenávisť, ktorej sa dostávala po tom, čo na Grammy 2020 a vydanie novej ústrednej piesne Jamesa Bonda „No Time to Die“ ktorú napísala spolu s bratom Finneasom.