50 a viac tetovaní Harryho Stylesa: Sprievodca atramentom jednosmerného speváka a ich významy

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Potrhaný srdciar! Harry Styles od svojho prvého atramentu k 18. narodeninám v roku 2012 nazbieral viac ako 50 tetovaní.

Spevák skupiny One Direction ich ďalej hromadil po celom tele - zakrývali mu ruky, hruď a nohy a oni určite stať sa jeho obrovskou súčasťou. V skutočnosti má britský spevák dokonca jeden venovaný tímu amerického futbalu, Green Bay Packers. Ako vznikol tento konkrétny dizajn atramentu? No, on vysvetlil príbeh počas NPR rozhovor v marci 2020.„Ak vyhrá zápas, dám si tetovanie Packers. A ak nie, nebudem. “Myslím si teda, že to bolo možno 2012, možno 2013 a ja som mal čas len deň predtým, aby som sa išiel dať tetovať, spomenul si Harry. Tak som si povedal: ‚Ach, ja to jednoducho dostanem, pretože oni vyhrajú.‘ Tak som si dal vytetovať a potom prehrali. “

Čo však všetky znamenajú? Majú všetky hlboký význam alebo sú niektoré len hlúpe a náhodné? A skutočne má zodpovedajúce návrhy atramentu so svojim spoluhráčom z kapely, Louis Tomlinson ? Chlapci, dostali sme vás. Pokračovali sme a urobili sme z vás kompletného sprievodcu všetkými tetovaniami croonera Sign of the Times a ich významom, a možno by ste sa chceli chytiť za tkanivá, pretože niektoré sú dosť emotívne.

V našej galérii si prezrite všetky Harryho tetovania a ich významy.

1 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Hviezda na paži.

Harryho prvé tetovanie bolo hviezdou na jeho vnútornej ľavej ruke. Začalo sa to len ako obrys, ale spevák to nakoniec nechal vyplniť čiernym atramentom. Mnoho fanúšikov predpokladá, že dostal tat na počesť svojich 18. narodenín a že to nemá žiadny význam, zatiaľ čo iní veria, že päťbodový dizajn ako pocta piatim členom skupiny One Direction. Aww, ideme s tým druhým.

2 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Twitter

„Mary“ na jeho ruke.

Aj keď si nie sme stopercentne istí, kedy dostal toto, fanúšikovia si všimli, že Harry si v apríli 2019 hojdal nové tetovanie na pravej ruke. Hovorí sa tam slovo Mary a verí sa, že je to pre jeho babičku! Aké sladké?

3 z 51

Tetovanie kolien Harryho Stylesa

Getty Images

charlie od šťastia charlie skutočné meno

„Si“ a „nie“ na kolenách.

V ten istý mesiac Harryho spozorovali aj štyri nové malé tetovania na kolenách. Je ťažké ich rozoznať, ale fanúšikovia sú presvedčení, že dvaja z nich v scenári hovoria Si a Nie. Ďalšími dvoma alebo významom týchto dvoch si bohužiaľ nie sme príliš istí, ale dúfajme, že nám Harry čoskoro poskytne nejaký prehľad!

4 z 51

Slávnostný tábor Met Gala 2019: Poznámky k móde - prílety

Getty Images

„Kalifornia“ na jeho stehne.

V máji 2019 si spevák pridal na stehno aj slovo Kalifornia, kde, ako fanúšikovia vedia, trávi veľa času.

5 z 51

Harry Styles Tetovanie na palme

Getty Images

Palma na ruke.

Harry debutoval s novým tetovaním palmy na zadnej strane ramena počas galavečera v roku 2019, 6. mája 2019. Verí sa, že atrament je ódou na jeho sestru Gemmu, pretože má rovnaké tetovanie na úplne rovnakom mieste.

6 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

„Chlastáš, že prehráš“ na jeho ruke.

Aj keď Harry nikdy nepotvrdil význam tohto, fanúšikovia sa domnievajú, že symbolizuje negatívne účinky, ktoré môže mať alkohol na vaše telo. Dostal ho v novembri 2014, iba mesiac po tom, ako ho vyhodili, keď ho vyhodili na kraji cesty v Los Angeles! Pekné časy, LOL.

7 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Dve ruky sa mu triasli na ruke.

Najviditeľnejším významom tetovania Harryho potriasania rukou (ktoré sa nachádza na zadnej strane jeho ľavej ruky) je rovnosť, čo je pre popovú hviezdu zjavne dôležité. Tento atrament dostal v januári 2013.

8 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Svätá Biblia na jeho ruke.

V októbri 2012 Harry predviedol zodpovedajúce tetovanie na pravom a ľavom predlaktí, ktoré čítalo Čo môžem a Čo nemôžem. V roku 2014 však Harry šokoval fanúšikov, keď svoje veci, ktoré nemôžem tetovať, prekryl Svätou Bibliou.

9 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Orol na ruke.

A o rok neskôr zakryl svoje veci, ktoré môžem tetovať. Harry ho namiesto toho nahradil obrovským, majestátnym dizajnom orlieho atramentu. Keďže spevák dostal rozum presne v čase prestávky One Direction, niektorí fanúšikovia si myslia, že by to mohlo symbolizovať, že sa konečne cíti slobodný. Iní si myslia, že je to pocta jeho bývalej priateľke, Kendall jenner , pretože ho získal potom, čo sa spoločne zúčastnili koncertu Eagles.

10 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

„Pingu“ na ruke.

Harry pridal slovo Pingu - názov tučniaka v britskom detskom animovanom televíznom seriáli - v auguste 2013. A toto získate - v skutočnosti ho získal pomocou Ed Sheeran ! Správne, títo dvaja speváci majú tetovanie priateľstva. Uf, aké milé. Spevák The Shape Of You sa rozhodol pre ilustráciu slávneho tučniaka na vlastnej ruke.

11 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Srdce na ruke.

Dalo by sa rozhodne povedať, že Harry nosí srdce na rukáve, nie? Crooner Kiwi dostal tento atrament vo februári 2014 a niektorí fanúšikovia sa domnievajú, že ho dostal kvôli známemu prísloviu. Iní poukázali na to, že je to zvláštne podobné Miley Cyrus “Tetovanie anatomického srdca a keďže ho atrament prvýkrát videli na jednom z koncertov speváčky Bangerz, niektorí fanúšikovia si myslia, že by to mohla byť óda na ňu. Nehovoriac o tom, kto si pamätá čas, keď sa Harry obliekol ako prvý Hannah Montana hviezda na Halloween? Je zrejmé, že je veľkým fanúšikom.

12 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Ruža na ruke.

Fanúšikovia veria, že ruža na Harryho ľavej ruke je inšpirovaná jeho rumorským romantickým vzťahom so spoluhráčom Louisom. Spevák Back To You má dýku na ruke na tom istom mieste, ale očividne je to len teória. Tradične „dýka prerezávajúca ružu symbolizuje dualitu ľudského života prostredníctvom zdanlivo opačných významov.

13 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Logo Green Bay Packers na ruke.

Veľkí fanúšikovia speváka vedia, ako veľmi je fanúšikom Green Bay Packers. Toto malé tetovanie ich loga na jeho vnútornom bicepse je s najväčšou pravdepodobnosťou len ódou na jeho obľúbený futbalový tím.

14 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Vešiak na šaty na ruke.

Harry pridal tento tat v auguste 2012 a je za ním veľa teórií. Niektorí fanúšikovia sa domnievajú, že malý atrament vešiaka na kabáte na jeho vnútornej, ľavej ruke je odkazom na Harryho sexuálne preferencie (to znamená, že je v skrini). Tento predpoklad však nemôžeme urobiť, pretože ešte nehovorí o tajomnom tetovaní.

15 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

„Ahoj“ na jeho ruke.

Mnoho fanúšikov verí, že Harry je ahoj! atrament je ďalšou ódou na jeho spoluhráča, pretože to bolo zdanlivo prvé slovo, ktoré mu Louis povedal, keď sa znova stretli X Factor . As Vegánsky zážitok čitatelia vedia, Louis má tetovanie slova Ojoj! veľmi podobným rukopisom.

16 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Kostra na ruke.

Harry dostal tento atrament v októbri 2013. Pomerne veľký tatranský lebka sa nachádza na zadnej strane ľavej ruky Harryho, priamo nad tetovaním podania ruky. Je na ňom šklebiaca sa kostra oblečená v efektnom čiernom obleku s červeným motýlikom a cylindrom. Nie sme si celkom istí významom tohto, ale v každom prípade ho milujeme.

17 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

„A“ na jeho ruke.

Je ťažké si to všimnúť, ale spevák má na ľavom lakte malý atrament. Malé tetovanie je údajne pre jeho matku Anne Twist. Nie je žiadnym tajomstvom, že títo dvaja sú si veľmi blízki, a vlastne to nie je jediný atrament, ktorý má 1D hviezda pre svoju matku. Aké sladké!

18 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Kríž na ruke.

Harry pridal tento atrament v júli 2013. Predpokladá sa, že tetovanie má niečo do činenia s jeho náboženským presvedčením.

19 z 51

nové obsadenie celého domu
Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Tri klince na ruke.

Harry dostal tento atrament vo februári 2013 a aj keď nikdy nepotvrdil jeho význam, tetovanie na nechty je najčastejšie spojené s ukrižovaním Ježiša Krista. As Vegánsky zážitok čitatelia z jeho ďalších tetovaní vedia, že náboženstvo je rozhodne veľkou súčasťou Harryho života.

20 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Sušienka na ruke.

Aj keď sa toto tetovanie zdá celkom náhodné, má v skutočnosti veľmi hlboký význam. Gem bola zrejme prezývka jeho staršej sestry Gemmy. Verí sa, že sa člen One Direction rozhodol uctiť si ju tetovaním obľúbeného britského sušienka známeho ako ľadový drahokam.

21 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

„Strieborná lyžica“ na ruke.

Harry dostal slová strieborná lyžica napustené na zadnú časť ľavej ruky v januári 2014. Fráza strieborná lyžica tradične symbolizuje bohatstvo. Má to však bohužiaľ negatívnu konotáciu - ako keď niekto neocení alebo si nezaslúži svoje výhody v živote - preto sa verí, že to môže byť pripomienka spevákovi, aby vždy ocenil jeho celosvetový úspech v spoločnosti One Direction.

22 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Kotva na jeho zápästí.

Harry debutoval s týmto tetovaním v januári 2014. Čiernobiela kotva na ľavom zápästí nie je jeho jediným tetovaním s námornou tematikou a je za ním niekoľko možných významov. Americké námorníctvo si tradične po prekročení Atlantického oceánu nechá vytetovať kotvu. A keďže Harry počas svojho pôsobenia v One Direction veľa cestoval, určite to dáva zmysel! 25-ročné tetovanie kotvy pokrývalo aj starší atrament, ktorý povedal: Nemôžem sa zmeniť. Hádajte, že to dokazuje, že sa môže zmeniť!

23 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

„Jackson“ na ruke.

Verí sa, že Harryho Jacksonovo tetovanie, ktoré má napustené na ľavej hornej ruke, je pre jeho Godsona. Jeho najlepší priateľ a bývalý fotograf Cal Arund Syn sa volá Jackson.

24 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

YouTube

„Arlo“ na ruke.

Tetovanie Harryho Arla stále zostáva záhadou. Získal to súčasne s Jacksonovým tetovaním, takže sa predpokladá, že toto je tiež na počesť niekoho, kto je mu blízky. Niektorí fanúšikovia poukázali na to, že syn jeho trénera sa volá Arlo a syn jeho kaderníka, takže si nie sme stopercentne istí, pre koho to je.

25 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Rádio YouTube/BBC 1

Leť mu na ruke.

Spevák odhalil svoj nový atrament pre chyby (stále si nie sme istí, či je to mucha alebo včela, TBH) počas svojho vystúpenia na Rádio BBC 1 v apríli 2017. Tetovanie včiel môže tradične predstavovať vernosť, tvrdú prácu, obetavosť, jednotu a rodinu. Fly tetovanie, na druhej strane, môže znamenať nadchádzajúcu zmenu, takže je to tiež možné!

26 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

YouTube

Vtáčia klietka na hrudníku.

Harry má na hrudníku niekoľko tetovaní. Prvá, prázdna klietka. Niektorí fanúšikovia sa domnievajú, že to môže predstavovať pocit uväznenia alebo uväznenia.

Vedľa Harry športuje dve tetovania divadelnej masky. Tieto masky tradične používali postavy v gréckom divadle, aby diváci mohli ľahko identifikovať svoje emócie.

Hneď pod nimi má 1D člen malé X a písmena SMCL. Niektorí fanúšikovia si myslia, že písmená znamenajú úsmev viac plačú neskôr, iní si myslia, že je to skratka Simon Cowell . Simon, ako fanúšikovia vedia, bol muž, na ktorý dala kapela dohromady The X faktor už v roku 2011, takže ak toto je význam atramentu, je to určite super sladké. Fanúšikovia si tiež myslia, že tetovanie X môže byť poctou show.

27 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

YouTube/Neskorá neskorá šou s Jamesom Cordenom

Tiger na stehne.

Harryho tetovanie na stehne je len zriedka vystavené, ale našťastie pre nás sme to videli, keď sa objavil v paródii na Neskorá neskorá show s Jamesom Cordenom . Počas rozhovoru s Rádio BBC 1 Harry sa spýtal, aké je tvoje tetovanie na stehne a aký je význam? Odpovedal, Tiger! Roaaaar! Takže myslím, že to je všetko vysvetlenie, ktoré sa k tomuto dostaneme!

28 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

YouTube/Neskorá neskorá šou s Jamesom Cordenom

„Neskoro“ na ruke.

Za týmto atramentom je celkom zábavný príbeh. Spevák si toto tetovanie pridal v živej televízii po tom, čo prehral hru so svojimi kolegami z kapely 1D počas ich vzhľadu v šou.

V hre museli všetci chlapci vybrať škatuľu, vo vnútri jednej z nich bolo slovo tetovanie, zatiaľ čo ostatné tvrdili, že je to bezpečné. Ktokoľvek dostal tetovaciu škatuľu, bol nútený dostať atrament v slove Neskoro - neskoro - samozrejme na počesť výstavy. Šťastie pre Niall Horan , ktorý nemá vôbec žiadne tetovanie, vyhral Harry.

29 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Twitter

„NY, LA, LDN“ na jeho ramene.

Verí sa, že Harryho NY, LA a LDN tats sú poctou jeho trom obľúbeným mestám.

s kým je Ross Lynch vydatá

30 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Rádio YouTube/BBC 1

„R“ na ruke.

Fanúšikovia si myslia, že toto tetovanie R na Harryho ľavej ruke je poctou jeho zosnulému nevlastnému otcovi Robinovi Twistovi. Ako fanúšikovia vedia, Robin a Harryho mama sa vzali v júni 2013 a odvtedy je Robin určite veľkou súčasťou jeho života. Žiaľ, v roku 2017, niekoľko mesiacov po tom, ako Harry dostal atrament, zomrel na rakovinu.

31 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Twitter

„Brazília“ na zadku.

Spevák Kiwi poslal fanúšikov do varu, keď si stiahol nohavice, aby predviedol svoju novú Brazíliu! tetovanie počas koncertu One Direction v Rio de Janeiro v roku 2014. Keďže sa na jeho zadok príliš často nepozeráme, nie sme si príliš istí, či bol tento dočasný alebo trvalý. Ale ak je to skutočné, muselo sa stať niečo epické, keď chlapci navštívili krajinu, aby si ju skutočne zamiloval!

32 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Twitter

Hebrejské písmena na pleci.

Ak je niečo, čo môžeme získať z Harryho tetovania, je to, že jeho rodina pre neho veľa znamená. Spevák má na počesť svojich rodinných príslušníkov veľa atramentov a toto je ďalší pre jeho sestru Gemmu. Dostal ho v septembri 2012 a je to doslova jej meno v hebrejských písmenách!

33 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Zámok a kľúč na jeho zápästí.

Vedľa Harryho obrovského tetovania kotvy má na zápästí niekoľko malých vzorov - vrátane tohto zámku a kľúča. Harryho tetovanie na visací zámok skutočne namaloval jeho kamarát Ed Sheeran 13. augusta 2012. Je sprevádzaný malým kľúčom, o ktorom si niektorí fanúšikovia myslia, že vyzerá ako šíp.

34 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Twitter

„G“ a „A“ na svojich pleciach.

Ďalšia óda na jeho rodinu, Harry má na ramenách vytetované iniciály svojej matky Anne a jeho sestry Gemmy. Začiatkom roku 2013 ich pridal do svojej rozsiahlej zbierky.

35 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

YouTube

„17BLACK“ na jeho ramene.

Hádame, že Harry je veľkým fanúšikom James Bond filmy od 17 black sú neslávne známou stávkou rulety 007!

36 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Fern mu odchádza na brucho.

V západnej Afrike papraď tradične symbolizuje vynaliezavosť a vytrvalosť, pretože rastlina môže rásť vo veľmi ťažkých podmienkach. Mnoho fanúšikov verí, že to je to, čo atrament pre Harryho znamená, aj keď to zrejme nemôžeme s istotou povedať.

A to nie je jediné tetovanie papradia, ktoré má spevák. Koncom roka 2013 sme zachytili malý nový atrament na Harryho ľavom bicepse s novozélandskou striebornou papraďou. Niektorí fanúšikovia si myslia, že je to óda na zastávku turné One Direction Take Me Home v krajine.

37 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Znamenie Vodnára na zápästí.

Tento je dosť malý, takže môže byť ťažké ho rozpoznať, ale Harry má na svojom zápästí znamenie Vodnára. Pretože spevák, ktorý, ako všetci vieme, sa narodil 1. februára 1994, je Vodnár, môžeme predpokladať, že tat nemá taký hlboký význam.

38 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Morská panna na ruke.

Počas rozhovoru s Život v Hollywoode “Vysvetlil Harry inšpiráciu za veľkou morskou pannou tat na jeho ľavej ruke. Som morská panna, povedal obchodu. Ten pridal v novembri 2014.

39 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Loď na jeho ruke.

Haylor, toto je pre teba! Mnoho ľudí verí, že Harryho tetovanie veľkej lode na hornej ľavej ruke je ódou na jeho bývalú priateľku Taylor Swift pretože ho sprevádzala, keď ho dostal, v decembri 2012. Aj keď Harry tieto fámy neskôr zahnal a vysvetlil, že v skutočnosti pridal tat na počesť svojho domu a rodiny.

Harryho tetovací umelec, Freddy negrete Vážil. Chcel realisticky vyzerajúcu anglickú loď, pretože mu chýba domov a musí si pripomenúť, že je doma, povedal. Denná hviezda .

40 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

YouTube

holubica cameron a čína anne mcclain

Motýľ na hrudi.

Harry má v strede hrudníka obrovskú škvrnu natretú motýľom. Toto je pravdepodobne jeden z najzáhadnejších tetovaní, ktoré speváci dostali.

41 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

YouTube

„Môžem zostať?“ Na jeho paži.

Toto je ťažké rozpoznať, pretože je to veľmi malé, ale ak sa pozriete pozorne, môžete si všimnúť, že spevák skupiny Sign Of The Times má slová Môžem zostať? napustený atramentom na ľavé rameno. Harry nikdy nevysvetlil, čo je za tým, ale existuje pieseň s názvom Môžem zostať? od Ray LaMontagne. Môžem tu s vami zostať do rána / Som tak ďaleko od domova, čítajú sa texty.

42 z 51

Harry Styles

Getty Images

„Nezastaví“, kým sa nevzdáme ‘na jeho paži.

Harry tiež odíde, veta sa nezastaví, kým sa atramentovo nevzdáme na jeho vnútornú ruku, aj keď je to už dosť vyblednuté. Verí sa, že tetovanie malo byť textom z piesne Temper Trap Sweet Disposition, ktorá v skutočnosti znie takto: Nezastavíme sa, kým to neskončí / Neprestanem sa vzdať.

Kapela to skutočne vysvetlila v rozhovore pre rok 2015 s Pešia televízia , že sa Harryho bývalá priateľka Taylor Swift pýtala na texty piesní na odovzdávaní cien.

žiť a maddie v reálnom živote

Hovorí: „Ach, dnes má môj priateľ narodeniny. Chcem mu dať darček - tu je kúsok papiera, môžeš mi prosím napísať text„ Sweet Disposition “a podpísať ho? Chcem mu to dať. ‘Povedal Dougy Mandagi, jeden z vokalistov z kapely.

V tej chvíli som mal teda v mysli túto dilemu - píšem nesprávne texty? Píšem správne texty? pokračoval. Zachoval som to skutočné, napísal som správny text piesne.

43 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

Ďatelina na jeho zápästí.

Väčšina ľudí si dáva na oslavu svojho írskeho dedičstva tetovanie z trojlístka, ale nie Harry. Trojlístkové tetovanie, ktoré má napustené na ľavom zápästí, je v skutočnosti poctou tetovaciemu salónu L.A. Shamrock Social Club, kde Harry nechal napustiť mnoho zo svojich viac ako 50 tetovaní.

Vedľa neho je tiež atrament 99p, ktorý je čiastočne zakrytý jeho tetovaním kotvy a je v skutočnosti dosť vyblednutý. Keďže sa Harry narodil a vyrastal vo Veľkej Británii, dáva zmysel, že malé tetovanie 99p bolo skratkou 99 pencí, čo je britská verzia centov.

44 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

YouTube

Dve lastovičky na hrudi.

Potom, čo preplávali tetovanie lastovičiek na hrudi námorníkov, keď preplávali 5 000 námorných míľ, takže toto tetovanie pravdepodobne predstavuje všetko cestovanie, ktoré Harry urobil. Vtáky sú tiež známe ako symbol šťastia a bezpečného príchodu domov.

45 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

YouTube

Na ruke má trojuholník Pink Floyd.

Tento malý trojuholník na ľavej ruke je údajne poctou kapele Pink Floyd. Niektorí z jeho spoluhráčov - Louis a Zayn Malik - tiež mať tetovanie pre kapelu . A to nie je jediný zodpovedajúci atrament, ktorý chlapci majú. Získajte to - všetci členovia One Direction (okrem Nialla) si nechávajú vytetovať na členky dve malé skrutky. Rozkošný tatko im údajne pripomína, aby vždy zostali pri zemi. Uf, aké je to sladké? Sú dosť malé, takže je ťažké ich spoznať, ale vyzerajú ako malé znamienka plus.

46 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Twitter

Zlomené srdce na hrudi.

Tieto sú dosť malé, ale spevák má tesne pod jedným z jeho lastovičkových tetovaní polovicu zlomeného srdca na hrudi. Ukázalo sa, že je to zodpovedajúce tetovanie priateľstva s bubeníkom Kings of Leon, Nathan Followill ! Aké sladké!

47 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

YouTube

Srdce na ruke.

Na hornej časti ľavej ruky má Harry veľké srdce vyplnené čiernym atramentom, ktoré pridal do svojej zbierky tetovaní v LA v decembri 2012. Hoci nikdy nevysvetlil význam tohto, bývalý spoluhráč Zayn, ako rovnako ako jeho kaderník a blízky priateľ Lou Teasdale, obaja majú rovnaké tetovanie.

48 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

YouTube

Gitara na ruke.

Pretože hudba je rozhodne dôležitou súčasťou Harryho života, môžeme len predpokladať, že toto gitarové tetovanie predstavuje jeho lásku k nemu.

49 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Getty Images

„Už nikdy“ a „znova tancujem“ na členkoch.

Harry's má texty, ktoré si nikdy nebudú vytetovať na ľavý členok, a znova tancovať na pravom členku. Texty sú prevzaté z piesne Georga Michaela Careless Whisper.

Mal som to vedieť lepšie, ako podvádzať priateľa / A premrhať šancu, ktorá mi bola daná. / Takže už nikdy nebudem tancovať / Spôsob, akým som s tebou tancoval, čítal texty.

Speváci si tiež nechali vytetovať korunu na prst na nohe! Pretože spevák len zriedka predvádza svoje nohy a členky, bohužiaľ sa nám nepodarilo získať fotografiu týchto tetovaní. Môžeme vám však sľúbiť, že tam skutočne sú.

50 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

YouTube

„1957“ a „1967“ na jeho kľúčnych kostiach.

Malé tetovanie na Harryho kľúčnych kostiach predstavujú roky, v ktorých sa narodila jeho mama a otec! Napriek tomu, že sa jeho rodičia rozviedli, keď mal 7 rokov a on žil s matkou, zostal veľmi blízko so svojim otcom Des Stylesom.

51 z 51

Tetovanie Harryho Stylesa

Twitter

2 kríže na hrudi.

Harry má na hrudi napustené dva malé krížiky s písmenami M a K pod nimi. Fanúšikovia si stále nie sú istí, čo znamenajú M a K, aj keď sa predpokladá, že sú to iniciály milovaného člena rodiny alebo priateľa.