Priatelia Hannah Montany: Kde sú teraz?

Kde sú teraz priatelia Hannah Montana

Getty Images

Už od prvej premiéry sú fanúšikovia posadnutí Hannah Montana. Séria obľúbená fanúšikmi odvysielala svoju prvú epizódu ďalej24. marca 2006a po štyroch sezónach a 98 epizódach dospel k svojmu trpko -sladkému koncu 16. januára 2011. Počas celej šou mali Hannah aj Miley niekoľko super roztomilých milostných záujmov, ale o čo im ide teraz?

Odkedy sa šou Disney Channel v roku 2011 skončila, hviezdy v Hollywoode dokázali veľa. Miley Cyrus napríklad sa stal obrovskou hviezdou a získal niekoľko hlavných úloh vo filmoch a televíznych reláciách vrátane Posledná pieseň , Takže v utajení a viac. Je tiež známa ako hudobná superstar!Rovnako ako Miley, niektoré z jej milostných záujmov na obrazovke od nej Hannah Montana dni urobili pre seba významné mená. Cody Linley Jeden bol pre fanúšikov známy ako Jake Ryan, ale v skutočnom živote je vynikajúcim hercom. Počas roku 2016 rozhovor s MTV Cody sa snažil hrať po boku Miley počas svojho pôsobenia v sérii Disney Channel. Herec si na svojho partnera zo scény spomenul ako na super milého a veľmi zábavného, ​​pričom poznamenal, že spevák Wrecking Ball ho naučil, ako sa baviť na scéne a smiať sa.

Mileyin úspech stále rastie, takže som hrdý na ňu a jej pracovnú morálku a na to, že som súčasťou niečoho, čo malo vplyv, povedal vtedy Cody. Keď hovoríme o vzťahu jeho postavy s tajnou popstar, prvou DWTS súťažiaca nazvala Jakea a Miley takým zápasom vyrobeným v nebi.

Dokonca som si myslel, že budeme spolu, a bolo to tak milé, pretože Miley bola podľa mňa trochu naštvaná, že napísali moju postavu [zo seriálu], ale vieš, že je to show, existujú iba dva spôsoby, ako mohli choď do toho, takže som bol šťastný za čas, ktorý som mal, vysvetlil aj pre MTV.

Okrem Codyho sa to hollywoodskym srdciarom páči Lucas Till , Drew Roy , Corbin Bleu a ďalší sa objavili ako priatelia fiktívnej Miley Stewart. Je bezpečné povedať, že bola spárovaná s niekoľkými chlapmi hodnými mdloby! O čo im ide od ich Hannah Montana dni? No, J -14 sa rozhodol urobiť nejaké vyšetrenie a zistiť, o čo im všetkým ide, a veľa z nich má aj naďalej veľmi úspešnú kariéru!

Prezrite si našu galériu a zistite, z čoho sú všetky Mileyine priateľky Hannah Montana robia v týchto dňoch

1 zo 14

LuCas Till

Disney

Lucas Till hral Travisa Brodyho

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

2 zo 14

Disney Channel si robí priateľstvo s tým, ako vyzerajú teraz

Matt Baron/Shutterstock

Kde je Lucas Till doteraz?

Lucas hral priateľku Miley z detstva a záujem o lásku Hannah Montana: Film . Potom herec pokračoval vo filme Havok X Men séria! Účinkoval aj v Monster Trucks , Miestnosť pre sklamania , Kliatba Downers Grove , Bravetown , Vlci , Hriechy mladosti , Vlci , Paranoja , Mokrý a bezohľadný a viac. V súčasnej dobe hrá titulnú postavu v akčnej sérii CBS MacGyver , ale možno ho poznáte aj podľa jeho vzhľadu v Taylor Swift Videoklip „Patríte so mnou“!

3 zo 14

drew-roy-hannah-montana-dad-baby-son

Getty Images

Drew Roy si zahral Jesseho

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

4 zo 14

Aktualizácia: Hannah Montana

Rob Latour/Shutterstock

Kde je Drew Roy teraz?

Môžete veriť, aké odlišné Drew vyzerá? Herec od svojej doby určite vyrástol Hannah Montana , a získajte toto - dokonca sa stal otcom! Drew sa v roku 2015 oženil so svojou dlhoročnou priateľkou Renee Gardnerovou a pár má spolu dvoch synov.

Okrem založenia rodiny však aj naďalej koná. Hral v televíznych reláciách Padajúce nebo a Posledná loď, Navyše sa objavil vo filme 2016 Cukrová hora. V roku 2021 si svoju úlohu zopakoval iCarly reštartovať.

5 zo 14

hannah-montana-jake-ryan-kiss

Cody Linley si zahral Jakea Ryana

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

kde žije ethan dolan

6 zo 14

Hannah Montana hviezdi, kde sú teraz

MediaPunch/Shutterstock

Kde je teraz Cody Linley?

Cody môže byť v srdciach fanúšikov vždy Jake Ryan, ale to mu nezabránilo v tom, aby si zahral aj v mnohých ďalších rolách. Ďalej hral v niekoľkých epizódach seriálu Melissa a Joey, a tiež hral vo filmoch Môj pes Šampión , Hoovey a Sharknado 4 a 5 .

Cody bol tiež súťažiacim v siedmej sezóne Tanec s hviezdami , v ktorom bol partnerom Julianne Houghová a skončil na štvrtom mieste. Ale to nie je všetko, pretože herec dokonca vydal svoj vlastný album v roku 2012. Takže áno, rozhodne nespomalil.

7 zo 14

corbin-bleu-hannah-montana

Disney Channel

Corbin Bleu hral Johnny Collins

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

8 zo 14

Disney Channel Najlepší priatelia Ako vyzerajú teraz

Paul Zimmerman/Shutterstock

Kde je Corbin Bleu teraz?

Kto si pamätá epizódu z Hannah Montana kde Johnny zaplatil 19 000 dolárov za rande s Hannah? Od tej doby Corbin, ktorého možno poznáte aj z jeho úlohy Čada Stredoškolský muzikál , urobil veľa. Pokračoval v hviezdení Jeden život žiť , hrôza Scary Or Die, Cukor , Napísať lásku do náručia (v ktorom hral tiež Chad Michael Murray) a ďalšie! Zoznam vážne pokračuje.

Má za sebou aj hudobnú kariéru a za tie roky vydal dva štúdiové albumy. Nehovoriac o tom, že herec dokonca hral v inscenácii Broadway Vo výšinách ešte v roku 2010! Corbin sa v roku 2016 oženil aj s herečkou Sashou Clements.

"uvídime sa znovu"

9 zo 14

rico-hannah

Moises Arias si zahral Rica Suava

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

10 zo 14

Šokujúce obrázky transformácie Moises Arias

Matt Baron/Shutterstock

Kde je teraz Moises Arias?

Nebolo žiadnym tajomstvom, že Rico bol do Miley veľmi zamilovaný Hannah Montana, ale od predstavenia má herec, ktorý ho hral, ​​veľkú slávu. Mojžiš pokračoval v účinkovaní v šou ABC Stredná, Endersova hra (ktorý si zahral Hailee Steinfeld ), Králi leta (ktorá tiež zahviezdila Nick Robinson ), Rozteč perfektná 3 a Jean-Claude Van Johnson - aby sme vymenovali aspoň niektoré . Navyše bol hlasom Antonia v Ja, zloduch 2 ! Herec sa tiež nedávno zapojil do fotografie a dokonca natočil niekoľko významných celebrít Kendall jenner a Bella Hadidová napríklad.

11 zo 14

jesse-mccartney-hannah-montana

Disney Channel

Jesse McCartney si zahral sám seba

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

12 zo 14

Aktualizácia: Hannah Montana

KCR/Shutterstock

Kde je teraz Jesse McCartney?

Jesse hosťoval v šou ako sám v epizóde When You Wish You Were the Star. Čo však odvtedy urobil? Vystupoval v podobných šou Zákon a poriadok: SVU , Summerland a Grécky. Navyše, dokonca prepožičal svoj hlas Alvin & The Chipmunks filmov, kde hral Theodora!

Jesseho hlavný dôraz bol však na spev. Za tie roky vydal šesť štúdiových albumov a stále vystupuje na pódiu, aby predstavil svoje ikonické hity!

13 zo 14

austin-butler-hannah-montana

Disney Channel

Austin Butler hral Dereka

Prejdite a zistite, čo teraz robí.

14 zo 14

Nickelodeon má teraz 16 rokov

Anthony Harvey/Shutterstock

Kde je teraz Austin Butler?

Vyzerá to, že Austin mal vo svojom zoznamovacom živote viac šťastia ako jeho postava (v šou Miley označila Dereka za jej najhoršie rande vôbec!), Odkedy randil. Vanessa Hudgens pre takmer deväť rokov ! V januári 2020 sa rozdelili a celý svet bol otrasený.

Pokiaľ ide o jeho kariéru, pokračoval vo filme James Garrett Zoey 101 ! Potom ho možno poznáte z jeho rolí v Ruby a Rockits , Život nečakaný , Prepnuté pri narodení a Carrie denníky.