Sprievodca všetkými koncertmi a udalosťami zrušenými alebo odloženými kvôli koronavírusu

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Shutterstock (3)

Toľko umelcov - ako Miley Cyrus , BTS, Louis Tomlinson a ďalšie - boli kvôli aktuálnej pandémii koronavírusu nútení zrušiť alebo posunúť dátumy koncertov a podujatia. Od vypuknutia choroby v roku 2019 Svetová zdravotnícka organizácia oznámila, že vírusom sa doteraz nakazilo viac ako 153 000 000 ľudí, čo si vyžiadalo viac ako 3 222 000 úmrtí.

Vzhľadom na pokračujúce šírenie 5 sekúnd leta odložilo ich 2021 Tour bez hanby do roku 2022. Stále je dôležité, aby sme pre všetkých konali opatrne a bezpečne. S ohľadom na to musíme chlapci odložiť ďalšie termíny turné ešte raz, na obdobie, na ktoré sa môžeme všetci spoľahnúť. zdieľané vo vyhlásení Instagram .Podobne Harry Styles sa rozhodol odložiť svoje európske šou 2021 do odvolania.

Naozaj dúfam, že budem hrať tieto šou a budem mať pre vás novinky v novom roku, kedy sa budú konať, spevák napísal na Twitteri . Nemôžem sa dočkať, až vás všetkých uvidím na cestách, akonáhle to bude bezpečné. Správajte sa k ľuďom láskavo.

Billie Eilish pre jedného ju zrušila Keď všetci zaspíme turné v decembri 2020 po jeho odložení o ten istý rok. Prial by som si, aby som ťa mohol vidieť tento rok na turné. Chýbalo mi, aby som pre teba vystupoval, a bol som na pódiu natoľko, že ti to ani nemôžem povedať, napísal spevák do poznámky nahrané na Twitter . Na turné sme vyskúšali čo najviac rôznych scenárov, ale žiadny nie je možný, a hoci viem, že mnohí z vás si chcú nechať lístky a VIP lístky, najlepšia vec, ktorú môžeme pre všetkých urobiť, je získať peniaze späť. čo najskôr do vašich rúk.

Na záver dodala: Keď budeme pripravení a v bezpečí, dáme vám vedieť, keď si všetci budú môcť znova kúpiť lístky na ďalšie turné. Veľmi ťa milujem. Zostaňte v bezpečí, pite veľa vody, noste masku.

Keďže sa koronavírus stále šíri, Svetová zdravotnícka organizácia a zdravotnícki pracovníci vyzvali na dištancovanie sa od spoločnosti, aby sa zabránilo ďalšiemu zhoršovaniu choroby. Podľa Správy CBS „Sociálne dištancovanie sa pokúša držať vás ďalej od ostatných ľudí, najmä veľkých davov. Z tohto dôvodu bolo zrušených mnoho koncertov alebo veľkých festivalov a podujatí.

Zaujíma vás, či máte na udalosť lístky na akciu, ktorá bola zrušená? Netreba sa toho báť, pretože Vegánsky zážitok zlomila ti to všetko. Prezrite si našu galériu a zistite, ktoré koncerty a významné hudobné akcie boli uskutočnené, zrušené alebo odložené kvôli obavám z koronavírusu.

1 zo 69

Rozhovory Taylor Swift 2019

Chelsea Lauren/Shutterstock

Taylor Swift

Rád sem chodím, aby som vám povedal dobrú správu alebo sa s vami podelil o nový projekt, napísal Taylor sociálne médiá vo februári 2021, kde oznámil jej zrušenie Milenec Fest turné Nie je to moja najobľúbenejšia vec na svete, aby som vám musel hovoriť o správach, z ktorých som smutný.

Pokračovala: Toto je bezprecedentná pandémia, ktorá zmenila plány všetkých a nikto nevie, ako bude cestovná krajina v blízkej budúcnosti vyzerať. Som tak sklamaný, že vás nebudem môcť vidieť osobne tak rýchlo, ako by som chcel. Strašne mi chýbaš a nemôžem sa dočkať, kým budeme môcť byť všetci spolu opäť bezpečne na výstavách.

V apríli 2020 speváčka predtým vstúpila do Instagram Stories a oznámila, že na rok 2020 boli zrušené všetky jej vystúpenia a predstavenia.

Som tak smutný, že vás tento rok neuvidím na koncerte, ale viem, že toto je správne rozhodnutie, uviedol Taylor v oznámení. Prosím, zostaňte zdraví a v bezpečí. Uvidím vás na javisku hneď, ako to bude možné, ale práve teraz je dôležité, aby sme sa kvôli nám všetkým zaviazali k tejto karanténe.

2 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Christopher Polk/Shutterstock

nia sioux opustí tanec mamy

Hudobný festival Coachella a dostavník

The New York Times v januári 2021 oznámil, že hudobné festivaly Coachella a Stagecoach, ktoré boli pôvodne dvakrát odložené, boli oficiálne zrušené. Doktor Cameron Kaiser , úradník pre verejné zdravie pre Riverside County, vydal zdravotný príkaz ohlásenie zrušenia.

3 zo 69

Halsey sa ospravedlňuje po náhodnej výzve na kolaps jedného svetového obchodu

Speed ​​Media/Shutterstock

Halsey

Speváčka ju zrušila Manické svetové turné kvôli prebiehajúcej pandémii koronavírusu. Bezpečnosť je na prvom mieste. Bodaj by boli veci inak. Ľúbim ťa. Napísala, že sníva o tom, že znova uvidí vaše tváre.

Napriek nášmu absolútnemu úsiliu neexistuje žiadna záruka, že budem môcť navštíviť aktuálne naplánované termíny, dodala Halsey vyhlásenie na Twitteri . Viac ako čokoľvek iné mi chýba vidieť vás všetkých v dave, ale musím uprednostniť vaše zdravie a bezpečnosť. To znamená, že turné Manic je teraz oficiálne zrušené. Aj keď sme chceli zachovať nádej, že sa toto turné nakoniec môže stať, našou prioritou je teraz vrátiť vám peniaze za lístky okamžite.

4 zo 69

Harry Styles je

VICKIE FLORES / EPA-EFE / Shutterstock

Harry Styles

Vzhľadom na pokračujúce šírenie Harry Styles sa rozhodol odložiť svoje európske šou 2021 do odvolania.

Naozaj dúfam, že budem hrať tieto šou a budem mať pre vás novinky v novom roku, kedy sa budú konať, spevák napísal na Twitteri . Nemôžem sa dočkať, až vás všetkých uvidím na cestách, akonáhle to bude bezpečné. Správajte sa k ľuďom láskavo.

5 zo 69

Billie Eilish odhaľuje, že zvažovala pokus o samovraždu

Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock

Billie Eilish

Táto správa príde o niekoľko týždňov neskôr Billie Eilish zrušil ju Keď všetci zaspíme turné v decembri 2020 po jeho odložení o ten istý rok.

Prial by som si, aby som ťa mohol vidieť tento rok na turné. Chýbalo mi, aby som pre teba vystupoval, a bol som na pódiu natoľko, že ti to ani nemôžem povedať, napísal spevák do poznámky nahrané na Twitter . Na turné sme vyskúšali čo najviac rôznych scenárov, ale žiadny nie je možný, a hoci viem, že mnohí z vás si chcú nechať lístky a VIP lístky, najlepšia vec, ktorú môžeme pre všetkých urobiť, je získať peniaze späť. čo najskôr do vašich rúk.

Na záver dodala: Keď budeme pripravení a v bezpečí, dáme vám vedieť, keď si všetci budú môcť znova kúpiť lístky na ďalšie turné. Veľmi ťa milujem. Zostaňte v bezpečí, pite veľa vody, noste masku.

6 zo 69

Sprievodca všetkými koncertmi a udalosťami zrušenými alebo odloženými kvôli koronavírusu

Shutterstock

Moja chemická romantika

Niekoľko mesiacov potom, čo oznámili svoje stretnutie, My Chemical Romance celú vec odložila na rok 2021.

Nikdy by sme nechceli odvrátiť pozornosť od výziev, s ktorými sa práve stretávame, ale cítime, že je správne dať ľuďom vedieť, že sme preložili naše predstavenia na novo, aby sme mohli ľuďom ponúknuť náhradu za lístky v týchto ťažkých finančných časoch. , kapela napísal na Instagram .

7 zo 69

Sprievodca všetkými koncertmi a udalosťami zrušenými alebo odloženými kvôli koronavírusu

A.M.P.A.S./Shutterstock

akademické ocenenia

Pôvodne sa malo konať 28. februára 2021, udeľovanie cien Akadémie bolo odložené na 25. apríla 2021. Akadémia filmových umení a vied .

8 zo 69

Sprievodca všetkými koncertmi a udalosťami zrušenými alebo odloženými kvôli koronavírusu

Chelsea Lauren/Shutterstock

Ceny MTV za filmy a televíziu

Podľa Rozmanitosť , MTV sa snaží posunúť prehliadku cien - ktorá sa mala vysielať v júni 2020 - do decembra 2020. Následne má sieť stále plány na usporiadanie VMA v auguste 2020.

9 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Picturematt/Shutterstock

Louis Tomlinson

20. mája Louis preplánoval svoje letné turné po USA . Bývalý člen One Direction predtým povedal fanúšikom, že kvôli pandémii koronavírusu bol nútený odložiť všetky aprílové a májové dátumy svojho vôbec prvého sólového medzinárodného turné.

Som skutočne zdrvený, ale zdravie a bezpečnosť všetkých mojich fanúšikov a členov posádky musia byť samozrejme na prvom mieste napísal na Twitteri .

Predtým bral na Twitter a zdieľal vyhlásenie, v ktorom uviedol, že jeho nadchádzajúce turné po Veľkej Británii bude odložené. Louis povedal fanúšikom, že má v pláne oznámiť nové termíny veľmi skoro. On tiež preplánované zvyšok jeho kontinentálneho európskeho turné ukazuje až do augusta a zdieľal nové termíny s fanúšikmi a oznámil o Twitter že jeho show pôvodne stanovená na 11. marca 2020 v talianskom Miláne bola odvolaná na základe dekrétu predsedu Rady ministrov.

Bol som skutočne nadšený, že som si mohol priniesť svoje Steny Okruh do Talianska, ale zdravie a bezpečnosť mojich fanúšikov sú dôležitejšie ako čokoľvek iné, uvádza sa vo vyhlásení.

10 zo 69

Nové hudobné albumy 2020

Arthur Mola/Invision/AP/Shutterstock

Víkend

20. mája spevák preniesli na sociálne siete a oznámil, že jeho Pohodinová prehliadka sa odloží na jún 2021.

11 zo 69

Tu je dôvod, prečo 5 sekúnd letných fanúšikov prosí o započítanie hudobných rebríčkov v USA

imageSPACE/Shutterstock

5SOS

6. mája austrálsky boyband preniesli na sociálne siete a oznámil fanúšikom, že v celej Británii a Európe Tour bez hanby bude odložený do roku 2021 kvôli svetovej zdravotnej kríze.

Sme veľmi vďační každému, kto si kúpil lístok. Prosím, vydržte ich s preloženými dátumami titulkov v roku 2021. Sme smutní z toho, že sa nepodarilo preložiť všetky titulné relácie, uviedol vo svojom vyhlásení 5SOS.

12 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Matt Baron/Shutterstock

Kesha

1. mája sa speváčka dostala na sociálne siete a fanúšikom povedala, že bohužiaľ, jej rok 2020 Cesta prvej triedy turné by bolo zrušené z dôvodu súčasnej zdravotnej krízy.

Je to srdcervúce, ale bezpečnosť mojich fanúšikov a posádky je pre mňa na prvom mieste. Vzhľadom na súčasnú situáciu nie je uskutočnenie tohto turné v roku 2020 možné, napísal Kesha Instagram . To však neznamená, že nemôžeme oslavovať a vyjadrovať sa spoločne v duchu a online. Urobím všetko pre to, aby som vám priniesol čo najviac umenia a hudby, pretože to všetko spoločne zvládneme.

13 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Matt Baron/Shutterstock

BTS

Juhokórejský chlapčenský zväz ich odložil Mapa duše Svetové turné kvôli koronavírusu.

Vzhľadom na povahu koncertov BTS zahŕňajúcich cestovanie tisícov medzinárodných fanúšikov bez ohľadu na to, kde sa konajú predstavenia, je tiež ťažké pokračovať v turné so súčasnými prísnymi obmedzeniami cezhraničného pohybu, uviedol Big Hit Entertainment v vyhlásenie. Preto sme urobili ťažké rozhodnutie pozastaviť predtým oznámený harmonogram turné a vyvinúť nový harmonogram.

14 zo 69

Jeffree Star potvrdzuje novú paletu krvného cukru

YouTube

Jeffree Star

Make -up magnát nahral a úplne nové video a informoval fanúšikov o stave jeho úplne novej kolekcie make -upu. Vzhľadom na koronavírus sa najnovšia rada spoločnosti Jeffree Jeffree Star Cosmetics oneskorí.

Na 24. apríla som plánoval obrovský štart ... bola to úplne iná atmosféra, vysvetlil. Niektoré veci pre ďalšiu kolekciu ešte neboli vyrobené kvôli oneskoreniu.

Predtým sa YouTuber prihlásil do svojich Instagram Stories a povedal fanúšikom, že bol nútený zrušiť niektoré nadchádzajúce vystúpenia v Taliansku kvôli šíreniu koronavírusu.

Som trochu zdrvený, pretože som mal ísť tento mesiac do Talianska na skutočne obrovský make -upový zjazd, vysvetlil vtedy. Tiež som sa chystal ísť na Maltu a všetky cesty pre mňa a môj tím boli zrušené.

Make -up magnát tiež vyzval svojich fanúšikov, aby zostali v bezpečí a v pokoji.

15 zo 69

Remake hry Sonys Cinderella naživo. Zoznámte sa s hercom

Disney/David Fisher/Shutterstock

Remake „Popolušky“

Prepáčte, chlapci, ale Camilov herecký debut je kvôli koronavírusu pozastavený. Dátum vydania živej akcie spoločnosti Sony Popoluška bol podľa odsunutý až do roku 2021 Ľudia .

16 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Fotografia/Shutterstock JLN

Niall Horan

3. apríla sa spevák dostal na sociálne siete a oznámil fanúšikom, že sa kvôli bezprecedentným okolnostiam rozhodol zrušiť rok 2020. Rád som ťa spoznal Svetové turné.

Bolo to ťažké rozhodnutie, ale blaho mojich fanúšikov a rodiny na turné je pre mňa vždy na prvom mieste napísal . Je mi ľúto všetkých úžasných ľudí, ktorí si kúpili lístky.

Ako fanúšikovia vedia, Niallov nový album, Srdcervúce počasie , oficiálne zrušený 13. marca, ale kvôli koronavírusu boli niektoré z jeho propagačných akcií zrušené alebo odložené. Deň pred jeho vydaním otvorene hovoril o tom, ako koronavírus vykonal svoje propagačné turné.

Nie je skvelé, aby som bol úprimný, keď vydávate album a všetky vaše veci sú zrušené, povedal rozhlasovému hostiteľovi Ryan Seacrest . Čakajú ma nejaké predstavenia, na ktorých doslova len sedím a držím palce ... Úprimne povedané, nemôžem Svetovej zdravotníckej organizácii povedať, čo má robiť. Jednoducho musím sedieť a počúvať, čo hovoria všetci ostatní, pretože je to bezpečnosť celého sveta, nielen moja.

17 zo 69

Úplný rozpad Justina Biebera

Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Justin Bieber

1. apríla Zmeny spevák kvôli pandémii koronavírusu odložil všetky svoje turné 2020.

Vzhľadom na súčasnú krízu v oblasti verejného zdravia a s hlbokým znepokojením pre všetkých, ktorých sa to týka, Justin Bieber odloží všetky aktuálne naplánované termíny 2020 na Okruh The Changes Tour , do vyhlásenie čítať. Žiada, aby fanúšikovia pozdržali svoje lístky, pretože budú honorované hneď, ako sa termíny preložia. Informácie o presných termínoch budú čoskoro k dispozícii.

18 zo 69

Sam Smith otvára tému o telesných neistotách

David Fisher/Shutterstock

Sam Smith

30. marca sa spevák pobral k svojim Stránka Instagram a oznámili, že ich nadchádzajúci album bude nielenže odsunutý kvôli koronavírusu, ale majú v pláne zmeniť aj názov albumu.

Napísali som, že som za posledných niekoľko týždňov veľa premýšľal a mám pocit, že názov môjho albumu a bezprostredné vydanie nie sú správne. Preto som sa rozhodol pokračovať v práci na albume a vykonať niekoľko dôležitých zmien a doplnkov.

19 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Scott Roth/Invision/AP/Shutterstock

Festival guvernérov plesovej hudby 2020

Newyorský hudobný festival-5.-7. júna-bol zrušený z dôvodu obáv z koronavírusu.

Vzhľadom na súčasné vládne mandáty a vyvíjajúcu sa situáciu v New Yorku nie je ani bezpečné, ani obozretné posunúť sa vpred s našimi júnovými termínmi. Blaho našich fanúšikov, umelcov, zamestnancov, predajcov, partnerov a okolitej komunity v New Yorku je vždy našou prioritou č. 1, povedal festival vo vyhlásení .

20 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Andrew H. Walker/Shutterstock

2020 Tony Awards

25. marca spoločnosť Tony Award Productions oznámila, že 74. ročník udeľovania cien Tony - ktorý sa mal konať 7. júna v Radio City Music Hall v New Yorku - bude odložený z dôvodu obáv z koronavírusu.
Zdravie a bezpečnosť broadwayskej komunity, umelcov a fanúšikov je pre nás to najdôležitejšie vyhlásenie čítať. Nové termíny a dodatočné informácie oznámime, akonáhle sa Broadway opäť otvorí. Tešíme sa na oslavu Broadwaya a nášho priemyslu, keď to bude bezpečné.

21 zo 69

Ukážka cien Grammy 2020, najdivokejšie chvíle počas udeľovania cien

Rob Latour/Shutterstock

Camila Cabello

24. marca sa Camila ujala Instagram a starí nasledovníci vo vyhlásení, že bola nútená odložiť svoje nadchádzajúce turné kvôli obavám z koronavírusu. Speváčka povedala, že jej skutočne zlomilo srdce.

Nemôžeme začať skúšky bez toho, aby sme riskovali ľudí a toľko toho vo vzduchu, bez skutočného a definitívneho konca. Cítim, že je to zodpovedná vec, vysvetľuje. Je mi vás veľmi ľúto, chlapci. Som taká smutná z myšlienky, že ťa sklamem.

22 zo 69

všetky dievčatá na tanečné mamy
Scoob-Movie-Release-Push-Back

YouTube

Vydanie filmu „Scoob!“

Do kín sa má dostať 15. mája, v deň premiéry pripravovaného animovaného filmu Scoob! sa kvôli pandémii koronavírusu oneskorilo.

Podľa The Hollywood Reporter , Štúdio Warner Bros. nestanovilo nový dátum vydania.

23 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Matt Baron/Shutterstock

Kim Kardashian a Kylie Jenner

Obe značky krásy reality hviezdy - KKW Beauty a Kylie Cosmetics - boli nútené zastaviť výrobu kvôli pandémii koronavírusu.

Vzhľadom na aktuálne zdravotné objednávky v Kalifornii sa naše centrum plnenia dočasne zatvára, a Vyhlásenie na Twitteri z oboch spoločností čítať. Aj keď je náš web k dispozícii na prijímanie objednávok, naše centrum plnenia nemôže v tejto chvíli zaručiť dátumy dodania. Vaša objednávka bude mať najvyššiu prioritu, akonáhle budeme môcť pokračovať v odosielaní.

24 zo 69

Selena Gomez odhaľuje nové tetovanie pripomínajúce transplantáciu obličky

Shutterstock

Selena Gomez

Počas Instagram naživo “speváčka prezradila fanúšikom, že pracuje na novej hudbe predtým, ako bola jej nahrávacia spoločnosť nútená kvôli koronavírusu vypnúť.

Predtým, 10. marca, Selenin nadchádzajúci rad krásy Vzácna kráska rozposlal prostredníctvom Instagram Stories vyhlásenie a povedal fanúšikom, že vzhľadom na rýchlo sa vyvíjajúcu situáciu s koronavírusom odložili hovor v komunite #WeAreRare.

Predtým dávala značka fanúšikom príležitosť hrať vo svojej vôbec prvej kampani oslavou toho, čo vás robí vy, a zdieľaním toho, čím ste vzácni. V tom čase sa malo fotografovanie konať v Los Angeles, pričom víťazi vyskúšali výrobky a spoznali nových priateľov. Teraz značka fotografovanie odložila a pracuje na nových kreatívnych spôsoboch rozpoznávania tých, ktorí sa podelili o svoje príbehy.

Značka prisľúbila aktualizáciu fanúšikov v priebehu nasledujúcich týždňov.

25 zo 69

Lady Gaga zrušila show bronchitídy

Andrew H. Walker/BEI/Shutterstock

Album Lady Gaga „Chromatica“

24. marca sa Lady Gaga ujala Instagram a povedal fanúšikom, že po dlhom zvažovaní sa rozhodla odložiť vydanie svojho pripravovaného albumu Chromatica. Nahrávka mala byť vydaná 10. apríla, ale speváčka uviedla, že oznámi neskorší dátum vydania v roku 2020. Speváčka Shallow má ešte v pláne turné toto leto.

26 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

PinPep/Shutterstock

2020 VidCon

23. marca 2020 bolo oznámené, že trojdňové podujatie, ktoré spája internetové hviezdy s ich fanúšikmi, bolo zrušené z dôvodu pandémie koronavírusu. Komu to chýbalo, majú tvorcovia radi Alex Wassabi , Brent rivera , Charli a Dixie D’Amelio , Corinna hlava , Daniella Perkinsová , James Charles , Jeff Wittek , Jessie Paegeová , LaurDIY , Nia Sioux , Ricky Dillon a ton na akciu sa pripravilo ďalších.

Žiaľ, kvôli pretrvávajúcej neistote okolo COVID-19 sme urobili ťažké rozhodnutie zrušiť #VidConUS. Usilovne pracujeme na tom, aby sme vám túto jeseň priniesli zážitok z VidConu v USA, a budeme vás informovať, keď sa tieto detaily spoja! - Jim Louderback, generálny riaditeľ spoločnosti VidCon, uviedol v a Vyhlásenie na Twitteri .

27 zo 69

Odložené kvôli koronavírusu

Aflo/Shutterstock

Olympiáda 2020

23. marca bolo oznámené, že olympijské hry 2020, ktoré sa budú konať v japonskom Tokiu, budú kvôli koronavírusu odložené. podľa vyhlásenia .

28 zo 69

Lili Reinhart tlieska od nenávistníkov po tom, čo otvorila informácie o telesných neistotách

Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Lili Reinhart, dátum vydania „Lekcie plávania“

22. marca Riverdale hviezdička vzal na Instagram a povedal nasledovníkom, že bohužiaľ, dátum vydania jej pripravovanej knihy poézie bol posunutý na nový dátum, na jeseň.

Vzhľadom na súčasný stav celého sveta a USA, moja kniha Lekcie plávania , ktorá mala vyjsť 5. mája, sa teraz presúva na tento rok, na jeseň, povedala Lili. Je to trapas, ale je to tak, ako to je teraz a práve teraz sa vo svete dejú oveľa dôležitejšie veci ako kniha poézie. Chcel som povedať, že sa ospravedlňujem za tých, ktorí si predobjednali a tešili sa. Ono to nakoniec pride. Ďakujem za trpezlivosť.

29 zo 69

Rihanna vytvára dom Fenty Beauty TikTok pre

Anthony Harvey/Shutterstock

Dom Fenty Beauty TikTok

Len niekoľko dní potom, čo bol predstavený svetu, bol dom Fenty Beauty TikTok nútený dočasne zatvoriť kvôli obavám z koronavírusu, uvádza Business Insider .

Pre tých, ktorým to chýbalo, bol kaštieľ miestom, kde by všetky nadchádzajúce hviezdy TikTok mohli ísť upravovať obsah. Nielenže mali prístup do celého domu v Los Angeles, ale mladé hviezdy mohli tiež prepadnúť Makeup Pantry, ktorá bola, samozrejme, plná všetkých vecí Fenty Beauty!

30 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Osvetlenie/Univerzálne/Kobal/Shutterstock

Pokračovanie „prisluhovačov“

Namiesto toho, aby sa toto leto dostalo do kín, Minions: Rise of Gru sa posunie o rok späť kvôli obavám z koronavírusu, ktoré zavreli štúdio Universal and Illumination vo Francúzsku. Teraz má film premiéru 2. júla 2021.

To znamená, že nebudeme môcť dokončiť Minions: The Rise of Gru včas pre naše plánované globálne vydania koncom júna a začiatkom júla. Aj keď sa všetci stretávame s obrovskou krízou, musíme klásť predovšetkým bezpečnosť a ochranu našich zamestnancov. Tešíme sa na nájdenie nového dátumu vydania návratu Gru a Minions, zakladateľa a generálneho riaditeľa Illumination Chris Meledandri uviedol vo vyhlásení.

Štúdio tiež zmenilo dátumy uvedenia ich pripravovaných filmov Zlý a Spievaj 2 .

31 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Chelsea Lauren/WWD/Shutterstock

Londýnska divadelná šou Timothée Chalameta „4000 míľ“

Herec bol pripravený debutovať v hre na London Stage 4000 míľ 6. apríla, ale teraz bola šou odložená, aby pomohla zastaviť šírenie koronavírusu.

Už len niekoľko dní do dodania tejto inscenácie do vypredaného radu dychtivých divákov teraz bohužiaľ dočasne zatvárame The Old Vic, aby sme mohli hrať svoju úlohu v spomalení šírenia koronavírusu, prečítané vyhlásenie .

32 zo 69

Little Mix kritizuje ceny Brit za ignorovanie

PrettyLittleThing.com/MEGA

Reality Mix Little Mix „Hľadanie“

Ako fanúšikovia vedia, britská dievčenská skupina Little Mix sa rozhodla zahájiť výrobu v pripravovanej reality show s názvom Hľadanie , kde Perrie Edwards , Jesy Nelson , Leigh-Anne Pinnocková a Jade Thirlwall bude vytvárať a mentorovať nové kapely. 19. marca bolo oznámené, že plány na natáčanie boli kvôli koronavírusu pozastavené.

Blaho dievčat je pre každého najvyššou prioritou, a tak bolo video z tohto týždňa konzervované, uviedol zdroj. Slnko . Okrem natáčania bolo dievčatám oznámené aj živé vystúpenie pre ich televízny seriál Hľadanie budú meškať

33 zo 69

Tam

YouTube

Produkcia na stretnutí priateľov

18. marca 2020 informovali zdroje The Hollywood Reporter že výroba veľmi očakávaného špeciálu na stretnutie - vysielaného na HBO Max - sa kvôli koronavírusu oneskorí.

34 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Anthony Harvey/Shutterstock

Hudobný festival v Glastonbury

Dňa 18. marca 2020 bol päťdňový britský hudobný festival zrušený z dôvodu súčasnej pandémie koronavírusu.

Je nám veľmi ľúto, že to oznamujeme, ale budeme musieť zrušiť Glastonbury 2020. Vstupenky na tento rok sa budú presúvať na budúci rok, zakladatelia Glastonbury zverejnené na Twitteri .

35 zo 69

Tour Dinah Jane 2020

RMV/Shutterstock

Dinah Jane

Bývalá speváčka skupiny Fifth Harmony sa 17. marca prihlásila na Instagram a oznámila, že sa dátumy jej turné posunuli.

Nemôžem vám povedať všetko, ako som bol nadšený, že môžem pre vás všetkých hrať, ona napísal vo vyhlásení sociálnych médií . Mrzí ma, že nemôžem hrať novú hudbu, na ktorej som tak tvrdo pracoval, ale poznáte ma, vždy som mal v rukáve triky.

Napriek tomu, že bolo jej turné odložené, Dinah fanúšikom zdanlivo oznámila, že čoskoro príde nová pieseň!

36 zo 69

Billboard Music Awards, show, MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, USA - 1. mája 2019

Rob Latour/Shutterstock

Billboard Music Awards

17. marca Billboard oznámil, že udeľovanie cien Billboard Music Awards 2020 bolo odložené z dôvodu obáv z koronavírusu. Ukážka udeľovania cien sa mala vysielať 29. apríla a nový dátum zatiaľ nebol zverejnený.

V súlade s aktuálnymi smernicami stanovenými národnými a miestnymi zdravotníckymi úradníkmi a s cieľom zaistiť zdravie a bezpečnosť našich umelcov, fanúšikov, hostí a zamestnancov - odkladáme udeľovanie cien Billboard Music Awards, vyhlásenie z produkčnej spoločnosti BBMA.

37 zo 69

YouTuber Gabi DeMartino rozpráva desivý príbeh o tom, ako bola takmer unesená

MediaPunch/Shutterstock

Gabi DeMartino Nová hudba

Po podpichnutí úplne novej hudby pre fanúšikov, YouTuber Gabi DeMartino oznámila, že svoj singel odkladá z dôvodu prepuknutia koronavírusu.

Počkajte, kým vydáte singel [kým] sa to všetko neupokojí, internetová hviezda povedal fanúšik na Twitteri .

38 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Stephen Lovekin / BEI / Shutterstock

Slávnostná ceremónia 2020

Spolu s neurčitým zatvorením Metropolitného múzea umenia kvôli obavám z koronavírusu prišla aj správa, že Galavečer 2020 sa odložil.

s kým chodila Olivia rodrigo

Hovorca Metu uviedol, že CDC okrem toho cez víkend informovalo, že počas nasledujúcich ôsmich týždňov by sa nemali konať zhromaždenia 50 a viac ľudí. Vzhľadom na tieto pokyny budú všetky programy a podujatia do 15. mája zrušené alebo odložené.

Zatiaľ nie je známe, kedy sa to bude konať.

39 zo 69

Pete Davidson núti fanúšikov, aby pred svojim live show podpísali zmluvu o mlčanlivosti

YouTube

'V sobotu večer naživo'

16. marca 2020 to oznámila spoločnosť NBC V sobotu večer naživo bol podľa obavy zadržaný na neurčito Vanity Fair .

40 zo 69

10 vecí, ktoré ste neurobili

S láskavým dovolením Netflix

tyler posey a jeho priateľka

Veselý národný vysokoškolský šampionát NCA

Podľa Teen Vogue , Národná asociácia roztlieskavačiek potvrdila, že národné majstrovstvá NCA Collegiate National naplánované na 8.-12. apríla v Daytona Beach na Floride boli v tomto roku zrušené. Ako fanúšikovia vedia, táto udalosť sa stala popularizovanou po tom, čo Cheerleaders Navarro College vyhrali akciu 2019 počas Dokumenty Netflix Na zdravie .

Obľúbený fanúšik Na zdravie člen obsadenia Dareios Marshall prešiel na sociálne médiá a napísal svojim priaznivcom srdečný odkaz o zrušení Daytony.

Daytona ti bude chýbať a bude si ťa veľmi vážiť. Milujem každého z mojich spoluhráčov a všetku lásku, ktorú sme zdieľali. Koniec mojej roztlieskavacej kariéry prišiel trochu skoro. Za každého, kto ma takto podporoval, chcem poďakovať a milujem ťa napísal .

41 zo 69

Remake hry Sonys Cinderella naživo. Zoznámte sa s hercom

Disney/David Fisher/Shutterstock

Výroba na „Popoluške“

16. marca 2020 spoločnosť Sony ukončila výrobu svojich nadchádzajúcich priamych prenosov Popoluška prerobiť v hlavnej úlohe Camila Cabello , podľa The Hollywood Reporter .

42 zo 69

Všetko, čo treba vedieť o hudobných cenách iHeartRadio 2020

Chelsea Lauren/Shutterstock

Hudobné ceny iHeartRadio 2020

16. marca iHeartRadio oznámil vo vyhlásení že jeho výročná prehliadka cien bolo odložené.

Ako možno viete, svätyňa v Los Angeles nedávno oznámila, že je oficiálne zatvorená kvôli udalostiam najskôr do 31. marca - vrátane hudobných cien iHeartRadio, ktoré sa majú odovzdať v nedeľu FOX v nedeľu 29. marca. Bezpečnosť našich hostí, zamestnancov, Umenie a partneri sú našou hlavnou prioritou, uvádza sa vo vyhlásení. iHeartMedia a FOX plánujú vo vhodnom čase preplánovať a poskytnú viac informácií a príslušných aktualizácií, hneď ako budú k dispozícii. Návštevníkom s lístkami sa budú vracať peniaze.

43 zo 69

Nick Jonas potvrdzuje, že nový album Jonas Brothers je na ceste

Richard Isaac/Shutterstock

bratia jonasovci

15. marca sa trojdielny chlapčenský pár dostal na sociálne siete a oznámil fanúšikom, že kvôli koronavírusu bol ich pobyt v Las Vegas zrušený.

Boli sme nadšení z príležitosti zdieľať s vami úžasnú show, ale nič nie je dôležitejšie ako zdravie a bezpečnosť všetkých. Sme smutní, že vás sklameme, ale je dôležité, aby každý urobil, čo je v jeho silách, aby bol každý zdravý, napísali bratia Jonasovci. vo vyhlásení.

Ako fanúšikovia vedia, skupina bola pripravená odohrať niekoľko predstavení v Park Theatre v Park MGM v Las Vegas v Nevade v období od 1. apríla 2020 do 18. apríla 2020. Zatiaľ neplánujú oznámiť plány na zmenu pobytu. .

44 zo 69

Celebrity s originálnymi vianočnými piesňami

Stephen Lovekin/Shutterstock

Kelly Clarkson

Spolu s JoBrosom Kelly tiež poskytla fanúšikom aktualizáciu svojho nadchádzajúceho pobytu v Las Vegas. Ona Neporaziteľný predstavenia sa mali začať 1. apríla 2020, ale podľa a vyhlásenie sociálnych médií , boli odložené na júl 2020. Kelly tiež oznámila, že jej denná diskusná šou kvôli obavám a starostlivosti o bezpečnosť všetkých zastavila výrobu až do odvolania.

45 zo 69

Podrobnosti o 4. sérii Stranger Things

Netflix

Netflix

Fanúšikom obľúbená streamovacia služba má zastavená výroba vo všetkých svojich pôvodných televíznych reláciách a filmoch kvôli pandémii koronavírusu. Podivné veci - ktoré práve začalo nakrúcanie pre nadchádzajúce štvrtá sezóna - bol medzi prehliadkami, ktoré boli vypnuté.

46 zo 69

Všetko, čo treba vedieť o eufórii, 2. sezóna

YouTube

Produkcia „Euphoria“

Možno zdieľali niekoľko fotografií zo zákulisia prvej tabuľky prečítanej v druhej sezóne, ale výroba je zapnutá Eufória Je to veľmi očakávaná druhá sezóna sa oneskorilo kvôli obavám z koronavírusu.

Zdravie a bezpečnosť našich zamestnancov, hercov a štábov zostáva našou najvyššou prioritou. Počas tejto doby sa budeme aj naďalej riadiť pokynmi Centier pre kontrolu chorôb, ako aj miestnych úradníkov a odborníkov v oblasti verejného zdravia v každom meste, kde sídli naša produkcia, uvádza sa vo vyhlásení spoločnosti WarnerMedia Entertainment, ktorá vlastní HBO. vo vyhlásení .

47 zo 69

Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock

Produkcia „Tučného typu“

15. marca, hviezda Freeform’s Tučný typ , Katie Stevensová odišiel na Instagram a oznámil fanúšikom, že séria má prestávku kvôli koronavírusu.

Štúdio a sieť berú COVID-19 veľmi vážne a rovnako ako naše obsadenie a štáb, napísala v článku Príspevok na Instagrame . Aj keď sme nemali nikoho pozitívneho, bolo prijaté rozhodnutie zastaviť výrobu práve teraz kvôli bezpečnosti všetkých. Nie sme zrušení.

48 zo 69

Disney Plus

Disney

Produkcia „Malá morská víla“

13. marca spoločnosť Disney vydal vyhlásenie a oznámili, že produkciu uvedú naživo Malá morská víla film, v hlavnej úlohe Halle Bailey , sa zastavil.

Aj keď v našich inscenáciách neboli potvrdené žiadne prípady COVID-19, po zvážení súčasného prostredia a najlepších záujmov nášho obsadenia a štábu sme sa rozhodli na krátky čas pozastaviť produkciu niektorých našich hraných filmov. . Hovorca Disney uviedol, že situáciu budeme naďalej hodnotiť a reštartovať hneď, ako to bude možné.

Zastavili aj výrobu na rôznych Disney + filmy ako Sám doma, Peter Pan a Wendy , Zmenšený a viac.

49 zo 69

Robert Pattinson zabije súmrak

NINA PROMMER / EPA-EFE / Shutterstock

Produkcia „Batman“

14. marca spoločnosť Warner Bros. rozhodla o ukončení výroby nadchádzajúceho filmu v Londýne Batman v hlavnej úlohe Robert Pattinson , podľa Rozmanitosť .

Obrázky Warner Bros. Pictures predstavujú produkciu Batman bude mať dnes dvojtýždňovú prestávku. Štúdio bude situáciu naďalej pozorne sledovať, uvádza sa vo vyhlásení z lotu Burbank.

50 zo 69

Udalosti zrušené kvôli Corone

John Raoux/AP/Shutterstock

Disney parky

Oznámili to 12. marca po prvý krát od 11. septembra 2001, v dôsledku koronavírusu bude na celom svete zatvorený každý zábavný park a plavebná linka Disney. hostia a zamestnanci, a vyhlásenie čítať.

51 zo 69

Udalosti zrušené kvôli Corone

Moviestore/Shutterstock

Vydanie „Mulan“

Spolu so zatvorením všetkých Disney parkov sa spoločnosť rozhodla posunúť vydanie tam veľmi očakávanej živej akcie Mulan film.

52 zo 69

Udalosti zrušené kvôli Corone

Andrew H Walker/Shutterstock

Broadway

12. marca Broadway oznámila, že do 12. apríla 2020 zastaví všetku výrobu, aby sa zabránilo šíreniu koronavírusu. Ako fanúšikovia vedia, Sabrina Tesár hral v muzikáli Zlé dievčatá na obmedzený beh. Prostredníctvom Instagramu informovala fanúšikov o svojich nadchádzajúcich šou a ubezpečila svojich sledovateľov, že ich bude priebežne aktualizovať.

53 zo 69

Udalosti zrušené kvôli Corone

Frank Micelotta/Fox/Picturegroup/Shutterstock

Ally Brooke

Bývalá členka skupiny Fifth Harmony sa 12. marca prihlásila na Instagram a fanúšikom to oznámila Čas zažiariť Okruh bol kvôli koronavírusu odložený.

Som tak zničený, že môžem oznámiť, že moja posledná show bude dnes večer v Bostone kvôli koronavírusu (COVID-19). Vzhľadom na zákaz verejných zhromaždení v New Yorku sme boli dnes popoludní informovaní o tom, že moja šou v sobotu v The Paramount a moja šou v pondelok v divadle Gramercy budú musieť byť odložené, napísala. Ako môj tím a ja sme neúnavne pracovali na tejto show a som skutočne zlomený zo srdca, a bol som tak nadšený, že ju môžem priniesť po celej krajine a dúfajme, že nakoniec aj vo svete. Ale najdôležitejšie je zdravie a bezpečnosť vás a vašich ostatných.

54 zo 69

Udalosti zrušené kvôli Corone

Ralph Arvesen / Shutterstock (

JoJo Siwa

12. marca JoJo Siwa Texaský koncert bol odložený. Vo vyhlásení na webovej stránke United Supermarkets Arena sa uvádza: „Vzhľadom na pretrvávajúce obavy o verejné zdravie bola show JoJo Siwa odložená. Držitelia vstupeniek by sa mali svojich lístkov držať, pričom ich pocta bude v termíne, ktorý bude čoskoro oznámený.

55 zo 69

Udalosti zrušené kvôli Corone

Danny Moloshok/Invision/AP/Shutterstock

Johnny orlando

12. marca Johnny vzal na vedomie svoje príbehy na Instagrame a povedal fanúšikom, že jeho Žite v miestnosti Rec vzhľad bol odložený.

Rád sa pre vás všetkých stretávam a vystupujem, ale zdravie a pohoda každého je pre nás na prvom mieste, napísal.

56 zo 69

Udalosti zrušené kvôli Corone

Vianney Le Caer/Invision/AP/Shutterstock

Séria Cara Delevingne „Karnevalový rad“

12. marca costar modelu Orlando Bloom odišiel na Instagram a oznámil fanúšikom, že výroba tejto série bola v Prahe ukončená.

Je to na rozlúčku, keď ideme domov do karantény. Prichádzame domov do štátov, prinajmenšom sa vraciam domov do štátov, pretože sa chceme dostať pred karanténu, povedal nasledovníkom. Veľká láska, všetci, zostaňte v bezpečí. Domáca karanténa. V skutočnosti to vyzerá naozaj šialene, ale robte to, čo robíte, vy a vaša rodina a zostaňte v bezpečí.

57 zo 69

Udalosti zrušené kvôli Corone

Richard Isaac/Shutterstock

Živý národ

12. marca Billboard oznámil, že Live Nation nariadilo všetkým koncertným turné vrátiť sa domov. Spoločnosť plánovala odložiť všetky turné na domácom i medzinárodnom trhu do konca mesiaca. Tiež bolo oznámené, že spoločnosť sa pokúsi zmeniť plán predstavení v máji alebo júni 2020.

58 zo 69

Koruna

Carlos Osorio / AP / Shutterstock

Deň otvorenia MLB

12. marca MLB odložilo otvárací deň sezóny najmenej o dva týždne a zrušilo všetky zostávajúce zápasy jarnej prípravy na Floride a v Arizone.

59 zo 69

Udalosti zrušené kvôli Corone

Kyle Terada / bazén / EPA-EFE / Shutterstock

začne to mať 5. sezónu

Sezóna NBA

11. marca NBA prerušila sezónu po pozitívnom teste hráča na Utah Jazz na koronavírus.

Národná basketbalová liga vo vyhlásení uvádza, že NBA prerušuje hru po uzavretí [stredajšieho] rozpisu zápasov až do odvolania. NBA využije túto prestávku na stanovenie ďalších krokov, ktoré budú potrebné v súvislosti s pandémiou koronavírusu.

60 zo 69

Udalosti zrušené kvôli Corone

Michael Buckner/Variety/Shutterstock

Ceny Nickelodeon Kids 'Choice Awards

11. marca Nickelodeon vydal vyhlásenie a oznámil fanúšikom, že udeľovanie výročných cien, ktoré sa bude konať 22. marca 2020, bude odložené z dôvodu obáv z koronavírusu.

The Ceny Kids 'Choice Awards naplánované na 22. marca 2020 v Los Angeles sa odkladá s ohľadom na bezpečnosť a pohodu všetkých osôb zúčastnených na šou, čo je našou najvyššou prioritou. Budeme mať ďalšie informácie o novom dátume v budúcnosti, prečítané vyhlásenie.

Pred odložením predstavenia to oznámil Nickelodeon Justin Bieber bol nastavený na vystúpenie na podujatí.

61 zo 69

Priaznivci myslia na túto sezónu

CW

Výroba na „Riverdale“

11. marca sa objavili správy, že výroba radu CW bola pozastavená po tom, čo sa člen tímu dostal do kontaktu s koronavírusom.

Boli sme informovaní, že člen tímu z Riverdale , ktorá sa vyrába vo Vancouveri, bola nedávno v kontakte s osobou, ktorá mala pozitívny test na COVID-19, uviedla televízia Warner Bros. vyhlásenie . Člen tímu v súčasnej dobe dostáva lekárske hodnotenie. Úzko spolupracujeme s príslušnými úradmi a zdravotnými agentúrami vo Vancouveri, aby sme identifikovali a kontaktovali všetkých jednotlivcov, ktorí mohli prísť do priameho kontaktu s členom nášho tímu.

Vyhlásenie pokračovalo: Zdravie a bezpečnosť našich zamestnancov, hercov a štábov je vždy našou najvyššou prioritou. Máme a budeme pokračovať v opatreniach na ochranu každého, kto pracuje na našich produkciách po celom svete. Z dôvodu veľkej opatrnosti výroba pokračuje Riverdale je momentálne pozastavená.

62 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock

Pentatonix

10. marca sa päťdielna skupina acappella prihlásila na Instagram a zverejnila vyhlásenie, v ktorom oznámila, že európska časť ich svetového turné bola odložená.

Napriek všetkému úsiliu a zámerom už nie je možné, aby sme toto turné vykonali tak, ako by sme chceli: bezpečne, sebavedomo a úplne, napísali speváci predtým, ako vyzvali fanúšikov, aby zostali zdraví.

Skupina zaistila svojim nasledovníkom, že aktualizácia koncertov bude čoskoro.

63 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Chelsea Lauren/Shutterstock

Miley Cyrus

10. marca sa Miley ujala Twitter a povedal fanúšikom, že aby znížila potenciálne zdravotné riziká v reakcii na súčasnú globálnu zdravotnú krízu, už nebude cestovať do Austrálie na svoj nadchádzajúci koncert World Tour Bushfire Relief - stanovený na 13. marca 2020.

Som sklamaný, že som tam nebol, ale musím urobiť to, čo je správne, aby som chránil zdravie a bezpečnosť svojej kapely a posádky. Stále budem prispievať na pomoc obetiam austrálskeho požiaru v buši. Je mi ľúto, že mi všetci v Austrálii chýbajú, ale čoskoro sa vrátim, speváčka pridané v druhom tweete .

64 zo 69

Nickelodeon SlimeFest

Nickelodeon

Nickelodeon SlimeFest

9. marca Nickelodeon bohužiaľ oznámil prostredníctvom vyhlásenia zverejneného na ich webové stránky , že SlimeFest bol odložený.

V súčasnosti upozorňujeme držiteľov lístkov a v budúcnosti oznámime nový dátum, uvádza sa vo vyhlásení. Všetky lístky budú poctené novým dátumom, len čo budú určené. Priaznivci, ktorí majú lístky na pôvodný dátum, ich odporúčajú použiť na nový dátum, bez nutnosti výmeny. Bližšie informácie vám poskytne predajné miesto. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti a dúfame, že sa uvidíme v stanovenom termíne.

Festival sa mal konať na fóre v Los Angeles v Kalifornii v nedeľu 22. marca 2020. Predstavia sa v ňom vystúpenia hviezdy Nickelodeon a senzácia z YouTube. JoJo Siwa , odpočinková popová skupina Why Don’t We, multiplatinový umelec nominovaný na cenu Grammy Francúzska Montana , virálny hitparád Biela hnedá a spevák/břichomluvec Dajte nám Lynne Farmerovú .

65 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Rob Latour/Shutterstock

Meg Donnellyová

9. marca Meg odišla na Instagram a oznámila, že sa rozhodla odložiť svoj nastávajúci Dôvera Okruh .

Je mi smutné, že môžem oznámiť, že sme sa s tímom rozhodli pre ťažké rozhodnutie odložiť Dôvera Tour do odvolania, napísala vo vyhlásení . Keďže plánované predstavenia zahŕňajú „stretnite sa a pozdravte“ a „otvorenú podlahu“, vzhľadom na súčasné obavy o zdravie súvisiace s koronavírusom sme zvážili bezpečnosť a blaho všetkých, najmä mojich mladých fanúšikov.

66 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Michael Buckner/Variety/Shutterstock

Festival SXSW

6. marca starosta Austinu v Texase, Steve Adler , vyhlásená za miestnu katastrofu kvôli obavám z koronavírusu, ktorá viedla k zrušeniu tohto ročného interaktívneho, filmového a hudobného podujatia v tomto roku. Pôvodne mal festival trvať od 13. marca 2020 do 22. marca 2020.

67 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Mediapunch/Shutterstock

Festival ultra hudby

4. marca predstavitelia mesta v Miami na Floride oznámili, že festival EDM, ktorý sa bude konať od 20. marca 2020 do 22. marca 2020, bude odvolaný z dôvodu obáv z koronavírusu. Následne bola zrušená aj stredovýchodná verzia hudobného festivalu, ktorý sa konal v Abú Zabí.

68 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Bob McClenahan/imageSPACE/Shutterstock

Avril Lavigne

29. februára Avril oznámila, že nadchádzajúce Európsky a Ázijských jej nohy Okruh World Head Above Water bude kvôli koronavírusu zrušený.

Prosím, starajte sa o seba všetci a buďte zdraví, napísala v príspevku na Instagram Stories. Ste v mojich myšlienkach a modlitbách a dúfame, že čoskoro oznámime naplánované predstavenia.

69 zo 69

Miley Cyrus, BTS a ďalší umelci zrušili koncerty kvôli koronavírusu

Alex Pesantes/imageSPACE/Shutterstock

Khalid

14. februára Khalid oznámil, že posunul termíny svojho ázijského turné. Vyhlásenie jeho tímu citovalo obavy o bezpečnosť Khalidových fanúšikov, jeho tímu a všetkých, ktorí na týchto koncertoch pracovali.

Turné, ktoré bolo pôvodne naplánované na 24. marca 2020 - 14. apríla 2020, sa teraz má začať 12. júna 2020.