Goticky vyzerajúci súťažiaci Andrew De Leon prekvapil sudcov operným hlasom v súťaži America America Got Talent

Na pripomenutie, že knihu môžete & apost vždy posudzovať podľa obalu, sa na stránkach & apos objavil súťažiaci Andrew De Leon. Amerika a aposs dostali talent & konkurzy včera vyzerali ako a Marilyn Manson klon, ale nakoniec sa stal opaskom, získal si porotu a niektorých divákov rozplakal.

De Leon vystúpil na pódium v ​​plnej gotickej výstroji s čiernym oblečením, žiarivo modrými kontaktmi, posiatym náramkom a veľkým množstvom očných liniek. V rozhovoroch pred svojím vystúpením sa označoval za vyvrheľa, ktorý v živote na verejnosti nespieval. Mnoho ľudí v dave pravdepodobne očakávalo, že bude spievať hardrockovú pieseň, ale keď sa začala hrať jeho jemná hudba na pozadí, objavil sa zmätený vzhľad.

Vzhľad sa zmenil na šok, keď začal jemne spievať v opernom štýle. Napriek nervozite bol jeho hlasový prejav dostatočne pôsobivý, aby si vyslúžil standing ovation.Keď sa sudca Howard Stern spýtal De Leona, čo cíti po svojom vystúpení, odpovedal: „Ja som bol zvyknutý byť odmietaný a ja vlastne nie som v ničom dobrý, takže to je úžasné.“ Porotcovia udelili jednomyseľný súhlas s vyslaním De Leona do ďalšieho kola. Sharon Osborne povedala: „Prosím, don & apost nehovorte, že nie ste v ničom dobrí, pretože ste dostali úžasný hlas a ste jednotlivec ... Ja som do vás určite zamilovaný teraz. “

De Leon nikdy predtým nespieval ani za svojich rodičov, ktorí sa ho zúčastnili a boli svedkami víťazného okamihu ich syna. Presúva sa do lasvegaskej časti súťaže.

Sledujte Andrew De Leon na & aposAmerica & aposs Got Talent & apos