Pôvodne sa predpokladalo, že „klebeta“ bude Nate, nie Dan

Dan Humphrey nebol a nemal byť Ohováračka ... namiesto toho autori chceli, aby to bol Nate.

Ak sa vám páčite, pravdepodobne sa stále snažíte dať zmysel finále seriálu & aposs. Potom, čo sme nechali hádať celých päť sezón, sa fanúšikom konečne povedalo, kto je v skutočnosti Ohováračka - a povedzme & aposs, že mnoho ľudí zostalo ohromených a dosť zmätených, že postava Penn Badley a aposs bola po celý čas vševediacim blogerom.

Pre začiatočníkov to úplne neprinieslo, že pán Lonely Boy bol človekom, ktorý celé tie roky mučil Serenu, Blaira, Chucka a ostatných z Horného východu Siders, hlavne preto, že tam bolo toľko výmyslov. Teraz sa ukázalo, že to mal byť vlastne Nate Archibald ... a to by vlastne malo oveľa väčší zmysel.Počas tohto roku & aposs Supí festival , Ohováračka spisovateľ a výkonný producent Joshua Safran prezradil, že si vybrali Dana po tom, čo z relácie odišiel na konci sezóny 5. Podľa Buzzfeed , uviedol, že Dan nebol jeho prvou voľbou a že pôvodne chcel, aby bol Gric Eric [Van der Woodsen], alias Serena a malý brat.

Vysvetlil: „Tvrdo sme pracovali, aby sme trochu ležali v maličkých semiačkach o tom, že to je Eric, a potom NY Post napísal článok, v ktorom uviedol, že Gossip Girl je Eric, takže sme boli ako, & apos Musíme to poškriabať. & Apos '

'Potom ... jeden zo spisovateľov si uvedomil, že Nate nikdy neposlal tip Gossip Girl, čo je pravda aspoň do konca piatej sezóny,' pokračoval Safran, ktorý sa bude podieľať na nadchádzajúcom reštarte. „Nate nikdy neposlal tip cez všetky tieto epizódy, čo je obdobie, keď sa nám„ páči “,„ apoštole “, potom„ apossuje Gossip Girl “.

„Ale chápem, prečo bol Dan Gossip Girl. Práve som mal srdce nastavené na Nateho, “priznal.

'Rád by som žartoval, že Dan bol Gossip Girl, pretože som už dovtedy šou opustil,' dodal Safran. 'Dan nebol mojím zamýšľaným Gossip Girl, takže úprimne, musíš sa opýtať niekoho iného.'